Yazarlar İçin Önemli Duyuru

DUYURU DETAYLARI

Yazarlar İçin Önemli Duyuru

* Platform üzerinde, her ay sonrasında " aktif olmayan yazarların, yazar statülerinin standarta çevirilmesi " uygulaması yapılmaktadır.
O nedenle, ay sonundan önce başvurusu kabul edilen her yazar arkadaşın en az 1 adet içeriği mutlaka sisteme satışa hazır şekilde eklemiş olması gerekiyor.

* Ödeme bilgilerinin, 50 TL ödeme limiti geçtikten sonra talebe gerek kalmadan ödeme alabilmeniz için tam ve eksiksiz olarak sistemde tanımlanmış olması gerekiyor.

* Platform üzerinde satış potansiyeli yakalayabilmeniz için öncelikle profilinizin ( Nick, beceriler, kısaca bir profil tanıtımı vb. ) eksiksiz olmasına özen gösteriniz. Boş profillerin satış yapma ihtimali çok düşüktür. Ayrıca, olabildiğince farklı kategori ve konularda içeriği hazır olarak satışa sunmanız satış ihtimalinizi ve sürkilasyonunuzu arttırmak için kesinlikle önerilir.

* İçeriklerin reddedilme sebepleri, açıkça sitede belirtilmektedir. Bu sebepler dışında, içerikler reddedilmemektedir. Tek tek sebep sormak yerine, yazar arkadaşların özellikle bu ret sebeplerine göz atarak, içeriklerini gözden geçirmeleri ve var olan eksikleri gidermeleri gerekmektedir.

* İçeriklerin yapı ve kalite standartı burada yer alanlara göredir. Bu şartları karşılamayan,  içerikler kesinlikle onaylanarak satışa sunulmaz.