Siparişlerle İlgili Genel Uyarı ( Önemli )

DUYURU DETAYLARI

Siparişlerle İlgili Genel Uyarı ( Önemli )

Sipariş sisteminin özellikle yeni kullanıcılar tarafından, blog ve alt sayfalardaki detayları incelenmediği için anlaşılmadığını farkettik.
Bu yüzden gelen bir duyuru yapmanın, her iki tip kullanıcılarımız için iyi olacağını düşünüyoruz:

1 - Sipariş Verenler İçin:

* Siparişlerinizi lütfen tüm detayları ile yazınız. 
* Siparişlerde, istenilen detayları belirtirken sitenizin adresini yazmayınız.
* " Detaylar mesaj ile verilecek." ibaresini, eğer daha önceden mesaj ile iletişim kurup kuralları bildirmediğiniz yazarlar yoksa - siparişlerde kullanmayınız.
* Sipariş veren yazarların profillerini mutlaka kontrol edin! Pasif, hazır satışı ve teslim edilmiş sipariş adetleri profilinde yetersiz olan yazarlara iş verirken mutlaka emin olunuz.
* Mesaj sisteminden, yazarları dışarı çekmeye çalışmayınız. Mesaj sistemi, sürekli kontrol edilmektedir. Bu nedenle, sizlerin de mağdur olmaması için mutlaka platform içerisinden işlerinizi halletmeye çalışın.
* Sipariş detayları , süresi esas alınır. O yüzden, herhangi bir anlaşmazlık durumunda platform yönetiminin bunu temel alacağını unutmayınız.
* Tek bir yazar için açılacak siparişlerde, mutlaka sipariş verme sayfasındaki özelliği kullanınız. O yazar haricinde, size başka yazarlar tarafından bu şekilde teklif vermesini engelleyebilirsiniz.
------------------------------------------------------------------------
2- Yazarlar İçin :

* Siparişlere teklif verirken, detayları mutlaka göz önünde bulundurunuz.
* Vereceğiniz fiyat teklifi, teklifiniz kabul edildikten itibaren geri çekilemez!
* Siparişleri teslim ederken, sipariş teslim sayfasındaki talimatlara çok dikkat ediniz.
* ( Yazarlık İşlemleri / Tekliflerim / Onaylanan ) bu alandaki onaylı teklifleriniz, sizlerin teslim etmeniz gereken siparişleri belirtmektedir. Teklifleriniz onaylandığında, ayrıca e-mail ile oto bildirim alırsınız. Hem sipariş detaylarına, hem de maildeki bilgilere göre mutlaka siparişi istenene uygun ve zamanında teslim ediniz.
* Platform dışına  müşteri çekecek teklif ve mesajlardan sakınınız. Unutmayın ki, mesaj sistemi sürekli kontrol edilmektedir.
* Profillerinizi olabildiğince ikna edici ve doyurucu bilgiler içerecek şekilde doldurmanız sizin yararınızadır. Hazır satışınız, teslim edilen siparişiniz eğer profilinizde görünmüyorsa, burada kazanma ihtimaliniz oldukça zordur. O yüzden, önceliğiniz platformda dikkat çekici bir şekilde performans sağlamaya çalışmanız olmalıdır.
* Sipariş verenlerin sipariş tesliminden sonra ödeme onayı veya ret hakkı vardır. Bu durumlarda, kesinlikle siparişlere hakim olacak şekilde inceleme yapınız. Aksi durumlarda, platform yönetimi verilen ret işlemi için sizlerden içerikleri isteyebilir. Bu yüzden, hem hazır satışlarınızda - hem de siparişlerinizde kişisel imkanlarınız ile yedeklemeler yapmanızı öneririz.

Ayrıca, mutlaka blog sayfamızdan - Nasıl Çalışır menümüzden ve alt sayfalarımızdan tüm detaylara ulaşmak için inceleme yapmanızı özellikle tavsiye ederiz.

Bu önerilerin dikkate alınacağını umarak, tüm kullanıcılarımıza bol kazançlar dileriz.