Yazar Nicki: syelgel

26

Takipçi

5 / 860

Hazır Makale

0 / 2

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-02-15
  • Şehir : Kırıkkale, Kırıkkale
  • 100 Kelime Fiyatı : 3,50
  • Son Giriş Tarihi : 2022-12-07 00:35:37
Ücretsiz İlan Sitesi

Yazar Hakkında

İçerik satın alma konusunda şüpheleriniz mi var? samedyelgel.com blog adresime gidebilir, referans içeriklerime göz atabilir, içerik kalitesine tanık olabilir ve rahatlıkla içerik satın alımı yapabilirsiniz. iyi çalışmalar^^

makaleyaz.NET Üzerinde Daha Önce Yapılmamış Sunum!

Yeni yüklenen içeriklerimi almadan önce detay kısmına basabilir. içerikleri sisteme yüklemeden hemen önceki yaptığım kopya kontrol sonuçlarını gözlemeleyebilir. İçerik satın alırken özgünlük konusunda ferah bir nefes alabilirsiniz!

SEO Uyumlu Özgün İçerikler

Merhaba, Güncel İçerik yazar profilime hoş geldiniz! Profilim içerisinde yer alan içerikler SEO uyumlu ve tamamen özgündür. İçeriklerimi semantik ve LSI uyumlu olarak hazırlamaktayım.

Anahtar kelime seçimine oldukça önem vermekteyim. Bir konu hakkında içerik üretiminden önce söz konusu alanda yer alan rakipleri analiz eder ve hepsinden daha iyi bir içerik ortaya çıkartırım. Kişisel olarak bir blog sitesine sahibim. Söz konusu sitem içerisinde yer alan içerikler Google da sürekli olarak üst sıralarda yer almakta.

Hemen çıkma oranını düşürmeyi ve neden, sonuç alanları içerisinde içerik üretmeyi hedeflemekteyim. Ürettiğim içerikler ile sitenize kalite katabilir ayrıcalıklar yakalayabilirsiniz.

Evergreen İçerikler ile Sürekli Kitle Akışını Yakalayın!

Profilimde yer alan içerikler tamamı günceldir bunun yanı sıra Evergreen içerikler de yer almaktadır. Evergreen içerikler her zaman ziyaretçi çekebilecek içeriklerdir.

Her zaman taze kalmayı başaracak olan bu içerikleri Google da oldukça sevmektedir. Söz konusu içerikler ile üst sıralara çıktıktan sonra pasif şekilde gelecek olan ziyaretlerin tadını çıkartma fırsatınız bulunmakta.

Doğru İçerik Başarının Tek Anahtarı

Doğru içerik ile başarıya giden kapıyı açabilirsiniz. Başarının kapısı aslında sanıldığı kadar zor açılmıyor. Başarı için atacağınız adımları doğru ve planlı şekilde atmalısınız. Profilimde yer alan içerikler atacağınız her adımda yanınızda olacaktır.

Tanıtım yazısı, Güncel teknoloji haberleri, Kadın dünyası, Nasıl yapılır, Finans ve pek çok kategoride ürettiğim içerikler ile söz konusu başarı anahtarını elde edebilirsiniz.

Hazır içerikler kısmında yer alamayan makaleleri adıma özel sipariş oluşturarak talep edebilirsiniz, bu işlem öncesinde profilimde bulunan özel mesaj alanından benimle iletişime geçebilirsiniz.*

Yeni Özel Hizmet! - Youtube SEO Hizmeti!

Youtube üzerinde izlenmek, abone elde etmek aslında düşündüğünzüden daha kolay. Bunu elde edebilmek için bu alanda tecrübesi olan birisi ile çalışmanız yeterli olacaktır. Profil yorumlarım ve yaptığım satışın oranınını da göz önünde bulundurarak SEO konusunda ne kadar ciddi çalıştığımı anlayabilirsiniz. Youtube alanında da kendimi geliştiriyor, kendi kanalımda da gelişimlerim için SEO çalışmaları yapıyorum.

Bir Youtube kanalınız var ve SEO ayarları yapılması gerekiyor. Video başlıklarının düzenlenmesi gerekiyor, açıklamasının, kanal etiketinin ve video etiketinin düzenlenmesi mi gerekiyor? Youtube SEO hizmeti satın alarak kanalınızı kısa bir süre içinde yükseltebilir, hacim kazanmasına yardımcı olabilirsiniz

Rakiplerinizin analizlerini yaparak videolarınıza SEO hizmeti sunar. Etkiketlerde hacim kazanmanızın sağlarım. Detaylı bilgi ve sipariş oluşturmak için lütfen makaleyaz.net profilim üzerinden benimle iletişime geçin.

