3

Takipçi

18 / 59

Hazır Makale

0 / 6

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-12-06
  • Şehir : vezirköprü, samsun
  • 100 Kelime Fiyatı : 1,90
  • Son Giriş Tarihi : 2021-01-20 22:09:48
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Merhabalar benim ismim Mansur, İçerik Editörü ve Blog yazarı olarak yaklaşık 3 senedir yazarlık ile yakından ilgileniyorum. Aynı zamanda blog ve haber sitelerinde  editörlük hizmeti veriyorum. 

Ayrıca, Makaleyaz.net özel ekipte yer almamla birlikte kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Gelişmeler eşiğinde metinlerimi  özgün olarak hazırlıyorum. Uygun anahtar kelimelerle, noktalama ve yazım kurallarına uyarak size memnun olacağınız metinler sunuyorum. Doğru anahtar kullanımısemantik başlıklar  kullanımına dikkat ediyorum. Aynı zamanda yardımcı anahtar kelime kullanımı ile tamamı özgün içerikleri sizlere sunuyorum.

Kaliteli ve kurallarına uygun bir makale ile her platformda sizi veya firmanızı öne çıkaracak yazıları sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

Genel olarak hizmetlerim;

  •  Özgün SEO Uyumlu Makale
  • Anahtar Kelime Analizli İçerik
  • Semantik İçerik.
  • Blog ve Haber Editörlüğü
  • Haftalık Editörlük hizmeti

Kendime ait eniyimuzikaletleri.com adında bir web sitesi bulunmaktadır. Yazı şeklini ve anlatım dilini görmek için bu adresteki içeriklere de göz atabilirsiniz.

Benimle ilgili daha net bilgiye sahip olmak isterseniz sayfamı takip edebilir ve profilimi inceleyebilirsiniz. Sistem üzerinden de iletişime geçip verdiğim hizmetler hakkında detaylı bilgi verebilirim.

Her hafta fırsat saatleri Çarşamba 20:00- 24:00 arasıdır. Bu saatler arasında fiyatlar 1.50 olarak güncelenmektedir.

 


İlgi Alanları

Teknoloji saglik cilt güzellik finans ekonomi ticaret turizm tarih sektorel icerikler aile egitim e guncel haberler sosyal medya tanitim is ve kariyer kisisel gelisim spor kadin dunyasi genel kultur dekorasyon din anne ve cocuk doga yemek tarifleri nasil yapilir gezi_seyahat ve buna benzer bircok konuda icerik uretebilirim.


Yazar Yorumları (9)

Fikir_SİZ_de
18-01-2021 19:04:02 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: fikirsiz özel (329 kelime)

Maalesef ki değersiz bilgiler içeren bir makale hazırlamışsınız. İçi boş bir makale olmasındaki sebeplere gelince; cümlelerde yapısal bozukluklar ve tekrarlar mevcut. Ayrıca sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yönünde vermiş olduğunuz link ve devamındaki bilgiler hiç bir anlam içermiyor. Yazıyı yazarken linke tıklamış olsaydınız ne demek istediğimi anlardınız. Size tavsiyem içeriğinizi hazırlarken kaynaklarınızı kontrol etmeniz ve en son makalenizi tane tane okuyarak anlam bozukluklarını gidermeye çalışmanızdır.

Yazar Cevabı: Köyde elektriklerin kesilmesinden dolayı teknik zorluklardan dolayı içerikte hatalar oluşmuştur. İyi çalışmalar

A.Gözey
17-01-2021 22:12:02 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 1 Adet Teknoloji Siparişidir ( Kurallara Uymadığı İçin İptal Edilen Siparişin Tekrarıdır)

Semantik önerilerin hepsi başlıklar halinde kullanılmıştı. İçerikteki anahtar kelime ve yardımcı kelime oranı oldukça başarılıydı. Ellerinize emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.

A.Gözey
16-01-2021 01:11:46 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: BurcuAlem (863 kelime)

Semantik, SEO kurallarına uygun ve oldukça dikkat çekici bir içerikti. Emeğinize sağlık. Eksiksiz bir içerik teslim etmişsiniz.

Yazar Cevabı: değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Başka işlerde buluşmak dileği ile...

A.Gözey
01-01-2021 22:24:35 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Moda Özeti Özel İçerik (406 kelime)

Ombre ve Sombre Arasındaki Fark anahtarında hazırlanmış tek anahtarlı bir içerikti. Anahtarın içerikteki dağımı, başlıklardaki kullanımı ve anlatımı oldukça başarılıydı. Emeğiniz sağlık. Yayınlandığı adres : https://www.okuhaber.com/haber/5945702/ombre-ve-sombre-arasindaki-fark-nedir

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Evdekordizayn
30-12-2020 13:48:57 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Ekonomi İçeriği

Anlatım dili başarılı, sade ve anlaşılır cümlelere yer verilmiş. Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: teşekkürler değerli yorumunuz için...Başka işlerde buluşmak dileği ile...

A.Gözey
26-12-2020 15:24:35 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: BurcuAlem Özel İçerik (711 kelime)

En İyi Saç Boyası Markası konulu içeriğinizde içerik organizasyonunuz çok güzel olmasına rağmen 900 kelimelik içerikte 5 kez odak kelimeniz bulunuyordu. Bu yönü ile teknik olarak çok eksik bir içerik teslim almış olduk. Anlatımınız gayet akıcı olmasına rağmen, içerikteki anahtar eksikliği içeriğin kalitesini düşürmüş. İçeriklerinizde anahtar oranının yüzde 1 ile 1.5 arasında olmasını öneririm. İyi çalışmalar dilerim.

Yazar Cevabı: Teşekkürler

A.Gözey
26-12-2020 10:50:02 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: BurcuAlem özel içerik (873 kelime)

Merhabalar Mansur Bey, En Güzel Oyun Nickleri yazınızın anlatımı diğer yazılarınız gibi güzeldi. Fakat çok sayıda yerde yazım hatası bulunmakta idi ve bazı bölümlerde sanki aceleye gelmişçesine anlatim bozukluguna düşülmüştü. Anahtar kelime oranınızın gayet yerinde olması ise yazınızı teknik olarak başarılı yapmıştı. Anlatım bozuklukları ve yazım hatalarına dikkat ederseniz çok daha başarılı içerikler elde etmiş olacaksınız. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..

A.Gözey
22-12-2020 15:40:57 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: BurcuAlem Özel İçerik (622 kelime)

Mansur Bey hazırladığınız liste içerik hem anlatım, hem de semantik önerilerle çok güzel bir içerikti. Sizden tek ricam bir sonraki yazınızda odak kelimemizi h3 başlıklarında da en az 1 kez kullanmanız olacak. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: İçeriği beğenmenize çok sevindim. Tabi ki hocam ne demek bu detayı bilmem çok iyi oldu yazarken karar verememiştim. Diğer içeriklerde görüşmek dileği ile....

Fikir_SİZ_de
13-12-2020 21:25:58 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Deprem Anında Kullanılabilecek Mobil Uygulamalar (300 kelime)

Makaleniz güzel hazırlanmış, emeğinize sağlık. Anlatım dili ve içerik kaliteli ancak seo eksikleri vardı. Örneğin odak anahtar kelimenin ilk paragraf da ve en az 1 alt başlıkta kullanılması çok önemlidir. https://www.makaleyaz.net/blog-detay/142/seo-uyumlu-makale-nasil-yazilir/ blog yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Yazar Cevabı: dediğiniz hatalar giderildi. Revize edilip tekrar gönderilmiştir.