4

Takipçi

7 / 5

Hazır Makale

0 / 3

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-09-07
  • Şehir : Aliağa/İzmir, Aliağa
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Merhaba, ben Umut Can 18 yaşında makine ressamı öğrencisiyim, elimden gelen imkanlar kadar sizlere öncelikli hizmet sunarım, para benim için önemli değildir. Benim için önemli olan insanlara hizmet ve doğru bilgiler sunmaktır.


İlgi Alanları

Bilgisayar müzikle uğraşmak elektronik aletler kitaplar Yazı Yazmak


Yazar Yorumları (2)

Fikir_SİZ_de
14-09-2020 15:07:39 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Zamanda Yolculuk Yapmış 5 İnsan ve Enteresan Hayat Hikayeleri (1016 kelime)

Makalenizin okunabilirliği çok zayıf. Ben okumakta ve anlamakta zorluk çektim, yoruldum. Çünkü nokta ile ayrılarak 3 cümle olması gereken ifadeleri virgül ile ayırarak tek cümle halinde anlatmaya çalışmışsınız. Ben bu makalenizi yayınlarsam ilk cümlede ziyaretçi arkasına bile bakmadan siteden kaçar. ***** İkinci olarak zamanda yolculuk ettiğini iddia eden kişilerin yer aldığı ve yazının yarısını teşkil eden liste içerik kısmı kopya ve -re-write . (https://www.milliyet.com.tr/zamanda-yolculuk-yaptigini-iddia-eden-insanlar-molatik-1997/?Sayfa=7) ben bu yazınızı yayınlarsam Google tarafından değersiz kopya içerik yayınlayan bir site olarak görülür ve değer kaybederim. *** Yazıyı seo açısından değerlendirmeye gerek görmüyorum çünkü bir liste içerik gibi görünüyor ama liste içerikde olması gereken unsurlar bulunmuyor. Size tavsiyem sitenin blog kısmında yer alan makaleleri okumanız olacaktır. Devrik ve virgülller ile ayrılmış uzun, karmaşık cümle yapılarınızında düzelmesi gerekiyor.

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kendimi geliştirmeye hergün devam ediyorum.

GokhanOMEROGLU
11-09-2020 14:47:19 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Nakliye Makale

Makale yazım süreci boyunca ilgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim. Güzel, akıcı ve özgün bir makale oldu. Emeğinize sağlık. Bundan sonra sizinle çalışmak benim için büyük bir zevk olacaktır.

Yazar Cevabı: Efendim, ben teşekkür ederim. Hizmetimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. İyi çalışmalar.