8

Takipçi

16 / 26

Hazır Makale

0 / 64

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-12-14
  • Şehir : Etimesgut, Ankara
  • 100 Kelime Fiyatı : 2,50
  • Son Giriş Tarihi : 2021-05-08 15:10:20
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Merhaba!

Makaleyaz.net platformunun özel ekibi içerisinde yer almaktayım. Aktif bir şekilde SEO uyumlu makaleleri özgün bir şekilde yazmaktayım. Sitenizin en üst sıralara çıkması adına çeşitli noktaları dikkate alarak size en iyi yazıyı sunmak adına çalışmalarım devam etmektedir. Gerçek bilgiler ışığında ve orijinal, telifsiz görseller yardımıyla sitenizi ya da herhangi bir amaç için olan yazınızı canlı kılacağıma emin olabilirsiniz.

Birkaç eğitim ve adığım bölüm dersleri ile kaliteli makale içerikleri sunmaktayım. İstenilen özelliklerde makale, blog ve site içeriği hazırlayabilmekteyim. Sizlere referans olarak profilimdeki yorum ve yaptığım iş sayısına / sattığım makale konularına detaylı olarak bakabilirsiniz. Birebir iletişim yolu ile istenildiği takdirde revize sunmam, size en iyi kalitede iş teslim etmek içindir. 

Araştırmalar sonucunda bilgi öğrenimi ile neredeyse her konu hakkında yazılar yazabilmekteyim. Bakım, sağlık, müzik, çocuk, eğitim, yemek, psikoloji, futbol ve aile yaşamı gibi tanıtım, blog ve makaleler şeklinde pek çok konu hakkında yazılarım mevcuttur. 

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Başarılı bir İngilizce hazırlık geçmişim var ve ayrıca Çocuk Gelişim okuyorum. Kendimi her daim geliştirmeye çalşıyorum. Klavye hızım ve sözcük bilgim iyidir. Bu sayede en erken sürede siparişinizi teslim edeceğimden emin olabilirsiniz. Yazım ve imla konusunda gayet bilgiliyim. Benim için en önemli olan nokta, aynı kişiler ile sürekli iş siparişi sağlayabilmektir.

Sizler ile  en güzel siparişlerde buluşmak dileğiyle. 


İlgi Alanları

Müzik çocuk eğitim edebiyat spor futbol çocuk ve anne sağlığı bitkiler aile yaşamı yemek hijyen ilgi alanlarımdandır.


Yazar Yorumları (26)

morlevha
06-05-2021 23:27:06 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Mor Levha Özel İçeriktir Almayınız (2559 kelime)

Elinize sağlık. Yararlı bir içerik olmuş

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

kdrgul
27-04-2021 12:02:41 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Koronavirüs aşı randevusu ve kullanılan applikasyonlar

Yazı harika, görseller harika, bütünsellik ve madde madde yol haritası çizme mükemmel. Başka makalelerde görüşmek üzere. Uzun soluklu yazılarımda ilk tercihim olacak kendisi. umarım bu çizgide devam eder.

Yazar Cevabı: Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dilerim nice güzel işlerde görüşürüz. :)

Evdekordizayn
26-04-2021 13:42:11 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Özel İçeriktir (286 kelime)

Seo açısından yazıyı ele alışınız güzel ancak sektörel yazılarda; metinde sürekli tekrara düşen ifadeler kullanmak, yazının organizasyonunu düzgün yapmak çok önemli. Bu konudaki eksikleri sizle da paylaştım. Bir sonraki çalışmada tastamam yazılar görmek dileğiyle.

