Kural Hatırlatma - Genel Yazar

DUYURU DETAYLARI

Kural Hatırlatma - Genel Yazar

Site içerisinde birçok alanda kurallar yazmasına rağmen, yeni ve bazı eski yazar arkadaşların kural ihlali yaptıkları görülmektedir.

* İsme ( Nick veya isim ile ) açılan özel siparişlere kesinlikle teklif verilmemelidir. 
* Şuan aktif siparişler içerisinde yer alan konular, hazır olarak eklenmemelidir. İş sahibini bulana kadar, kontrolü bekletilecektir.

---------------------------------------------------------------------------------------

Platform üzerinde etik ve ahlaki değerler, genel kural ve ceza kapsamında değerlendirilmektedir.

1 - Sitede isme özel açılan siparişlere teklif vermek yasaktır. | Cezası 1 hafta erişim yasağıdır.
2- Sitede, kopya,translate ve spin ( re-write ) içerik satışı yasaktır. | Cezası 1 ceza puanıdır ve kazanç kesintisidir. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir.
3- Sitede alınan siparişlerin zamanında veya istenilen tarzda teslim edilmemesi yasaktır.  | Cezası,  1 ceza puanıdır. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir. 
( Sistem üzerinden mutlaka siparişveren ile teslim öncesinde iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. )
4- Sitede mesaj ile küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
5- Sitede, profil yorumlarında aynı şekilde küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
6- Site içerisindeki yazışmalarda, iletişim bilgisi vermek yasaktır. Tespitinde, 1 hafta her iki taraf içinde erişim yasağıdır. Tekrarında, üyelik silimi uygulanır.