Yazar ve Standart Üye ( Alıcılar ) Dikkatine

DUYURU DETAYLARI

Yazar ve Standart Üye ( Alıcılar ) Dikkatine

Merhaba arkadaşlar,

Üye sayımıza paralel olarak yazar ve standart üye ( Alıcı ) sayımız son aylarda bir hayli arttı. Bu yüzden bazı kuralları hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Yazarlar :

* Lütfen yazar başvurunuz onaylandığı anda, öncelikle profillerinizi doldurun. Boş profillerin satış yapma ihtimali yok denecek kadar düşüktür.
* Her ay sonu, aktif olmayan yazarların sistemden elendiğini ve standart üyeye düşürüldüğünü unutmayın. O yüzden, ay sonundan önce mutlaka sistemde en az 1 hazır içeriğiniz satışta olmalı.
* Siparişlere teklif verdiğinizde, o siparişi belritilen ayrıntılarıyla ve zamanında teslim etmeye özen gösterin. 2. defa sistemde aldığı siparişi teslim edemeyen yazarlar, sistemden tamamen silinir. ( Bakiyesi, sitedeki geçmişi, sistemde satışta olan yazılarına bakılmaksızın.)
* Kopya / Alıntı içeriklerle oluşturulan içeriklerinizi kesinlikle yayınlamıyoruz. Tüm makaleler, özgünlük ve yapı şartlarına uygun olarak kontrol ediliyor. "Neden iptal edildi makalem, neden sonradan sistemden silindi?" gibi soruların tek yanıtı budur. Lütfen dikkat ediniz.
* Profilinize yapılan yorumları yanıtlayınız. 

Standart Üyeler ( Alıcılar ) :

* Sistemde profili boş, hazırda içeriği olmayan yazarlardan hazır içerik alımı ve sipariş ile iş verme yapmayınız.
* Her yazarı inceleyiniz, nitelikleri profil sayfalarında yer almaktadır. ( Teklif mesajlarında yazanlara değil, sitedeki performansına göre değerlendirme yapınız. )
* Sadece hazır içerik alımlarında, kopya içerik sorunu olan makalelerin ücret iadesi yapılmaktadır. O da, alımdan 1 gün sonrasına kadar talep etmenize istinaden.  Kopya içerik dışındaki , yapı sorunları ve anlatım / cümle / imla kurallarına uygunsuz olan içerikler, kredi iadesine tabi değildir.
* Her alım yaptıktan sonra veya sipariş tesliminden sonra, yazarları yorumlayıp puanlayınız. Bu daha sonra size ve sizden sonrakilere referans olacaktır.


Bunlar aslında tüm alt sayfalarımızda açıkça belirttiğimiz kurallar ve şartlardır. Fakat, yinede herkese hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Teknik Bilgiler sayfamızın altında, tüm alt sayfa başlıkları ve bağlantıları yer almaktadır. Lütfen sitemizi öncelikle inceleyiniz!