Özel Kategori Hizmeti

Özel Kategori Hizmeti

Özel Kategori HizmetiSürekli içerik ihtiyacı olanlar için dev hizmet! 


Özel kategori hizmeti, sürekli içerik alımına ihtiyacı olan ve hazır içerik sürprizleriyle karşılaşmamak,  belirttiği standartlarda sürekli alım yapmak, sipariş ilanları ile süre ve işlem prosedürlerine takılmamak isteyen özel müşterilerimiz için uygulanan bir Makaleyaz.Net hizmetidir.

Hizmeti Amacı :

Web sitesi veya siteleri için sürekli içerik ihtiyacı olan müşterilerimizin, kendi bünyemizde oluşturduğumuz içerik üretim ekibi tarafından bu ihtiyaçlarının seri ve sürekli olarak giderilmesidir. Bu hizmet sayesinde, müşteriye özel bir kategori oluşturulur ve sadece ekibimize dahil olan arkadaşların seo uyumlu , özgün ve " Müşteri talebiyle hazırlanan" içerikler satışa sunulur. Müşteriler, kendi başlıklarını, konularının niteliklerini tamamen kendileri belirler. İş Havuzu sistemine erişim hakkına da sahip oldukları için, anlık yazım durumlarını da kolaylıkla takip edebilirler.

Ekibimizdeki arkadaşlarımız, platformumuzun en üretken, en çok olumlu yorum ve puanlama alan - hem sipariş hem de hazır içerik satışlarında belirli limitleri geçmiş " uzman " arkadaşlarımızdır. Arkadaşlarımızın profillerini buradan ( https://www.makaleyaz.net/ozel-ekip/ ) inceleyebilirsiniz.


Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Platforma üye olduktan sonra, bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız öncelikle iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 
WhatsApp , iletişim formu veya direkt iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet hakkında ayrıca detaylar için sizden bazı bilgiler talep edilecektir. 

Nasıl Kullanılır?

Özel kategori sahiplerine, platform yönetimi tarafından İş Havuzu Müşteri hesabı tanımlanır. Bu havuzda, kendi kategorileri ile ilgili tüm konu başlıklarını, içerik detaylarını , kelime uzunluklarını vs.. açıkça belirtebilirler. Bu sayede, tam istedikleri içerikler hazırlanır. Sistem üzerinden, hangi yazıların yazımına başlandığını / hangilerinin tamamlandığını / kimler tarafından yazıldığını takip etmesi son derece kolaydır. İş Havuzunda takip ettiği ve teslim ettiği belirtilen içerikleri, ana platformdaki kendi özel kategorilerinden hızlıca satın alabilirler. İş Havuzu sisteminde konu girilmedikçe, ekip üyeleri o kategori için içerik üretimi yapamazlar!
O yüzden, aktif şekilde kullanılması son derece önemlidir. Özel Kategori Hizmeti'nde yazan arkadaşlarımızın tamamı, platform içerisinden özenle seçilen ve sürekli gelişime / üretime açık olan özel ekip üyesi arkadaşlardır.


Şartlar :

* Hizmetten faydalanmak için öncelikle, platforma üye olmanız gerekir.

* Özel Kategori Hizmeti'nde özel konular işlenmez, sadece genel yayın yapan web sitelerinin ağırlıklı olarak işledikleri konularda ( Kategorilerde ) içerik istekleri toplu olarak bildirilir, ekibimize dahil arkadaşlar özellikle o konuları içeriklerde işlerler. Özel içerikler için, sipariş sistemini kullanmaları gereklidir.

* Bir kerelik enaz 500 TL 'lik kredi yüklemeniz gereklidir.

( Bu tutar , hizmet bedeli değildir. Direkt olarak hesabınıza aktarılacak ve kullanabilir bakiye olarak tanımlanacaktır. Hizmetin sürekliliği ve ekip görevlendirmesi için en alt limit olarak uygun görülmüştür.)

* İlk kredi yüklemenize istinaden ( 500 TL ve üzeri ) , iletişime geçerek özel kategori için destek alabilirsiniz.

* Tarafımıza bildiriminiz üzerine veya 2 aydan uzun belirtilen özel kategoriden içerik almadığınız takdirde, özel içerik hizmeti, içerik sahibi ile iletişim sonrasında sonlandırılacaktır.


Not : Özel kategoriler, diğer kategoriler gibi sitede herkese açık biçimde yayınlanır. Fakat sadece ekibe dahil yazar arkadaşlarımızın ekleme yapabildiği kategorilerdir. O yüzden, özel kategori sahiplerinin rutin olarak günlük yada birkaç günde bir kategorilerine göz atmaları ve varsa tercihleri satın almaları gereklidir.

Diğer müşteriler tarafından da satın alınabilir kategoriler olduğu için, takip edilmesi tavsiye edilir.

Ayrıca, unutulmamalıdır ki; özel kategorilerde süre ve adet kısıtlaması yoktur!

Ekibimizde yer alan arkadaşlarımız, iş havuzu sisteminde vereceğiniz konulara göre içerik yazımı yaparlar. Bu içeriklerin, teslim süresi veya adet sınırlaması yoktur!