Yazar Nicki: Emekli öğretmen

0

Takipçi

0 / 172

Hazır Makale

0 / 110

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2018-12-05
  • Şehir : Çerkezköy, Tekirdağ
  • 100 Kelime Fiyatı : 3,00
  • Ceza Puanı : 1

Yazar Hakkında

Hayatımı minik mucizelerime okuma yazma ve hayatı öğreterek geçirdim. Kim derdi ki günün birinde ben de yazarak hayatımı kazanacağım. Hayat sana limon verdiyse limonata yapmalısın. Bu cümle benim hayat felsefem oldu neredeyse. Tüm bilgi birikimimi ve kelime hazinemi sizlerin istediği konulardaki makalelerimi yazmak için kullanmak bu kadar birikimin boşa gitmediğini kendime ispat etmek için de gereklidir belki de... Ayrıca ilk defa duyduğum terimler ve kavramların da ne olduğunu öğrenmek beni dinç tutuyor. Çünkü; eğer o gün yeni bir şey öğrenmediyseniz ölüme bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Anlayacağınız öğrendiğim her yeni bilgi beni ölümden bir adım daha uzaklaştırıyor. Gençleştiriyor. Bu nedenle öğretmenlik yaptığım yıllarda da boş durmadım. Sürekli eğitimlere gittim. Bilgisayar işletmeni eğitimi aldım 320 saatlik, PowerPoint sunusu hazırlama eğitimi aldım, ilkyardım eğitimi aldım, özel eğitim öğretimi eğitimi aldım, öğrenci koçluğu eğitimi, hızlı okuma,NLP, mental aritmetik, kumaş boyama, makreme, ahşap boyama,akıl zekâ oyunları eğitici eğitimi,mantar yetiştiriciliği, ve SEO eğitimi aldım. Bu bağlamda emekli olduktan sonra da boş duramadım,bir emlak şirketinde çalıştım bir süre.Annem hastalandı ve ben işten çıktım.Ama evde üretmeden durmak bana göre değildi ve Makale yaz.net ile tanıştım. Şimdi makale yazıyorum. Aynı zamanda bir web portalında editör olarak görev yapıyorum. Zaman geçtikçe SEO konusunda uzmanlaştım. Artık hatasız içerikler üretebiliyorum. Günde 3000 kelime yazabiliyorum. Web sitesi içeriklerini sıfırdan dolduruyorum. Yazı yazmayı çok seviyorum. En son 14-15 Şubat 2019 da Bio enerji eğitimi aldım. En yakın zamanda Bilinçaltı dili eğitimi alıp bu alanda da kendimi geliştirmek istiyorum.


İlgi Alanları

Kitap okumak film izlemek gezmek öğrenmek ve öğretmek ev dekorasyon çocuk bakımı yemek tarifleri gezi teknoloji yine kitap okumak yazı yazmak yemek yapmak ekonomi psikoloji bioenerji bilinç altı NLP kişisel gelişim Dünya uzay dünya dışı varlıklar ve makale siparişi verdiğiniz her konu bir anda ilgi alanım oluverir.


Yazar Yorumları (75)

gazi
18-03-2024 01:50:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Okullar 30 Nisana Kadar Tatil Edildi (329 kelime)

çok güzeldi emeğine sağlık hoçam

ALFA
10-07-2020 12:12:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Özel Depolama (409 kelime)

Elinize sağlık. Özgün bir yazı olmuş.

ramazan0303
02-07-2020 21:40:13 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: emekli öğretmen için haftalık editörlük

teşekkür ederim

HediyeniYolla
28-06-2020 00:34:07 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Hediyelik Eşya Üzerine Blog Yazısı

Vermiş olduğunuz emek için çok çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.

Schema Mark Up & SEO Profesörü
26-06-2020 12:19:33 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Kozalak Mantı (211 kelime)

