Ekim Ayı Makale Konusu Önerileri

Merhaba arkadaşlar, 

Bir zamanlar, aylık olarak size kategori önerileri sunardık. Sonra araya yaz tatil girdi, tembellik , aylaklık, kum , deniz, güneş derken tabi unutuldu gitti :) Ama, artık bir yerden yeniden başlamak lazım.

Bu ay için ( Ekim 2019 ) , gerçi biraz ayın ortasından başladık ama ; bazı tavsiyelerimiz olacak :

Güncel konuları irdeleyin :

Biliyorsunuz, ülke gündemimiz çok yoğun. Bu açıdan, özellikle haber siteleri ve kişisel bloglar için çokça güncel haber niteliğinde içerikler önemli. Bu açıdan, ilk yöneleceğiniz kategori olarak güncel haberler kategorisini önerebiliriz.

Yaz bitti, kış kapıda:

Artık arada son bahar bitti bitiyor. Ansızın soğuk, ansızın sıcak bir iklim hali çıktı ortaya. Dün sağanak yağmur, bugün çıkalım da şöyle bir mangal yapalım ailecek havası. Bu yüzden , özellikle sağlık konusunda insanlara bilgi ve tavsiyelerde bulunabileceğiniz; sağlık kategorisini öneririz.

Sinemaya bahar geldi :

Okullar açıldı, sınavlar başladı, sinema salonları şenlendi. Ardı ardına yerli ve yabancı filmler yerini almaya başladı. Haftalarca gösterimde kalacaklar, malum :) Bu filmlerin tanıtımları, eski filmlerin eleştirilerini sinema kategorisinde satışa sunabilirsiniz.

Teknoloji olmazsa, olur mu? :

Bu işin yazı, kışı yok! Her gün bir ürün, her gün yeni modeller, her gün yeni oyunlar, her gün yeni yazılımlar, telefonlar, bilgisayarlar vs...
Liste uzun, yazacak çok şey var.  Eee buyurun o zaman. Teknoloji kategorisi altında, diğer ilgili kategorileri de işaretleyerek içeriklerinizi hazırlayıp satabilirsiniz.


Bunun yanı sıra, moda, diyet, hobiler, astroloji , kültür & sanat ve müzik kategorilerinde de içeriklerinizi hazırlayabilir ve hemen satışa sunabilirsiniz. Diğer kategorilerin gönlü kalmasın, siz zaten gerekeni yaparsınız :)

Herkese iyi çalışmalar , bol kazançlar dileriz.