Makaleyaz.NETin Yeni Sürprizi - YorumlaKazan.NETİnternette boşa zaman geçiriyor ve artık bu zamanı paraya çevirmek istiyor musunuz?


YorumlaKazan.NET ile artık bu oldukça basit...

Tek yapmanız gereken, üye olduktan sonra panelinizde yer alan basit görevleri talimatlarına uygun şekilde yerine getirmek.


Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

* Sistem görev - ödül mantığındadır. Panelinizde yer alan her biri farklı amaçlarda açılmış görevleri günlük olarak yerine getirdiğinizde, belirtilen ücret kadar ödül kazanırsınız. Ödül kazançlarınızın toplamı 5 TL'ye ulaştığında, ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik, Papara ile kredi yükleme ve ödeme alma kolaylığı ile...

Ödemelerimiz, 
1 gün içerisinde belirttiğiniz banka hesaplarınıza yapılır. 
( Banka ve ödeme kuruluşlarının iş saatleri ve resmi çalışma günleri kapsamında. )


Güvenilir bir sistem midir?

Sistem, 3 yıldır aralıksız yayınına devam eden makaleyaz.net 'in iştirakidir ve ödemeler konusunda şimdiye kadar tek bir şikayet dahi almamış bir ekibin projesidir.

Hem görev yapabilir, hem görev verebilirsiniz?

Sistemin en güzel taraflarından birisi, internette sizler için ara sıra gerekli olan bazı ihtiyaçları ( yorum, beğeni, izlenme vb.. ) sizde sistem üzerinden görev olarak tanımlayabiliyorsunuz. İster kazandığınız ödüller ile, ister kredi yüklemesi ile bu görevleri belirlediğiniz talimatlar ile sisteme onaya gönderiyorsunuz. Site yönetimi tarafından uygun görülen görevleriniz, hemen yayına alınır.

Nasıl üye olunur?

Bu bağlantıyı tıklayarak üye olabilirsiniz. SMS onayı sonrasında, paneliniz ve üyeliğiniz aktif olur. Panelinize giriş yaparak, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Not : Sistemde hem otomatik , hem manuel kanıt / ispat kontrolü vardır. Hesabınızı tehlikeye atmamak için,talimatlarda yer alan detaylara mutlaka dikkat ediniz.