13

Takipçi

2 / 156

Hazır Makale

1 / 90

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2018-12-05
  • Şehir : Çerkezköy, Tekirdağ

Yazar Hakkında

Hayatımı minik mucizelerime okuma yazma ve hayatı öğreterek geçirdim. Kim derdi ki günün birinde ben de yazarak hayatımı kazanacağım. Hayat sana limon verdiyse limonata yapmalısın. Bu cümle benim hayat felsefem oldu neredeyse. Tüm bilgi birikimimi ve kelime hazinemi sizlerin istediği konulardaki makalelerimi yazmak için kullanmak bu kadar birikimin boşa gitmediğini kendime ispat etmek için de gereklidir belki de... Ayrıca ilk defa duyduğum terimler ve kavramların da ne olduğunu öğrenmek beni dinç tutuyor. Çünkü; eğer o gün yeni bir şey öğrenmediyseniz ölüme bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Anlayacağınız öğrendiğim her yeni bilgi beni ölümden bir adım daha uzaklaştırıyor. Gençleştiriyor. Bu nedenle öğretmenlik yaptığım yıllarda da boş durmadım. Sürekli eğitimlere gittim. Bilgisayar işletmeni eğitimi aldım 320 saatlik, PowerPoint sunusu hazırlama eğitimi aldım, ilkyardım eğitimi aldım, özel eğitim öğretimi eğitimi aldım, öğrenci koçluğu eğitimi, hızlı okuma,NLP, mental aritmetik, kumaş boyama, makreme, ahşap boyama,akıl zekâ oyunları eğitici eğitimi,mantar yetiştiriciliği, ve SEO eğitimi aldım. Bu bağlamda emekli olduktan sonra da boş duramadım,bir emlak şirketinde çalıştım bir süre.Annem hastalandı ve ben işten çıktım.Ama evde üretmeden durmak bana göre değildi ve Makale yaz.net ile tanıştım. Şimdi makale yazıyorum. Aynı zamanda bir web portalında editör olarak görev yapıyorum. Zaman geçtikçe SEO konusunda uzmanlaştım. Artık hatasız içerikler üretebiliyorum. Günde 3000 kelime yazabiliyorum. Web sitesi içeriklerini sıfırdan dolduruyorum. Yazı yazmayı çok seviyorum. En son 14-15 Şubat 2019 da Bio enerji eğitimi aldım. En yakın zamanda Bilinçaltı dili eğitimi alıp bu alanda da kendimi geliştirmek istiyorum.


İlgi Alanları

Kitap okumak film izlemek gezmek öğrenmek ve öğretmek ev dekorasyon çocuk bakımı yemek tarifleri gezi teknoloji yine kitap okumak yazı yazmak yemek yapmak ekonomi psikoloji bioenerji bilinç altı NLP kişisel gelişim Dünya uzay dünya dışı varlıklar ve makale siparişi verdiğiniz her konu bir anda ilgi alanım oluverir.


Yazar Yorumları (62)

Öznur
02-06-2020 17:40:45 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Pvc zemin kaplama iç mekan

Emeğinize sağlık çok beğendim harika bir makale olmuş Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Rica ederim Beğenmenize sevindim. Acemiliğimi bilen sizlere geldiğim aşamada tekrar içerik üretmek harika bir deneyim oluyor benim için. Bol ziyaretli yazılarınız olsun inşallah.İyi çalışmalar.

Fikir_SİZ_de
30-05-2020 01:57:09 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: nalan Hanım Hidroelektrik Santralleri (424 kelime)

Hızlı, kaliteli ve güncel bir konuda profesyonelce bir içerik hazırladınız yine. emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür Ederim Güzel yorumunuz için.

PDFkitaplar
30-05-2020 01:49:44 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: PdfKutuphanesi.com İçin Editör Alınacaktır

Sizin gibi bir editörüm olduğu için çok şanslıyım. Düzenli ve profesyonel çalışmalarınızdan çok memnunum, emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Nalan Hanım. Ben de sizinle çalıştığım için çok memnunum. Sadece bir patron değil. Aynı zamanda da iyi bir öğretmensiniz.

Noname3455
28-05-2020 20:12:57 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 4k ile 1080p arasındaki fark nedir

Elinize sağlık emek harcanarak yazılmış güzel bir yazı

Yazar Cevabı: Beğenmenize sevindim. Umarım başka işlerde de beraber çalışma imkanımız olur.

brkerk1
23-05-2020 13:59:52 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 300 Kelimeden 10 İçerik Siparişi #3

Teslim ettiğiniz içeriklerinizin tamamı çok kaliteli. Gerçekten çok başarılısınız. Elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için teşekkür ederim. Alanım olan eğitim ile ilgili yazmak benim için çok zevkli bir çalışma oldu. İnanın kelimeler su gibi aktı sanki. Umarım tekrar çalışmak nasip olur. Kolay gelsin.

Kafakalem
21-05-2020 21:30:10 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kitap okuma listesi

İçerikler için çok çok teşekkür ederim. Bu yorum bir makalenim değil 5 farklı yazının değerlendirmesidir. Hocamın hazır makalelerinden de almıştım. Sipariş olarak da aldım. Gözünüz arkada kalmadan çalışabilirisniz. Elinize emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Güzel ve onore edici yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bir sanatçı için alkış ne ise yazar için de yorum o demektir. Bunu bilen ve emeğe değer veren sizin gibi bir işverenle çalışmak da ayrıca motive edici bir deneyim oldu. Alanımda yazmak da çok keyifliydi.Umarım bu fırsatı bir daha yakalarım.

Fikir_SİZ_de
16-05-2020 13:59:04 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Emekli öğretmen için editörlük

Siteme kattığınız değer için teşekkür ederim. Profesyonel bir iş çıkarttınız. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim sizinle çalışmak bir ayrıcalık.

evdekordizayn
10-05-2020 22:57:59 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Yasemin Hanım Özel (322 kelime)

Emeğiniz çok çok teşekkür ederim. Yazı içerisinde saygınlık kokusu var. Yani okuyucuyu yakalaması gereken duyguyu bütün odakları ile veriyorsunuz. Çok teşekkür ederim :)

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Yorumunuz beni çok mutlu etti. Ustalarım adına aldım kabul ettim.

ramazan0303
10-05-2020 21:41:23 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: emekli öğretmene özel akçaabat köfte

çalışmalarınzdan memnun kaldım teşekkür ederim

Yazar Cevabı: Yorumunuz için ben teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

ramazan0303
10-05-2020 21:41:12 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: emekli öğretmene özel tekirdağ köfte

çalışmalarınzdan memnun kaldım teşekkür ederim

Yazar Cevabı: Ben de yorumunuza ve işinize yaramasına memnun oldum. İyi çalışmalar.