Olmamış... Ayrıca SEO uyumlu bir makale değil. İçerikte sadece 3 kere anahtar kelime işaretlemek, SEO yapmak değildir. SEOya uygun değildi. Yazınızda biz dili kullanmışsınız. Normalde yazılan bütün makalelerde, sizden birisi ben veya biz diliyle içerik üretmenizi istemediği sürece ben ve biz dilinde yazamazsınız. Yapılır, yapılmalı, yapmalısınız dilini kullanmak yerine siz, yapıyoruz gibi biz dili kullanmışsınız. Hep birlikte toplandıkta yemek mi yapıyoruz? Yoksa tarifi bir kişi mi hazırlayacak? Sanki topluluğa yemek kursu veriyormuşsunuz gibi bir dille yazmışsınız. Bu dil yemek tarifinde olmaz ve hatta hiç bir makale yazım dilinde olmaz. Sipariş açarak sizden bu dilde yazmanızı isteseydi birisi veya ben olurdu. 1- Cümlelerde ne demek istediğiniz anlaşılmıyor. Yani; - Kozalak mantı servisi için tabağımızın etrafına yuvarlak olarak diziyoruz. neyi diziyoruz, belli değil... 2- Bu cümlenizde; Kozalak mantı yapılışına ilk önce yufkaları önce dörde sonra da bu dörde böldüğümüz her bir parçayı üçe ya da dörde bölüyoruz. madem ilk önce diyorsunuz, neden tekrar önce diyorsunuz, cümle hatası.... İçeriğin yapılışı kısmını yeniden yazacağım ve kullanacağım. Cümlelerim yazım diliniz üzerine tavsiyedir. Yazım dilinizi düzeltmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Yine de emeğiniz için teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Sayın alıcı. Eğer bu işi az biraz bildiğinizi iddia ediyorsanız 211 kelime ile zaten Google tarafından istenen seo olmayacağını da bilirsiniz. Ama benim yazımda yine de ara başlık ve 1 oranında anahtar kelime bulmuşsunuz. Ben yemek tariflerimi genelde bu dille istendiği için hep böyle yazıyorum. Yemek ansiklopedisi değil benim yazdığım. Ben yemek bloglarına tarif yazıyorum. Eğer beğenmediyseniz bir daha Lmayın lütfen. Fırsat saatlerinden faydalanıp ucuza alırım sonra da başkasına saterım düşüncesiyle aldığınız gün gibi aşikar. Ama herkes sizin yazdığınız dildeki yemek tariflerini sevmiyor ve okumak istemiyor. O tarifte tabağın etrafına neyi dizdiğimizi anlamamak için de Türkçe konuşmuyor ya da başka bir yemek yaptığınızı zannediyor olmanız lazım. Siz bu tarifimi hata bulmak için mi aldınız? iyi niyetinizden son derece şüpheli olduğumu da ayrıca belirtmek isterim. Size ve sahip olduğunuz niyete benden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Kendinize iyi bakın. Selametle.


21-06-2020 16:21:03 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: okuhaber özel (346 kelime)

Öncelikle elinize sağlık. Yazı da kabul edilemez hatalar var, geçmişte göğüs çatalı ile tahrik olan insanlar varken ile başlayan paragraf sitemizin vizyonuna uygun değil. Emeğinize sağlık ancak yazıyı kullanamıyoruz çünkü tamamen bireysel bir dille yazılmış. Anahtar kelimeler değeri olmayan şekilde kullanılmış ve semantik yapılmamış. 375 kelimelik bir yazı da ne yazık ki paylaşacak bir bölüm bulamadık. Teşekkür ederiz

Yazar Cevabı: Ücretiniz iade edilecektir. Site sahibine bilgi verilmiştir. Lütfen kullanmayın. Ters bikini diye bir moda akımından ne bekliyorsunuz gerçekten anlayamadım. Resimleri nasıl kullanacaksınız onu da hiç bilemiyorum. Yoksa siz sadece Google trend den bakarak mı konu veriyorsunuz? Resimlere bir bakmanızı öneririm. Ben edepli bile yazdığımı düşünüyorum oysa ki o resimlere bakarak

ugurbybg
13-06-2020 23:10:56 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kamp Malzemeleri Hakkında Bilgiler

teşekkürler

ugurbybg
13-06-2020 23:00:28 - Verilen puan: 4

Sipariş Başlığı: Kamp sandalyesi çeşitleri ve uygun kamp sandalyeleri

teşekkürler.

Yazar Cevabı: neden 4 yıldız verdiğinizi anlayamadım.

Fikir_SİZ_de
13-06-2020 15:49:56 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Pdfkutuphanesi Haftalık Editörlük- Emekli Öğretmen Özel

Pdfkutuphanesi.com un biricik editörü. Kitap incelemeleriniz ve kitap özetlerinizle verdiğiniz katkı için çok teşekkür ederim

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim. pdfkutuphanesi gibi bir sitede editör olmak bir ayrıcalık. Bu ayrıcalık sadece bana ait olduğu için de gururluyum.

ugurbybg
12-06-2020 12:58:30 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kamp için kullanılacak led lamba

teşekkürler

Yazar Cevabı: Rica ederim