Üçeller Depolama
Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti sunan firmamız, bu sorunu en iyi şekilde çözmektedir. Özellikle yer değiştirildiği zaman, fazla eşya saklama sorunu ile sık sık karşılaşan halkımız fazla eşyaların güvenle saklanacağı bir yer aranmaktadır. Depo kiralamak, ekonomik olmadığı gibi, güvenlik açısından sorun teşkil etmektedir. Evin herhangi bir odasını iptal edip fazla eşyaları bu yerlerde saklamak evin kullanım alanının küçülmesine neden olmaktadır.  Eşyalarınızı saklamak için eşinizden dostunuzdan yardım talep ettiğinizde sizin için geçici bir çözüm önerisinde bulunabilirler. Ancak istediğiniz güvenilir depolama hizmetini elde edemezsiniz. Depolama hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel hizmet programımız incelemeniz yeterlidir.  Fazla eşyalar için günümüzde en iyi çözüm İstanbul eşya deposu hizmetidir. Nakliye dünyasında son model yük araçlarıyla hizmet veren şirketimiz, profesyonel depolama çözümleri sunmaktadır. Bu yöntem günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Büyük bir depoda, herkes için özel ayrılmış bölmelerde eşyalarınız özel kutu ve sandıklarda depolanmaktadır. 

Özel tasarımlı bu depoların güvenlik sorunu olmadığı gibi, su baskını ve benzeri afetlere karşı da oldukça güvenlidir. Firmamız, depolama hizmeti için gerekli bütün resmi belgelere sahiptir. Depolama işlemini gerçekleştirdiğimiz yer firmamıza aittir ve resmi prosedüre uygun şekildedir. Özel eşyalarınızı güvenle depolayan şirketimiz, 7/24 eşya depolama çözüm seçeneği sunmaktadır. Depolama hizmetimizin avantajlarını saymakla bitiremeyiz.İstanbul ev eşyası depolama firmamızın deneyimli elemanları, depolanacak eşyayı yerinden alıp profesyonel yöntemlerle özel kutulara yerleştirmektedir. Elektronik eşyalar, bilgisayarlar, tabletler ve benzeri hassas eşyalar, içi köpüklü özel kutulara yerleştirilmektedir. Nadide vazolar, değerli antika eşyalar ve benzeri eşyalar, profesyonel paketleme yöntemleriyle paketlenmektedir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli olan ekibimiz, onayınız olmadan herhangi bir işlem yapmamaktadır. Elemanlarımız, eşyanızı teslim alırken sözleşme imzalatmaktadır. Bu sözleşmede, kimlik bilgileri ve depolanan eşyanın bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca, depolama süresi de sözleşmede yer almaktadır. Sözleşmenin diğer bölümlerini inceledikten sonra anlamadığınız konuları servis elemanlarımıza sorabilirsiniz. Çizilebilir eşyaların depolanması işleminde özel balonlu naylon kullanan personelimiz, değerli eşyalarınızı özenle paketlemektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunmaktayız. Nakliyede olsun kargo hizmetinde olsun her zaman şikayet edilen konu ‘eşyaların zarar görmesi’ dir. Firmamız, depolama ve taşıma işlemlerinde eşyaların zarar görmeden paketlenmesi ve istiflenmesi esas konudur. Profesyonel yöntemlerle çözüm üreten ekibimiz, bütün eşyaları dikkatli bir şekilde istiflemektedir ve dikkatli bir şekilde depoya indirmektedir. Kırılmasından endişe ettiğiniz, özel vazolar, cam eşyalar, antika eşyalar ve elektronik eşyalar, özenle üst üste yerleştiriliyor. Taşıma işlemi esnasında, kırılabilir eşyaları her zaman için en üste ve en güvenli noktalara istifliyoruz. Özel istifleme yöntemlerini uygulayan elemanlarımız, eşyaları nazikçe istiflemektedir. Eşyanızı, kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz ve sağ salim depoya ulaştırıyoruz. Pratik ve aynı zamanda etkili ev depolama hizmeti veren elemanlarımız, bütün eşyaları bir liste halinde listeye kaydetmektedir. Eşyanızın depolandığı bölümün numarası, listede isminizin karşısına not edilmektedir. Profesyonel listeme yöntemi ile depomuzda herhangi bir karışıklık meydana gelmemektedir. Eşya depolama firmaları arasında kurumsal bir firmayız.

 

Firmamız, özel eşyanızın saklandığı deponun anahtarını, bizzat size teslim etmektedir. Depolama hizmetinde, günlük, aylık ve yıllık seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz. Depolama süresinin sona ermesiyle birlikte, ekiplerimiz eşyalarınızı kapalı kasa araçlara yükledikten sonra en kısa sürede adresinize ulaştırmaktadır. Depolama süresini uzatmak isterseniz, firmamız istediğiniz süre zarfında depolama hizmetinin süresini uzatmaktadır. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli firma elemanlarımız, eşyanızın teslimat süresini takip etmektedir. Eşya teslimatı öncesinde servis elemanlarımız sizinle irtibata geçmektedir. Güvenlik kamerasından güvenlik görevlisine kadar her türlü güvenlik seçeneğine sahip depolarımız, bütün sektörler için etkili çözüm seçeneği sunuyor. Ev eşyasından, iş yerinde kullanılan eşyalara kadar bütün kategoriler için bizi arayabilirsiniz. Dış kısmın çizilmesini önleyen bu özel balonlu naylonlar, çizilme ihtimali olan eşyaların dış yüzeyine sarılmaktadır. Bu şekilde, değerli mobilyalarınızın ve antika eşyalarınızın çizilmesi önlenmektedir. Bu balonlu naylonların diğer bir avantajı, dışarıdan gelen darbeleri tam anlamıyla önlemesidir. Ev eşyası depolama hizmetinde, kırılma veya çizilme gibi problemlerin meydana gelmemesi için bu balonlu naylonlar en iyi seçenektir.