ÖNEMLİ UYARI
Lütfen sitede vpn, proxy veya adblocker tarzı eklenti kullanmayınız.

Siteyi Google Chrome tarayıcı ile ziyaret etmeniz tavsiye edilir.
Fırsat Saatleri ve Bildirimler

Fırsat Saatleri ve Bildirimler

Fırsat Saatleri ve Bildirimler

Sitemiz , 13.05.2019 tarihi itibariyle sadece hazır makale satışlarında geçerli olacak " Fırsat Saatleri" uygulamasına başlamıştır.

Uygulamanın Kapsamı ve Amacı

Fırsat Saatleri uygulaması, yalnızca hazır olarak satışta olan makalelerin satışında geçerlidir.

İndirim saatleri, tarihi tamamen sürpriz biçimde ( Gün içlerinde herhangi bir saat dilimi, hafta içlerinde herhangi bir gün(ler), vs.. ) uygulanmaktadır. Bu indirim süresince, ana sayfadaki bilgi bloklarında yer alan "Geçerli Fiyatlandırma" alanında yer alan fiyatlandırma ve yazar komisyon oranları geçerli olacaktır.

Makale siparişleri işleyişindeki fiyatlandırma, her zamanki gibi sadece yazarların inisiyatifinde fiyat verilen aksiyon olarak devam edecektir. Sipariş türü, özelliği ve istekleri doğrultusunda yazarlar fiyat vermektedirler.

Amacımız, böyle bir uygulamayı Türkiye'de yapan ilk platform olarak; hem yazarlarımızın kazançlarına katkı sağlamak, ( Fiyat indirimiyle eşdeğer oranda, komisyon oranları da düşürülmektedir.)  web sitesi veya firması için içerik ihtiyaçları olan müşterilerimize de ekonomik anlamda fırsat yaratmaktır.

Fırsat Saatleri süresince ön bilgilendirme yapılır, katılmak istemeyen yazar arkadaşlarımız " Uygulama Süresince" içeriklerini satıştan kaldırabilirler. Bu konuda haklarını hatırlamakta fayda vardır.

Fırsat saatleri sonucunda, standart fiyatlandırma ve komisyon oranı ( 100 kelimesi 1.5 TL - %18 Yazar Komisyonu ) devam edecektir.


( Fırsat saatleri kapsamında, sadece satıştaki hazır içeriklerin fiyat değişimleri olmaktadır. Yazar panellerindeki ilk yüklemede belirlenen fiyat değişiliği olmamaktadır. O yüzden, 100 kelimesi 1.5 TL'den panellerde atanan fiyatlardır. Satış esnasında, komisyon oranı sonrası hakediş farkı; Fırsat Saatleri anındaki fiyatlandırma sonrası 100 kelime ücreti / Komisyon oranından kaynaklanır. )

( Fırsat saatleri kapsamında, 100 kelime ücretlendirmesi 1.00 - 1.50 TL arasında uygulanır, komisyon oranları da makul oranda düşürülür.)

Bildirimler

Platformumuz, e-ticaret temelli market place ( pazar yeri ) tarzında bir platform olduğundan dolayı; müşterilerine ve yazarlarına ticari sorumluluğu neticesinde bildirimler yapmaktadır.


Bildirimler;

* E-mail ( Promosyon, Kampanya, Bülten ve Site Aksiyon Bildirimleri )
* SMS ( Promosyon, Kampanya, Site Aksiyon Bildirimleri )
* FoxPush Mobil ve Tarayıcı Bildirimleri ( Tarayıcı Bazlı Küçük Mesaj Ekranı )

olarak yapılmaktadır.

Bildirimlerden Çıkış İşlemleri

Bildirimlerden çıkış için, öncelikle sitemizden herhangi bir bildirimi daha evvel almanız gerekmektedir.

* E-bülten bildirimlerinin tamamında ( Site aksiyonları dışında genel bildirimler için ) , bülten sonu " Listeden Çıkış " bağlantısı ile , çıkış yapabilirsiniz.

* SMS bildirimlerinin tamamında ( SMS Almak İstemiyorum ) linkine tıklayarak çıkış yapabilirsiniz.
 ( Çıkış işlemi için, sitemizden öncelikle SMS bildirimi almanız gerekmektedir. SMS almadan çıkmak istiyorsanız, site yönetimine İletişim sayfası veya üye iseniz, Yardım & Destek sayfası aracılığı ile bilgilerinizi ileterek çıkış yapılmasını sağlayabilirsiniz.

* FoxPush Mobil ve Tarayıcı Bildirimleri tamamında, sitemize ilk ziyaretinizde çıkan bilgi ekranında " Bildirim Almak İster Misiniz? " sorusuna, olumsuz ( Daha Sonra ) diyebilirsiniz. Eğer, bildirim alıyorsanız, tarayıcınızın ( PC ve Mobil Cihazlarda farklılık gösterebilir ) Ayarlar / Bildirim sekmesinden, site adresimizin yer aldığı alanın onayını kaldırarak çıkış yapabilirsiniz. Bu konuda detayları internet üzerinden araştırarak edinebilirsiniz.

Bunların dışında, üye / yazar tarafından gerekli bilgileri tarafımıza iletilmek kaydı ile tüm bildirim alanlarından çıkışınız sağlanabilmektedir.

Saygılarımızla,

Makaleyaz.Net