Yazar Ödemeleri ( Herkesin Dikkatine!)

DUYURU DETAYLARI

Yazar Ödemeleri ( Herkesin Dikkatine!)

Arkadaşlar Merhaba,

9 aya yakın süredir, düzenli olarak yazar arkadaşlarımızın ödemelerini yapmaktayız. Yapmaya da devam edeceğiz. Şuana kadar, bu konuda ne internette, ne direkt olarak bizlere, ne sosyal medya hesaplarımızda nede farklı mecralarda tek bir şikayet bulunmamaktadır. Biz bununla gurur duyuyoruz.

Şuan, var olan makale siteleri arasında; 20 TL alt ödeme limiti ile, yazarlar için en cazip site olduğumuzu düşünüyoruz.
Ki, çoğu zaman alt ödeme limitine ulaşmamış olsalar dahi, defalarca erken ödemeler yaptık yazarlarımıza.

0,97 krş. ödemesi olan yazarlarımızdan, 244 TL sipariş hakedişleri olan yazarlarımıza kadar kimse arasında bir fark gözetmeksizin ödemeleri yapmaya çalışıyoruz.

Ama, bir sorunumuz var!

Siteye zamanında üye olup yazı ekleyen, hatta satışlar yapan birçok yazarımız var. Birikmiş bakiyelerini, üyelik hesaplarına banka bilgilerini eklemedikleri / hata ekledikleri için ödemelerini yapamıyoruz. Bu arkadaşlarımızdan rica ediyoruz; lütfen en kısa sürede bilgileri ekleyip / düzeltip bizlere iletişim sayfamızdan bildirsinler.

31 Ağustos 2019 tarihine kadar, şayet hala ödeme bilgileri eksik / hatalı olan arkadaşlarımız olursa; tüm bu arkadaşlarımızın bakiyeleri ile beraber kendi bütçemize göre de bir ekleme yaparak, LÖSEV'e bağış yapılacak ve dekont sitemizde paylaşılacaktır.

Bu konuda tüm yazar arkadaşlarımıza arz ederiz.

Saygılarımızla,

Makaleyaz.Net