Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

“ Bilginle kazan, zevkle harca!”

Bu mottoya sadık kalarak, 2018 Ekim ayında yayın hayatımızı başlattık ve bu vakte kadar sadece bilginin, emeğin ve yaratıcı içerik yazarlığının kazanacağına olan inancımızı hiç yitirmedik!
Türkçe içerikler konusunda, aradan geçen zamanda Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok tercih edilen içerik alım-satım platformları arasına giren Makaleyaz.NET, bir pazaryeri mantığıyla alıcı ve satıcıları bir araya getirmeye devam ediyor.
Serbest zamanlı içerik yazarlığı ( Freelancer Copywriter ), başta şirketlerin, web ajanslarının, seo ajanslarının, e-ticaret sitelerinin ve birçok markanın son senelerde “dışarıdan destek” şeklinde başvurduğu çözüm yollarından biri.
Biz de bunun bilincinde olarak, ülkemizdeki içerik yazarlarını; kaliteli, nitelikli, özgün ve seo uyumlu makale ihtiyacı olan yüzlerce alıcı ile buluşturuyoruz.

Hem hazır satış, hem özel sipariş!

Platformun benzeleri arasında en çok tercih edilen ve fark yaratan özelliklerinden birisi de, hazır içeriklerin anında satın alınmasının yanı sıra müşteriler içinözel içerik siparişi ilanlarının da açılabiliyor olması.

- Sipariş ilanını aç, ( Dilerseniz isme özel sipariş ilanı da açabilirsiniz.)
- Teklifleri topla,
- En uygun teklifi değerlendir ve işi ver.

Belirttiğiniz şartlarda, teknik özelliklerde ve süre de işi verdiğiniz yazar siparişi sisteme teslim ettiğinde anında değerlendirebilir, indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Yorumlama, puanlama ve tarafsız değerlendirme!

Hazır içerik satışlarından ve sipariş teslimatlarından sonra, her siparişveren ( Alıcı ), yazarı yorum ve puan olarak değerlendirebiliyor. Bu değerlendirmeler, sitemizin ana sayfasında ve yazarın profil sayfasında sürekli olarak yayınlanır.
Adil ve şeffaf yaklaşım!

Platformda her iki üye tipine de eşit mesafede durulur ve tüm kararlar, daha önce belirtilen şartlarda adil ve şeffaf olarak alınırak uygulanır. Suistimalleri ve şantaj unsuru olacak tüm işlemleri öncesinde engellemek adına bazı kurallarımızı başından belirledik ve hiç değiştirmedik. Sitemizdeki sayfalardan, detaylara ulaşabilirsiniz.
Kesintisiz destek ve iletişim

İletişim kanallarımız sürekli açık. Canlı destek dahil tüm iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Blog alanımızda, hem satıcılar hem de alıcılar için özel oluşturulan kategorilerde tüm merak edilen konuların detaylı anlatımlarını sizler için hazırladık.
Özel ekip, özel hizmetler!

 Platform bünyesinden özenle seçilen özel ekip sayesinde, 2019 senesinden bu yana başta kurumsal, e-ticaret, seo ajansı ve web tasarım firmaları olmak üzere birçok alanda ve kategoride müşterilerimize özel içerik üretimi hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz, ayrıca sitede herkese açık şekilde yayınlanmaktadır. 

Bizimle beraber olan hiç kimseyi arkada bırakmaya niyetimiz yok!

Herkese destek, ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler.

Makaleyaz.NET