Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Makaleyaz.Net , 2018 Ekim ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır.
Hizmet amacı ve yayın politikası ; Türkçe içerik alanında ( Şimdilik ),
Alıcı ve Satıcılar arasında ( Web Sitesi Sahipleri & Ajanslar & İnternet Şirketleri - Serbest Zamanlı İçerik Yazarları ) içerik olarak alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Önceliklerimiz arasında, ülkemizin okumayı, araştırmayı ve yazmayı seven öğrenci kitlesi başta olmak üzere; tüm herkesin ekstra kazanç elde edip bu alanda tecrübe kazanmasına yardımcı olmaktır. Aynı şekilde, içerik ihtiyacı olan arkadaşlarımızın uygun fiyata kaliteli içeriklere ulaşmasını sağlamaktır.

Başlangıcından beri, sürekli yazar ve alım yapan üyelerimizin geri dönüşlerine göre sistem geliştirmeleri yapılmaktadır. Bu şekilde, piyasadaki en kullanışlı platformlar arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

11 ay gibi bir sürede, 2500 kayıtlı kullanıcı üzerine ulaşmış olmamız - 300 'e yakın serbest zamanlı yazar ile her gün onlarca içerik kontrolü ve satışı yapmayı başarmak, bizler için en büyük mutluluk ve gurur sebebidir.

Kullanıcılarımız arasında herhangi bir ayrım söz konusu olmadan; onların sistem üzerinde yaşadıkları sorunlara en kısa sürede müdahale etmekte, yardımcı blog içeriklerimiz ile elimizden geldiğince bilgi desteği sunmaktayız.

Aynı zamanda, günlük ortalama 8 saatlik Canlı Destek ile, yönlendirme ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.

En kısa sürede, Yardım & Destek bölümümüz üzerinden açılan destek ticketlarına dönüş sağlanmaktır. Bu, şimdiye kadar edindiğimiz en belirgin ilkemiz olmakla beraber, bundan sonrasında da böyle devam edecektir.

" Bilginle kazan, zevkle harca!" sloganımızı tüm ülkemize duyurmaya kararlıyız. O nedenle, elimizden geldiğince tanıtım ve reklam çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. En başından beridir, sadece bireysel imkanlar ile yayın hayatıma devam eden Makaleyaz.Net; üye statüsü ne olursa olsun, tüm kullanıcılarına her gelişmeden haberdar eden, hızlı iletişim kanalları ile destek olan, uygun fiyat ve piyasaki en alt yazar ödeme limiti & komisyonu ile yayın hayatına devam etmektedir.

Sizlerin inancı, desteği ve güveni sayesinde, hedeflerimize birbir ulaşmaya devam ediyor - yeni hedefler için kendimizi hazırlıyoruz.

Tüm üyelerimize bizleri tercih ettikleri için yürekten teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Makaleyaz.NET