ÖNEMLİ UYARI
Lütfen sitede vpn, proxy veya adblocker tarzı eklenti kullanmayınız.

Siteyi Google Chrome tarayıcı ile ziyaret etmeniz tavsiye edilir.
Özel Kategori Hizmeti

Özel Kategori Hizmeti

Özel Kategori HizmetiSürekli içerik ihtiyacı olanlar için dev hizmet! 


Özel kategori hizmeti, sürekli içerik alımına ihtiyacı olan ve hazır içerik sürprizleriyle karşılaşmamak,  belirttiği standartlarda sürekli alım yapmak, sipariş ilanları ile süre ve işlem prosedürlerine takılmamak isteyen özel müşterilerimiz için uygulanan bir Makaleyaz.Net hizmetidir.

Hizmeti Amacı :

Web sitesi veya siteleri için sürekli içerik ihtiyacı olan müşterilerimizin, kendi bünyemizde oluşturduğumuz içerik üretim ekibi tarafından bu ihtiyaçlarının seri ve sürekli olarak giderilmesidir. Bu hizmet sayesinde, müşteriye özel bir kategori oluşturulur ve sadece ekibimize dahil olan arkadaşların seo uyumlu , özgün ve " Müşteri talebiyle hazırlanan" içerikler satışa sunulur.

Ekibimizdeki arkadaşlarımız, platformumuzun en üretken, en çok olumlu yorum ve puanlama alan - hem sipariş hem de hazır içerik satışlarında belirli limitleri geçmiş " uzman " arkadaşlarımızdır.

Hizmet başlangıcı öncesi, sizlerden istediğiniz özel içerikler hakkında genel bir bilgi talep edilir. Ortalama kelime uzunluğu, görsel kullanımı , alt başlıklar, anahtar kelime kullanım sıklığı vs... Bu hizmetin temelinde, sadece belirli başlıklarda değil, belirli kategorilerde sürekli içerik üretimi ile ihtiyaç sahiplerine hizmet sunabilmektir. Başlıklar için, sipariş ilanları açılması daha işlevsel olacaktır.
Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Platforma üye olduktan sonra, bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız öncelikle iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 
WhatsApp , iletişim formu veya direkt iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet hakkında ayrıca detaylar için sizden bazı bilgiler talep edilecektir. 


Şartlar :

* Hizmetten faydalanmak için öncelikle, platforma üye olmanız gerekir.
* Özel Kategori Hizmeti içerisindeki tüm içerikler Fırsat Saatleri ve Kampanya uygulamasına tabidir. Fiyat indirimleri, diğer kategoriler gibi, özel     kategorilerde de uygulanır.
* Özel Kategori Hizmeti'nde özel konular işlenmez, sadece genel yayın yapan web sitelerinin ağırlıklı olarak işledikleri konularda ( Kategorilerde ) içerik istekleri toplu olarak bildirilir, ekibimize dahil arkadaşlar özellikle o konuları içeriklerde işlerler. Özel içerikler için, sipariş sistemini kullanmaları gereklidir.
* Bir kerelik enaz 250 TL 'lik kredi yüklemeniz gereklidir.
( Bu tutar , hizmet bedeli değildir. Direkt olarak hesabınıza aktarılacak ve kullanabilir bakiye olarak tanımlanacaktır. Hizmetin sürekliliği ve ekip görevlendirmesi için en alt limit olarak uygun görülmüştür.)
* İlk kredi yüklemenize istinaden ( 250 TL ve üzeri ) , iletişime geçerek özel kategori için destek alabilirsiniz.
* Tarafımıza bildiriminiz üzerine veya 2 aydan uzun belirtilen özel kategoriden içerik almadığınız takdirde, özel içerik hizmeti, içerik sahibi ile iletişim sonrasında sonlandırılacaktır.

Not : Özel kategoriler, diğer kategoriler gibi sitede herkese açık biçimde yayınlanır. Fakat sadece ekibe dahil yazar arkadaşlarımızın ekleme yapabildiği kategorilerdir. O yüzden, özel kategori sahiplerinin rutin olarak günlük yada birkaç günde bir kategorilerine göz atmaları ve varsa tercihleri satın almaları gereklidir. Diğer müşteriler tarafından da satın alınabilir kategoriler olduğu için, takip edilmesi tavsiye edilir.