1

Takipçi

19 / 39

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-04-27
  • Şehir : şişli, istanbul

Yazar Hakkında

Bilgisayar Mühendisi adayı olarak araştırmak geliştirmek ve üretmek yaşamımın bir parçasıdır. Hemen hemen her konuda bilgiye nasıl ulaşacağım ve uygun koşullarda nasıl değerlendirebileceğim hakkında yeterliliğe sahibim. Kendime ait alanlarda da bu araştırmalarımda etken bir yorum, düşünce çıkarılabildiğinde ve pratikte hareketi tetikleyici aşamaya geldiğinde bu araştırmaların aktarımını sağlamaktayım.


İlgi Alanları

Müzik Film Yazılım Teknoloji Sanat Araştırma Ekonomi Psikoloji


Yazar Yorumları (5)

A.Gözey
27-07-2020 22:31:40 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: burcualem.com özel içerik (522 kelime)

Merhabalar, daha önceki yazınıza göre ilerleme kat etmiş olduğunuzu görmek sevindirici. Anahtar seçiminiz ve konuyu anlatış şekliniz oldukça başarılıydı. İki noktada eksiklerinizin olduğunu ifade etmek isterim: İlki, anahtar sayınız çok fazla idi. İkincisi, içeriğinizde semantik başlıklara yer vermemiştiniz. Liste içerikte semantik başlıkları kullanmak zordur. Bu nedenle başlıkları içerikte cümle aralarına da dağıtsanız yeterli olacaktır. Bir sonraki çalışmanızı merakla bekliyor olacağız.

osmanshn
22-07-2020 16:55:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: 365 Days Filmi Hakkında Detaylar (425 kelime)

Gayet başarılı bir anlatım. Tek eksik belkide biraz daha SEO önemi verilebilirdi.

Yazar Cevabı: Teşekkürler Osman. İncelemeler için biraz daha detay odaklı çalışmalar gerçekleştiriyorum. Ancak bir sonraki inceleme için inceleme SEOya nasıl daha yaklaştırılır bakacağım.

kolaybilgim
13-07-2020 20:38:36 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içerik (405 kelime)

Teşekkür ederim. Görseller ve yazı çok güzel olmuştu. Bir önceki yazınızda dikkat çektiğim kelime sayısı ile ilgili kategori koçunuzun uyarısına uyduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

kolaybilgim
13-07-2020 20:22:22 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içerik (345 kelime)

Teşekkür ederim. özelliklere görsellere gösterdiğiniz özen beni etkiledi. Ellerinize sağlık. Tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Yazar Cevabı: Teşekkürler. Her geri bildirimi artı olarak yansıtmak istiyorum. En iyisini hak ediyoruz ✌

evdekordizayn
16-05-2020 03:17:44 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Profesyonel Müzik Üretirken Referans Şarkı Kullanımı (594 kelime)

Yazı konusunda yabancısınız demek doğru olmaz. Yazı diziliminiz güzel. Ancak cümle seçimleriniz daha açıklayıcı ve akıcı olabilir. Bunun dışında özellikle Seo kavramlarını öğrenmenizi isterim. Yazı düzen olarak Seo yakın formatta hazırlanmış, zor olmaz sizin için derim. Özgün bir yazı...Anahtar kelime kullanımı olmadığı için daha düşük yıldız vermem gerekirdi ancak yeni yazar olmanız ve anlatım diliniz sebebi ile 3 yıldız dedim. Bence çok daha güzel işler çıkaracak gibi duruyorsunuz. Emeğinize sağlık. Not: Profilinizi özenle doldurmanızı önemle tavsiye ederim. Unutmayın profiliniz sizin vitrininizdir. Boş profil, işinde özensiz ve güvensiz boş yazar demektir. Sonraki yazıda görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Kendime ait bir blog üzerine çalışmalarımdan sonra daha çok kitleye yarar sağlayabilmek adına burada bulunmaktayım dediğiniz üzere yeniyim sistemi anlamaya oturtmaya başladım. Konu üzerine yazdığım işte profesyonelim, birçok bilgiyi bu sayede paylaşacağım. En iyi yazılarda görüşmek dileğiyle.