Özel Ekip Üyesi

3

Takipçi

21 / 19

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2021-07-09
  • Şehir : GÖLBASI/ANKARA, ANKARA
  • 100 Kelime Fiyatı : 2,00
  • Son Giriş Tarihi : 2021-09-26 18:17:12
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Selam! Ben Sinem Özel. 1995 Ankara doğumluyum üniversite eğitimime kadar olan sürece Ankara'da yaşadım. Üniversite eğitimim için 2013 yılında Eskişehir'e taşındım. Anadolu Üniversitesi maliye bölümü mezunuyum. 

Kendime zaman ayırmaktan, yoga ve meditasyon yapmaktan, resim çizmekten ve kendime notlar tutmaktan zevk alıyorum. Pandemi süreci ile nailart konusunda kendimi geliştirerek ojetopya adında bir Instagram sayfası oluşturdum. Artık bu hobimi orada da paylaşıyorum.

Yeni yerler görmek, insanlarla iletişime geçmek ve her geçen gün gelişmek beni mutlu ediyor. Umarım bunu okuduğunuzda sizin için iyi bir gün oluyordur!

Lütfen makalelerime yorum bırakmayı unutmayın! Şimdiden teşkkürler.


İlgi Alanları

Resim müzik el yapımı çanta nailart yoga meditasyon


Yazar Yorumları (4)

Evdekordizayn
18-09-2021 00:29:50 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: EvDekorDizayn (331 kelime)

Odak anahtarı ana ve ara başlıkta geçmeyen bir yazı teslim aldım... Lütfen biraz daha dikkat, hızlı olmak değil dikkatli ve sorunsuz iş teslimi önemlidir. İnanıyorum olacak :)

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim geri dönüşleriniz ile eksiklerimi kapatıp daha iyi yazılar teslim edeceğime inanıyorum. :)

Evdekordizayn
08-09-2021 15:57:32 - Verilen puan: 3

Sipariş Başlığı: Özel sipariştir.

Öncelikle gecenin bir vakti acil bir işi azimle sonuçlandırdığınız için çok teşekkürler. Yeni bir yazar için zorlu bir sipariş sürecini tamamladınız elinize sağlık. Gelelim yazının teknik değerlendirmesine... Teknik olarak size de bahsettiğim eksikler var. Ara başlıkta H1 kullanılmaz, özellikle 2 ara başlık istediğim çalışmada 1 başlık olan içerikler vardı. Bunlar basit düzeltilebilir hatalar. Ama anahtar kelime konusunda çok zorlandığım içerikler oldu. Yani 300 kelimede 20+ odak anahtar kullanılmıştı. Burada odağı yanlış anlama ihtimalini öne çıkarmayı istiyorum. Aksi halde bir de özel ekipte olan bir arkadaşın bu hatayı yapmış olması işin rengini değiştirir. Çok da üstü örtülür işlem değil. Pozitif enerjinizi eğitim sürecinize odaklamanızı ve teknik olarak yazılarınızı tamamlamadan fiyatta yükseltmeye gitmemenizi tavsiye ederim. Çünkü 2-3 TL gibi rakamlarda alıcılar çok ustaca yazılar arar. Bu arayışa cevap gelmezse üzülen taraf yazar olur, çünkü profilinde istemediği yorumlar alır. Bu yüzden siz dahil tüm yazarlara tavsiyem fiyat politikasında nelere dikkat edilir buna çok çok önem verin. İyi çalışmalar dilerim.

Yazar Cevabı: Önerileriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Son Kaynak
31-08-2021 12:09:34 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Hayata Açılan Pencerelerimiz Gözlerimiz (782 kelime)

Oldukça detaylı ve açıklayıcı bi yazı olmuş. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederiim.

aydinaltunyay
08-08-2021 00:41:18 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Sosyal Medyada Ne Kadar Uzmansın? (400 kelime)

Gayet başarılı ve özgün bir çalışma oldu. Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim.