7

Takipçi

3 / 97

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-02-12
  • Şehir : Bahçelievler, İstanbul
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Merhaba ben Nisa, İstanbul Aydın Üniversitesi´nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencisiyim. Teknoloji ve yazılım alanlarıyla ilgilenmekteyim. Bunlar dışında 3 senedir öğrendiğim bilgileri paylaştığım bir blog web sitem var. (nisaefendioglu.blog) Beraber çok daha güzel işler çıkarabiliriz. :)


İlgi Alanları

Yazılım Teknoloji Bilgisayar İnternet Makale Okumak Blog Yazmak Bilgisayar Programlama Tanıtım Yazısı Eğitim Biyografi Kültür Sanat Spor Ekonomi Deneme Youtube İçerikleri Gezi Yemek Tarifleri Moda Makyaj Din Oyun Kripto Para SEO Git GitHub Mobil Uygulama Mobil Programlama Android İOS ve sizin istekleriniz ile gelişecek daha birçok alan :)


Yazar Yorumları (14)

nene
14-09-2020 16:34:15 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: İstanbuldaki En İyi Üniversiteler (399 kelime)

Kısa bir açıklama ardından üniversite isimleri yazılarak sözde liste oluşmuş. Googleden çok rahat bir şekilde listeyi bulmak mümkündü zaten. 36 kelimelik özgün yazı bulunmakta. Yönetim Mesajı : Alıcıya kredisi iade edilmiş, yazar kazancı silinmiştir. Ayrıca 1 ceza puanı uygulanmıştır.

A.Gözey
13-09-2020 18:01:06 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Nano Teknoloji Nedir? Kullanım Alanları ve Avantajları Nelerdir? (636 kelime)

İçerikte yalnızca 1 anahtar bulunmaktaydı ve h3 başlık maalesef kullanılmamıştı. Daha önceki içeriklerinizde çok çok memnun kaldığım işlerle karşılaşmıştım. Fakat bu kez gerçekten kötü bir içerikle karşılaştım. Alt başlık olarak kullanılması gereken birçok başlık maddelendirme ile geçilmişti. Başlık ve yardımcı anahtar kullanımını bıraktınız mı? Yoksa sadece bu içerikte mi kullanmadınız?

Yazar Cevabı: Bu yorumla karşılaştığım için üzgünüm fakat ele almam gereken konuları alt başlık olarak 3 ayrı başlıkta almam yeterli diye düşünmüştüm. Maddelendirme yaptığım kısımlarda da maddeleme yaptığım alanların kolay anlaşılır başlıklar olmasından kaynaklıydı. Yorumunuzu dikkate alarak daha da dikkat edeceğim. Teşekkür ederim. :)

A.Gözey
22-08-2020 10:44:43 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Bilim Adamı ve Özellikleri! (574 kelime)

Çok başarılı bir liste içerikti. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Beğenmenize çok sevindim. Başka makalelerde de görüşmek üzere :)

Kafakalem
05-08-2020 12:14:04 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: En İyi Korku Kitapları (416 kelime)

Elinize emeğinize sağlık. Güzel makaleydi.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim. :)

makaleariyor
28-07-2020 18:28:43 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Hukuk Taban Puanları (657 kelime)

Makale 850 kelime görünüyor. 150 kelimesi özgün gerisi tablo kopyala-yapıştır. Hayretler içerisindeyim. Yönetim Mesajı : Yazara 1 puan ceza, kazanç eksiltmesi yapılmıştır. Krediniz hesabınıza iade edilmiştir.

