Ceza Alanlar

DUYURU DETAYLARI

Ceza Alanlar

Sistemdeki kurallara uygun hareketler sergilemeyen yazar ve kullanıcıların ceza konularını toplu olarak burada bulabilirsiniz.

CEZA ALANLAR


Ceza Nedenleri?

1 - Sitede isme özel açılan siparişlere teklif vermek yasaktır. | Cezası 1 hafta erişim yasağıdır.
2- Sitede, kopya,translate ve spin ( re-write ) içerik satışı yasaktır. | Cezası 1 ceza puanıdır ve kazanç kesintisidir. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir.
3- Sitede alınan siparişlerin zamanında veya istenilen tarzda teslim edilmemesi yasaktır.  | Cezası,  1 ceza puanıdır. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir. 
( Sistem üzerinden mutlaka siparişveren ile teslim öncesinde iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. )
4- Sitede mesaj ile küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
5- Sitede, profil yorumlarında aynı şekilde küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
6- Site içerisindeki yazışmalarda, iletişim bilgisi vermek yasaktır. Tespitinde, 1 hafta her iki taraf içinde erişim yasağıdır. Tekrarında, üyelik silimi uygulanır.