Makaleyaz Ekip Arkadaşı ArıyorHerkese selamlar,

15 ay kadar süredir yayındayız, 2018 Ekim ayından beri yüzlerce serbest zamanlı içerik yazarını bünyemize katmayı başardık.

Sizlere çok teşekkür ederiz.

2020 senesi itibariyle, istikrarlı bir şekilde  içerik üretimi planlaması içerisindeyiz. Bu plan çerçevesinde, şuan için 10 kişiden oluşan " uzman " yazar ekibimize, yeni arkadaşlar arıyoruz!

Peki bu arayış neden?

Yukarıda da kısaca bahsettiğimiz gibi, 2020 yılı itibariyle genel yayın ve hizmet anlayışımızı geliştirecek bir planlama içerisindeyiz. Bu anlamda, özel müşterilerimize verdiğimiz " Özel Kategori Hizmeti " başta olmak üzere, farklı hizmet seçeneklerini değerlendireceğiz. Amacımız yine yazarlarımızı sıkmadan , daraltmadan özel hizmetlere dahil ederek hem müşteri memnuniyetimizi arttıracak alternatif hizmetlere başlamak, hem de yazar kazançlarına katkı sağlamaktır.

Peki, nasıl bu ekibe dahil olabilirsiniz?

Bu ekibe dahil olmak için, herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok! Sadece, sitedeki performansınızı arttırmanız yeterli. Atağa geçen, seri bir başarı kaydeden, satışlarında ve yazı kalitesinde kendisine güvenebileceğimiz her arkadaşımız gözetim altında olacaktır. Ekip davetleri, belirli şartları karşılayan değil - belirli aşamaları geçen arkadaşlarımıza zaten mail veya telefon yolu ile yapılmaktadır. Burada ekibe dahil olmak isteyen arkadaşlarımızın yapacağı çok basit. Yazmak, yazmak ve yazmak! Ama nitelikli, ama kaliteli, ama çok çeşitli...

Ekip üyelerinin avantajı nedir, neden katılmalısınız ki?

Halihazırda 2 aydır bu oluşumun içerisindeyiz. Ekibimize dahil olan yazar arkadaşlarımız, özel kategorilere yazım hakkı kazanmakla beraber, satış performanslarını dahil olmadıkları zamana kıyasla ortalama %60-%150 arttırmış durumda. Farklı iletişim kanalları ile, onlara özel işler yönlendirilebilmektedir. Burada güven unsuru, karşılıklı olarak çok önemlidir. Bu aşamaya gelebilen tüm yazarlarımıza, gözümüz kapalı biçimde umduklarından fazla imkanlar yaratabiliyoruz.


Sizde kendinize bu konuda güveniyor, bu alanda ciddi bir aşama katetmek istiyorsanız, Makaleyaz.Net Özel Ekibine dahil olmalısınız!

Unutmayın, takip altındasınız :)

Herkese iyi çalışmalar.