Yazar Cevabı: Haklısınız, taban puanları ve sıralamaları kafama göre değiştirmeliydim özgün içerik olabilmesi için, yanlış bilgi ile.

kolaybilgim
13-07-2020 20:27:14 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içeriktir. (391 kelime)

Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Rica ederim. :)

kolaybilgim
10-07-2020 16:29:08 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içeriktir. (304 kelime)

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ediyorum. Ama Çok düz bir yazı olmuş. Sanki bir lise kompozisyonu formunda yazılmıştı. Bir tane bile alt başlık kullanmamışsınız. Nedenini anlayamadım. Zira ben tam 2 tane alt başlık eklemesi yaptım yazınıza. Ayrıca pek çok yerde düzeltmeler yapmak zorunda kaldım. Özel ekipte olup bu şekilde yazı yazmanız üzücü. Neyse başkaları gibi 200 kelime yazıya 180 kelime eleştiri yazmayayım. Umarım bundan sonra daha dikkatli olursunuz.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim, daha dikkatli olacağım.

okuhaber
04-07-2020 23:33:31 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: okuhaber.com özel içeriktir. (845 kelime)

853 kelimelik yazıda tam 69 kere biyosidal ve türevleri olan kelimeleri kullanmışsınız. Sanırım yazar ekibindesiniz ve eğitim aldınız değil mi? Seo bakımından hiç iyi bir yazı değil. Ayrıca neredeyse bütün biyosidal kelimelerini anahtar olarak işaretlemişsiniz. Yazı gerçekten olmamış. Bir alıcı olarak aldığımız yazıları birde bizim mi düzenlememiz gerekiyor? Hem ücret ödeyip hem de yazı düzenlememeliyiz diye düşünüyorum. 853 kelimenin 69 kelimesi biyosidal ve türevleri ise, peki içerikte geriye kalan nedir?

Yazar Cevabı: Yazı güncellenerek, anahtar kelimeye uygunluğu sağlanarak yeniden tarafınıza iletilmiştir.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 18:56:34 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Drone Ehliyeti Nasıl Alınır? (336 kelime)

Makalenizde anahtar kelime kullanımına yönelik eksikleriniz çok fazla. Yazınızın üst bilgi kısmında odak kelime olarak yazının başlığını göstermişsiniz ancak ne ilk paragrafta ne alt başlıkta ne de başka bir yerde bu anahtarı kullanma gereksinimi görmemişsiniz. Yine yazınızın üst kısmında yardımcı anahtar kelime olarak yazdığınız drone ehliyeti ne kadar ifadesi de yazı içerisinde kullanılmamış. SEO açısından yetersiz ve yeniden düzenleyerek kullanmamız gereken bir makale daha aldım sizden. Umarım sonraki yazılarınızda SEO kurallarına daha fazla dikkat edersiniz.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim, daha dikkat edeceğim.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 16:46:18 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Google Chrome Tarayıcısında Olmazsa Olmaz 5 Eklenti (405 kelime)

Makalenizde seo açısından eksikler çok. Bu yazınız için yapmak istediğim aşağıdaki yorumu yanlışlıkla ekonomi üniv isimli yazınıza yapmışım. Gerçi o yazınızda tamamen tablo içerdiği için söylenecek bir şey yok çünkü değerlendirilecek içerik yok ortada. Bu yazınız için yazmak istediğim yorumu yeniden buraya ilave edeyim: Alt başlık kullanımı yapmamışsınız. Odak kelime ve yardımcı anahtar kelime boldlaması yapılmamış. Genel olarak baktığımda zaten bir anahtar kelime kullanımı da göze çarpmıyor. Makale üstündeki üst bilgi kısmına yazmış olduğunuz anahtar kelime ve yardımcı anahtar kelime bilgileri ise hiç bir anlam taşımıyor çünkü orada yazdığınız anahtar kelimeler yazı içerisinde kullanılmadığı için . Madem oraya öyle bir üst bilgi koydunuz burada yazan anahtar kelimeleri yazı içerisinde de kullanmanız gerekmez miydi?

Yazar Cevabı: Bu yazıya da yorumunuzu yanlışlıkla yapmış olmalısınız diye düşünüyorum. Çünkü bu yazımda gereken anahtar kelimeler ve boldlamalar mevcut. Teşekkür ediyorum ve dikkatli incelemenizi öneriyorum.