Tüm Üyelerin Dikkatine ( Genel Duyuru)

DUYURU DETAYLARI

Tüm Üyelerin Dikkatine ( Genel Duyuru)

Son zamanlarda, özellikle yeni yazar ve standart üyelerimizin platformun mesajlaşma alanında " iletişim bilgisi paylaşımı" yaptıklarını tespit ediyoruz.
Bu gibi durumlar, platformun sadece komisyon gelirini etkilediği gibi, üyelerin birbirleri arasındaki ticari ilişkileri de zedelemektedir.

Şöyle ki;

* Her yazar, buradan aldığı işin tesliminde herhangi bir suistimal durumundan korunması açısından,
* Her standart üye ( alıcı ) , buradan verdiği işin tesliminde veya satın aldığı içerikler sonrasında özgünlük sorunlarına açısından,

Platform tarafından son derece hassas bir şekilde korunur ve adil biçimde işleme tabi tutulur.

Yani her anlamda, taraflar burada kurallar çerçevesinde korunmaktadır. Platform dışına çıkıldığında ise yaşanabilecek ve birçok kez şahit olduğumuz istenmeyen durumlardan tamamen sizler sorumlu duruma düşersiniz.

Burada, 2018 Ekim ayından bu yana gece - gündüz bir emek sarf ediliyor. Bu yüzden, tüm üyelerimizden öncelikle emeğe saygı göstermelerini önemle rica ederiz.

Bir diğer konu ise zamanında teslim edilemeyen siparişler hakkında. Özgünlük sorunları ve zamanında teslim edilemeyen her durum platform üzerinde 1 ceza puanına tabidir yazar açısından. Bazı özel durumlar haricinde, bu konuda son derece titiz davrandığımızı bilmenizi isteriz.

Lütfen bu konuda dikkat ediniz.

9000+ üyeyi, 1200++ yazarı yaklaşık 5 senedir hiçbir özel iltimas göstermeksizin bu platformda gelir ve içerik ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çaba sarf ediyoruz. Bizler kadar sizlerin de bu konuda göstereceği hassasiyet hem bizlerin yükünü hafifletecek, hem de daha seri ve daha yüksek ivmeli işlerin devamını sağlayacaktır.

Her konuda blog ve forum sayfalarımızda destek içeriklerini bulabilirsiniz. 

Herkese bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.