Yazar Cevabı: Değerli önerilerinizi dikkate alarak çalışmalara başladım. Nice güzel işlerde buluşmak dileği ile :)

Evdekordizayn
26-04-2021 13:37:23 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Özel İçeriktir (299 kelime)

Oldukça hızlı teslimat sağladığınız için teşekkür ederim. İş iletişimi oldukça iyi bir yazarsınız. Elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Rica ederim, memnun kalmanıza sevindim :)

evdekorasyonları
23-04-2021 01:44:17 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: kolay gitar şarkıları hakkında içerik oluşturulması

teşekkürler

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

Onediokadin
19-04-2021 02:13:56 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: ONEDİO KADIN ÖZEL İÇERİK (825 kelime)

Öncelikle yazının genel havası, konuyu ele alış çok güzel. Okuyucu için yazı gayet akıyor ve başlıkları ele alışı güzel. Ancak ilk iki paragrafta odak yok. Odak kelime ilk paragraf ilk cümlede geçmeliydi. Yazı içerisinde bazı yazım hataları mevcut. Aynı zamanda, birçok alanda biz dili kullanımı var. Eğer yazıda gelin birlikte konuyu inceleyelim gibi bir kullanım yapılacaksa bunun için en uygun alan ilk paragraf olacaktır ki okuyucu görüp yazıya devam etsin. Yazıda stok görsellerin yanı sıra ücretli fotoğraflar vardı. Kadınlar Kulübü .... Kullananların Yorumu gibi 3 semantik başlık eksikti. Tam semantik uygulanabilirse daha iyi olurdu. Eğer semantikler başlık olarak saçma geliyor ise yazının içine yedirmelisiniz. Görsel ve video linki tamdı. Yazı her ne kadar akıcı olsa da devrik cümleler mevcuttu ancak bunları düzelteceğinizi diğer yazıya dayanarak düşünüyorum. Emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Merhaba, yazıyı genel anlamda beğenmenize çok sevindim. Ara sıra samimi bir anlatım dili kullanmak istedim. Bu nedenle devrik cümleler olmuş olabilir. Semantik konusunda da Onedio adı altında Kadınlar Kulübü gibi semantikler hoş karşılanmaz diye düşünmüştüm, yanılmışım. Verdiğiniz öneriler ve teşvik edici sözleriniz ile daha güzel yazılar yazacağıma inanıyorum. Yeni işlerde görüşmek dileğiyle. Teşekkür ederim.

evdekorasyonları
16-04-2021 01:01:24 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: En İyi Müzik Aletleri Özel Kategori (683 kelime)

dekorasyon makalesindeki başarınızı tebrik ediyorum. Sizden tek ricamız diğer içeriklerinizde odak anahtarı ilk parağrafta geçirmeniz olacaktır. Yazınız https://www.evdekorasyonlari.com/banyo-dekorasyon-fikirleri/ adresinde yayınlanmıştır.

Yazar Cevabı: Odak kelime kullanımına dikkat edeceğim. :)

evdekorasyonları
09-04-2021 23:55:58 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: HATIRLA SEVGİLİ KALİMBA NOTALARI (463 kelime)

Emeğinize sağlık. Yazınız https://eniyimuzikaletleri.com/hatirla-sevgili-kalimba-notalari/ adresinde yayınlanmıştır.

Yazar Cevabı: Yayınlanmasına ve beğenilmesine çok mutlu oldum. Teşekkürler:)

Evdekordizayn
09-04-2021 18:21:08 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: MOR ŞAMPUAN NEDİR? (425 kelime)

Yazı anlatım dili oldukça güzel kısa ve özlü bir anlatım olmuş. Neden 4 yıldız verdiğime gelince; yazı 400+ kelime odak tam 12 defa kullanılmış. Yani amaç semantikleri geçirmek ise bunu yazı genelinde odak ölçümü yaparak önemli aksi takdirde spam konusu ortaya çıkar. 400 kelimede 12 anahtarın kullanımı da yazının ilk kısmında ağırlıklı kullanılmış burada yine tercih edilen kullanım 100 kelimede 1 aralığıdır. Bu konuya dikkat ederseniz oldukça başarılı bir iş ortaya çıkacaktır. Elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Merhaba, önerileriniz ve uyarılarınız için çok çok teşekkür ederim. Bir dahaki sefere daha dikkatli olacağım.

HBT
07-04-2021 16:36:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: SAÇ DÖKÜLMESİ (699 kelime)

başlıklara özen gösterilmiş, makale akıcı ve zengin içerik.

Yazar Cevabı: Kıymetli yorumunuz içim minnettarım. Teşekkür ederim :)