Sipariş Teslimleri ve Onayları Hk.

DUYURU DETAYLARI

Sipariş Teslimleri ve Onayları Hk.

1- Sistemde siparişlerin teklif toplama süreleri ( 3 gün aktif ) bitmesine rağmen, seçim yapılmadığı görülmüştür. Bu durumda, teklif toplama süreleri ardından 2 gün içinde seçim yapılmayan sipariş ilanlarının sistemden kaldırılacağını belirtmek isteriz.

( Alıcılar, kullanıcı panellerinden Makale Siparişlerim sekmesinden teklifleri görebilir ve değerlendirebilir. )

2- Ayrıca, editörlük ilanlarında süre dolmadan siparişlerin yüklendiği görülmektedir. Bu tip siparişlerde, yazar ve alıcı arasında site içi mesajlaşma ile iletişim kurulmalıdır.
Belirtilen editörlük günü sonrasında, son siparişin sisteme eklenmesi gerekmektedir. O süre zarfında, sistem mesajlaşma sistemi üzerinden upload ( dosya paylaşım )  sitelerine yüklenen içeriklerin link paylaşımları yapılabilir. Lütfen mesajlaşma sisteminden siparişveren ile sürekli iletişimde kalınız. Aksi takdirde, sipariş detaylarında yer alan süre ve şartlara uygun bulunmayan teslimat nedeniyle, alıcıların iptal hakkını kullanması olasıdır.

3-  Canlı Destek alanından, mutlaka karmaşıklık veya hata olduğunu düşünen alıcı ve yazarlar durumu site yönetimine bildirmelidir. Aksi takdirde, sistem çalışması prosedürü işleyecektir.