Hazır mısınız ?

Merhaba,

2018 sonlarına doğru yayın hayatımıza başladığımızdan beri, her zaman bilinen ve alışanın ötesine geçmeyi hedefledik. Bunu hem yazarlar, hemde içerik satın alan & alacak arkadaşlar için yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz :)

25 Ocak 2019 tarihi itibariyle; kısa süreli indirim, promosyon ve kampanyalar başlayacaktır.

Peki bu kampanyalar nasıl olacak, katılmak için neler gerekecek ?

Sitemize üye olmanız yeterli. Kampanya öncesinde, duyuru amaçlı e-bülten gönderimleri yapılacaktır. Bu sayede, yapılacak kampanyaların detaylarını hem bülten hem de sitemizin sosyal medya hesaplarından öğrenebileceksiniz. Ayrıca, detayların olacağı bilgi sayfası da sitemizde yer alacaktır.

Ne kadar sürecek ?

Bildirimlerde, bu konuda detaylar öncesinden paylaşılacaktır. Muhtemelen, her ay 3-4 defa uygulanacak olup - sadece hazır makale satışlarını kapsayacak.  Belirtilen zaman aralıklarını kapsayacaktır.

Neleri kapsayacak ?

Bu konuda bilgilendirme önceden yapılacağı için, tüm detaylara o şekilde ulaşmak daha sağlıklı olacaktır.
Fakat, başta fiyat indirimleri ( Standart 100 kelime = 1,5 TL fiyatlandırmanın altında, tüm hazır içeriklere kampanya süresince uygulanır. ) olmak üzere, belirli limitler üzerinde kredi yüklemelerine sosyal medya takipçi & beğeni , seo ve internet üzerinden reklam ve tanıtım promosyonlarını da kapsayacak bir kampanya politikası olacaktır.

Bu aşamada, kampanyalardan haberdar olmak isteyen arkadaşlarımız, e-bülten kayıt alanından mail adreslerini girerek bildirim kayıtlarını oluşturabilirler. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızı da takibe almayı unutmayın :)

Herkese bol içerikli günler dileriz...

Makaleyaz.Net