ÖNEMLİ UYARI
Lütfen sitede vpn, proxy veya adblocker tarzı eklenti kullanmayınız.

Siteyi Google Chrome tarayıcı ile ziyaret etmeniz tavsiye edilir.
Ceza Alanlar

DUYURU DETAYLARI

Ceza Alanlar

Sistemdeki kurallara uygun hareketler sergilemeyen yazar ve kullanıcıların ceza konularını toplu olarak burada bulabilirsiniz.

CEZA ALANLAR


Ceza Nedenleri?

1 - Sitede isme özel açılan siparişlere teklif vermek yasaktır. | Cezası 1 hafta erişim yasağıdır.
2- Sitede, kopya,translate ve spin ( re-write ) içerik satışı yasaktır. | Cezası 1 ceza puanıdır ve kazanç kesintisidir. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir.
3- Sitede alınan siparişlerin zamanında veya istenilen tarzda teslim edilmemesi yasaktır.  | Cezası,  1 ceza puanıdır. Tekrarı halinde, 2. ceza puanı ve hesap silimidir. 
( Sistem üzerinden mutlaka siparişveren ile teslim öncesinde iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. )
4- Sitede mesaj ile küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
5- Sitede, profil yorumlarında aynı şekilde küfür, tehdit veya benzeri gayri ahlaki durumlarda direkt üyelik silimi cezası verilir. Üye veya yazar olmasına bakılmaksızın, satış oranlarına, sistemdeki bakiyesine bakılmaksızın direkt üyelik silimidir.
6- Site içerisindeki yazışmalarda, iletişim bilgisi vermek yasaktır. Tespitinde, 1 hafta her iki taraf içinde erişim yasağıdır. Tekrarında, üyelik silimi uygulanır.