Yeni Güncellemeler Aktif

DUYURU DETAYLARI

Yeni Güncellemeler Aktif

Sistemimizi, sizlerden gelen geri dönüşlere göre geliştirmeye ve daha kolay kullanımlı hale getirmek için güncellemelere devam ediyoruz.

* Üyelik Silme : Artık, paneliniz üzerinden üyeliğinizin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. En kısa sürede işlemler gerçekleştirilip, sizlere mail ile bilgi iletilecektir.
* Kişiye Özel Sipariş : Artık, sitemizde belirttiğiniz yazardan başkası , siparişinize teslim veremeyecek! Sipariş formunda, özel sipariş alanına yazar nickini yazmanız yeterlidir. Herkesten teklif almak istediğiniz siparişlerinizde, o alanı boş bırakmanız yeterli.
* Çoklu Sipariş Teslimi: Artık sistem üzerinden, çoklu ( Birden fazla dosya gerektiren büyük siparişler ) siparişler için .rar veya .zip sıkıştırılmış dosya ile sipariş teslimi sağlayabileceksiniz. Revize işlemlerinde, dosya yükleme servisini kullanabilirsiniz.
* Sipariş Teslim Bildirimi: Siparişleriniz, yazar tarafından teslim edildiğinde, size gelecek bildirim mailinde artık hangi siparişinizin * hangi yazar tarafından teslim edildiğinden haberdar olabileceksiniz.


--------------------------------------------------------------------

İş Havuzu sistemine , müşteri kayıtları başladı. Sizin de sitemizde özel kategoriniz varsa ve bu havuza dahil olmak istiyorsanız , info@makaleyaz.net adresine hemen mail atıp, bilgilerinizi talep edin!

Eğer, halen özel kategoriniz yoksa - hemen sayfamızdan detaylara göz atın!