7

Takipçi

25 / 53

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-02-12
  • Şehir : Bahçelievler, İstanbul

Yazar Hakkında

Merhaba ben Nisa, İstanbul Aydın Üniversitesi´nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencisiyim. Teknoloji ve yazılım alanlarıyla ilgilenmekteyim. Bunlar dışında 3 senedir öğrendiğim bilgileri paylaştığım bir blog web sitem var. (nisaefendioglu.blog) Beraber çok daha güzel işler çıkarabiliriz. :)


İlgi Alanları

Yazılım Teknoloji Bilgisayar İnternet Makale Okumak Blog Yazmak Bilgisayar Programlama Tanıtım Yazısı Eğitim Biyografi Kültür Sanat Spor Ekonomi Deneme Youtube İçerikleri Gezi Yemek Tarifleri Moda Makyaj Din Oyun Kripto Para SEO Git GitHub Mobil Uygulama Mobil Programlama Android İOS ve sizin istekleriniz ile gelişecek daha birçok alan :)


Yazar Yorumları (10)

makaleariyor
28-07-2020 18:28:43 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Hukuk Taban Puanları (657 kelime)

Makale 850 kelime görünüyor. 150 kelimesi özgün gerisi tablo kopyala-yapıştır. Hayretler içerisindeyim. Yönetim Mesajı : Yazara 1 puan ceza, kazanç eksiltmesi yapılmıştır. Krediniz hesabınıza iade edilmiştir.

Yazar Cevabı: Haklısınız, taban puanları ve sıralamaları kafama göre değiştirmeliydim özgün içerik olabilmesi için, yanlış bilgi ile.

kolaybilgim
13-07-2020 20:27:14 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içeriktir. (391 kelime)

Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Rica ederim. :)

kolaybilgim
10-07-2020 16:29:08 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içeriktir. (304 kelime)

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ediyorum. Ama Çok düz bir yazı olmuş. Sanki bir lise kompozisyonu formunda yazılmıştı. Bir tane bile alt başlık kullanmamışsınız. Nedenini anlayamadım. Zira ben tam 2 tane alt başlık eklemesi yaptım yazınıza. Ayrıca pek çok yerde düzeltmeler yapmak zorunda kaldım. Özel ekipte olup bu şekilde yazı yazmanız üzücü. Neyse başkaları gibi 200 kelime yazıya 180 kelime eleştiri yazmayayım. Umarım bundan sonra daha dikkatli olursunuz.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim, daha dikkatli olacağım.

okuhaber
04-07-2020 23:33:31 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: okuhaber.com özel içeriktir. (845 kelime)

853 kelimelik yazıda tam 69 kere biyosidal ve türevleri olan kelimeleri kullanmışsınız. Sanırım yazar ekibindesiniz ve eğitim aldınız değil mi? Seo bakımından hiç iyi bir yazı değil. Ayrıca neredeyse bütün biyosidal kelimelerini anahtar olarak işaretlemişsiniz. Yazı gerçekten olmamış. Bir alıcı olarak aldığımız yazıları birde bizim mi düzenlememiz gerekiyor? Hem ücret ödeyip hem de yazı düzenlememeliyiz diye düşünüyorum. 853 kelimenin 69 kelimesi biyosidal ve türevleri ise, peki içerikte geriye kalan nedir?

Yazar Cevabı: Yazı güncellenerek, anahtar kelimeye uygunluğu sağlanarak yeniden tarafınıza iletilmiştir.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 18:56:34 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Drone Ehliyeti Nasıl Alınır? (336 kelime)

Makalenizde anahtar kelime kullanımına yönelik eksikleriniz çok fazla. Yazınızın üst bilgi kısmında odak kelime olarak yazının başlığını göstermişsiniz ancak ne ilk paragrafta ne alt başlıkta ne de başka bir yerde bu anahtarı kullanma gereksinimi görmemişsiniz. Yine yazınızın üst kısmında yardımcı anahtar kelime olarak yazdığınız drone ehliyeti ne kadar ifadesi de yazı içerisinde kullanılmamış. SEO açısından yetersiz ve yeniden düzenleyerek kullanmamız gereken bir makale daha aldım sizden. Umarım sonraki yazılarınızda SEO kurallarına daha fazla dikkat edersiniz.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim, daha dikkat edeceğim.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 16:46:18 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Google Chrome Tarayıcısında Olmazsa Olmaz 5 Eklenti (405 kelime)