Youtube SEO Paketlerim

  • Video Optimizasyon 150TL: Yükleyeceğiniz bir videonun rakip analizini yapar. Doğru anahtar kelimeleri bulur İlgi çekici ve doğru başlık seçimi yapar, açıklama alanına SEO uyumlu, arama kaynaklı trafik getirecek metinler hazırlarım.
  • Genel Kanal Optimizasyonu 400TL: Kanalınızın genel bir SEO kontrolünü sağlarım. Eksik olan SEO ayarlamalarını yapar. Aramalarda hacim kazanabileceği şekilde yeniden düzenlerim. Rakip kanallarınızın analizini yapar ve kanalınızın aramalarda onlardan daha üst sıralarda bulunmasını sağlarım. Bu paket içinde ekstra olarak iki Video Optimizasyon hizmeti bulunmakta.
  • Grafik ve Kanal Optimizasyonu 1500TL: Bu paket içeriğinde üç video optimizasyon paketi, bir Genel kanal optimizasyonu paketi bulunurken toplam olarak yüklenecek olan 5 Videonuzun kapak fotoğrafı tıklama oranı göz önünde bulundurularak tasarlanır ve teslim edilir.

Ek paketler için özel mesaj ile makaleyaz.net üzerinden iletişime geçiniz.

Siperişler makaleyaz.net özel sipariş oluşturma alanı üzerinden alınacak ve iş sonunda ödeme alınacaktır. Ücretleri dış kaynaktan almadığım gibi makaleyaz.net'in güvenilir özel makale hizmeti sistemi üzerinden de SEO hizmeti elde edebileceksiniz.


İlgi Alanları

Teknoloji Sağlık Sektörel Güncel Tanıtım Yazısı İnternet Teknolojileri Liste İçerik Nasıl Yapılır? Nedir? Kimdir?


Yazar Yorumları (75)

ugurbybg
30-11-2022 12:27:54 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: En Sağlıklı 5 Sebze Nelerdir? Bilinen En Faydalı Sebzeler (596 kelime)

Teşekkürler

Fikir_SİZ_de
27-11-2022 22:10:38 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor? Emekli Promosyonu Nasıl Alınır Şartları Nelerdir? (870 kelime)

semantik yapıda ve seo uyumlu makaleleriniz ile kaliteyi hiç bozmadınız. Emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ^^

VagonSoft
08-09-2021 12:29:58 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: vMakale Özel Kategori (574 kelime)

Teşekkür ederim. Elinize sağlık.

morlevha
04-09-2021 12:49:53 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Morlevha Özel Kategori (648 kelime)

Yardımcı anahtar ve odak kelimeleri belirttiğiniz takdirde yazınız gayet hoş. Devam yazılarda görüşmek üzere

osmnakalin
30-11-2020 21:58:52 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Osman Akalın Özel Kategori (Acil) (1431 kelime)

Yazı fena değil fakat Aynı başlık 2 defa kullanılıp iki başlıkta da aynı konu boş yere uzatılmış. Başlıklardan birini ve başlık altında anlatılan gereksiz paragrafı kaldırdım. Her kullanılan başlık paragraf başında nedenini hiç anlamadığım bir şekilde tekrar yazılmış. Hepsini kaldırıp yeni cümleler ile revize etmek zorunda kaldım

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) her yorumunuzu dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. Bu yorumunuzdan sonra söz konusu alanlarda kendimi geliştirdim ve ortaya çıkan sorunu ortadan kaldırdım. Bu içerik sonrasında sizin için üretmiş olduğum içerikte de bunu gözlemlemiş olabilirsiniz. detaylı yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.


24-11-2020 00:46:01 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Samed Bey İçin Özel Sipariştir

Hem Google SEO kurallarına uygun hem de Yandex uyumlu bir içerikti. Yumuşacık bir dil. Güzel bir anlatıma sahipsiniz. Emeğinize sağlık. Bu tarz içeriklerinizin devamını bekliyor olacağım.

Yazar Cevabı: Motive edici yorumunuz için çok teşekkür ederim :) her geçen gün daha iyiye gitmek için kendimi geliştirmekteyim. Memnun kalmış olamnız oldukça mutlu edici.

Yeni Döngü
26-10-2020 22:36:47 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Evden Üretim ve Satım Yapanlara Vergi Muafiyeti Yolda! (281 kelime)

İyi

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

Yeni Döngü
25-10-2020 21:02:38 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Google Meet Üzerinden Toplantı Nasıl Yapılır? (523 kelime)

güzel anlatım ama biraz daha detay verilerbilirdi. Emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) her yorumunuzu dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.


22-10-2020 18:06:06 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Burcualem Özel Kategori (1032 kelime)

SEO kurallarına uygun, anlatımı akıcı ve tertemiz bir yazı. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

ALFA
20-10-2020 14:35:54 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Özel Sipariştir (792 kelime)

Ellerine sağlık harika bir yazı oldu. Böyle başarılı yazılar alkışlanır.

Yazar Cevabı: Verdiğiniz önemli yorum detayları ve puanlar ile profilime kattığınız değer adına teşekkür ederim :) Beğendiğiniz tarza içerik üretebiliyor olmak oldukça mutlu edici :)