ÖNEMLİ UYARI
Lütfen sitede vpn, proxy veya adblocker tarzı eklenti kullanmayınız.

Siteyi Google Chrome tarayıcı ile ziyaret etmeniz tavsiye edilir.
Yeni Güncellemeler Aktif

DUYURU DETAYLARI

Yeni Güncellemeler Aktif

Sistemimizi, sizlerden gelen geri dönüşlere göre geliştirmeye ve daha kolay kullanımlı hale getirmek için güncellemelere devam ediyoruz.

* Üyelik Silme : Artık, paneliniz üzerinden üyeliğinizin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. En kısa sürede işlemler gerçekleştirilip, sizlere mail ile bilgi iletilecektir.
* Kişiye Özel Sipariş : Artık, sitemizde belirttiğiniz yazardan başkası , siparişinize teslim veremeyecek! Sipariş formunda, özel sipariş alanına yazar nickini yazmanız yeterlidir. Herkesten teklif almak istediğiniz siparişlerinizde, o alanı boş bırakmanız yeterli.
* Çoklu Sipariş Teslimi: Artık sistem üzerinden, çoklu ( Birden fazla dosya gerektiren büyük siparişler ) siparişler için .rar veya .zip sıkıştırılmış dosya ile sipariş teslimi sağlayabileceksiniz. Revize işlemlerinde, dosya yükleme servisini kullanabilirsiniz.
* Sipariş Teslim Bildirimi: Siparişleriniz, yazar tarafından teslim edildiğinde, size gelecek bildirim mailinde artık hangi siparişinizin * hangi yazar tarafından teslim edildiğinden haberdar olabileceksiniz.


--------------------------------------------------------------------

İş Havuzu sistemine , müşteri kayıtları başladı. Sizin de sitemizde özel kategoriniz varsa ve bu havuza dahil olmak istiyorsanız , info@makaleyaz.net adresine hemen mail atıp, bilgilerinizi talep edin!

Eğer, halen özel kategoriniz yoksa - hemen sayfamızdan detaylara göz atın!