Makalenizde seo açısından eksikler çok. Bu yazınız için yapmak istediğim aşağıdaki yorumu yanlışlıkla ekonomi üniv isimli yazınıza yapmışım. Gerçi o yazınızda tamamen tablo içerdiği için söylenecek bir şey yok çünkü değerlendirilecek içerik yok ortada. Bu yazınız için yazmak istediğim yorumu yeniden buraya ilave edeyim: Alt başlık kullanımı yapmamışsınız. Odak kelime ve yardımcı anahtar kelime boldlaması yapılmamış. Genel olarak baktığımda zaten bir anahtar kelime kullanımı da göze çarpmıyor. Makale üstündeki üst bilgi kısmına yazmış olduğunuz anahtar kelime ve yardımcı anahtar kelime bilgileri ise hiç bir anlam taşımıyor çünkü orada yazdığınız anahtar kelimeler yazı içerisinde kullanılmadığı için . Madem oraya öyle bir üst bilgi koydunuz burada yazan anahtar kelimeleri yazı içerisinde de kullanmanız gerekmez miydi?

Yazar Cevabı: Bu yazıya da yorumunuzu yanlışlıkla yapmış olmalısınız diye düşünüyorum. Çünkü bu yazımda gereken anahtar kelimeler ve boldlamalar mevcut. Teşekkür ediyorum ve dikkatli incelemenizi öneriyorum.

okuhaber
30-06-2020 15:49:59 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: okuhaber.com özel içeriktir. (477 kelime)

CMD Komutları konusunda bir özel çalışılmış anahtar içeriği talep etmiştik. 700 kelimede 7 tane anahtar kullanmışsınız. Çok başarılı bir çalışma idi. Açıklama kısmında alt başlık kullanmış olmanız da gayet güzeldi. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim. :)

okuhaber
30-06-2020 15:11:55 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: okuhaber.com özel içeriktir. (203 kelime)

Merhabalar, içeriğinizi anahtar kelimeyi bizzat verdiğimiz için aldım açıkçası. 200 kelime bu konu için çok çok az bir miktar malesef ki. Standart bir makalenin en az 300 kelime olması tercih edilir. Fakat okuhaber olarak 600 üzeri kelime talep ettiğimizi dile getirmiştik daha önce. 200 kelimede 11 kez anahtar kelime kullanılmış. Aslında olması gereken en fazla 3 tane idi. Sanırım bu konuyu yazarken biraz acele davranmışsınız. Bir sonraki yazınızı bu kriterleri göz önünde bulundurarak yazarsanız daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz. Çok fazla anahtar kullanımı arama motorlarının hiç hoşlanmadığı bir konu. Bu noktada özen göstermenizi öneririz.

Yazar Cevabı: Önerileriniz için çok teşekkür ederim, daha dikkat edeceğim.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 14:29:04 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: İzmir Ekonomi Üniversitesi Taban Puanları 2019 (606 kelime)

SEO açısından eksikleriniz mevcut. Alt başlık kullanımı yapmamışsınız. Odak kelime ve yardımcı anahtar kelime boldlaması yapılmamış. Genel olarak baktığımda zaten bir anahtar kelime kullanımı da göze çarpmıyor. Makale üstündeki üst bilgi kısmına yazmış olduğunuz anahtar kelime ve yardımcı anahtar kelime bilgileri ise hiç bir anlam taşımıyor. Neden mi? Orada yazdığınız anahtar kelimeler yazı içerisinde kullanılmadığı için . Madem oraya öyle bir üst bilgi koydunuz burada yazan anahtar kelimeleri yazı içerisinde de kullanmanız gerekmez miydi?

Yazar Cevabı: İzmir Ekonomi Üniversitesi Taban Puanları 2019 adlı makalemde anahtar kelime kullanmadım dediğiniz gibi, zaten üst bilgi kısmımda da tanımlamış olduğum herhangi bir anahtar kelime veya yardımcı anahtar kelime mevcut değil. Dolayısıyla kullanmadım. Dediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.

Fikir_SİZ_de
30-06-2020 14:02:24 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Wi-Fi 6 Teknolojisi Nedir? Avantajları Nelerdir? (334 kelime)

Makaleniz tam bir hayal kırıklığı. Özel ekipte olup eğitim almanıza rağmen satışa koyduğunuz bu makalenizin web içeriği olarak hiç bir değeri bulunmuyor. Neden mi? *** Anahtar kelime yok *** Alt başlıklar yok *** maddeleme yapılması gereken yerde maddeleme işaretleri yok. Dümdüz alt alta cümleleri sıralamış geçmişsiniz. Üstelik web içeriklerinde tablo kullanımı yapmamanızı tavsiye ederim. Çünkü tabloları web sitelerine aktarmak neredeyse imkansız bir şey . 345 kelimelik makalenin 100 kelimelik kısmı işe yaramayacak tablo kısmında yer alıyor. Tablo yapmak yerine karşılaştırmaları alt başlıklarla metin olarak yapmış olsanız çok daha kullanışlı ve güzel olacaktı.

Yazar Cevabı: Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, dikkate alacağım.