ÖNEMLİ UYARI
Lütfen sitede vpn, proxy veya adblocker tarzı eklenti kullanmayınız.

Siteyi Google Chrome tarayıcı ile ziyaret etmeniz tavsiye edilir.
Sipariş ve Teklif Verme

Sipariş ve Teklif Verme

Sipariş ve Teklif Verme

Sipariş Verme - Alıcı / Standart Üye

Platform üzerinde, özel içerik ihtiyaçları veya hazır içerikler arasında satışa sunulan makaleleri satın alanlar; sipariş verme hakkına sahip olan üye statüsü olan Standart Üye tipleridir. Yazarlar, sipariş ilanı veremezler!

Sipariş Verirken; -  Standart Üye 

* Öncelikle bu hakkı kazanmak için, bir miktar kredi yüklemesi yapılmalıdır. ( Kredi miktarı 1 TL dahi olsa, bu özelliği kullanmak için yeterlidir. Sonrasında, siparişe verilen tekliflere istinaden, istenilen kredi yüklemeleri yapılabilir. )
* Sipariş vermek için, kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra , Makale Sipariş / Makale Siparişi yolu takip edilerek,  sipariş form sayfası gereken detaylarla doldurulmalıdır.  Unutulmamalıdır ki, her sipariş için sadece 1 yazar teklifi kabul edilmektedir.
Açılan sipariş ilanınızı, ana sayfadaki makale siparişi menüsünden takip edebilirsiniz. Siparişinize gelen ilk teklif sonrası, sipariş listenizi ve tekliflerinizi kullanıcı panelinizdeki Makale Siparişi / Makale Siparişlerim alanından takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.
* Siparişe verilen herhangi bir teklife onay verdiğinizde, teklif sahibine otomatik bildirim gitmektedir. O yüzden, lütfen size en uygun sadece 1 adet teklife onay veriniz ve bu onayın değiştirilemeyeceği bilincinde olunuz.
* Siparişiniz, işinizi alan tarafından sisteme eklendiğinde mail veya sms yoluyla sistem tarafından bilgilendirilirsiniz. Bilgilendirme sonucunda, teslim edilen sipariş için ödemeyi onaylamak veya ödemeyi reddetmekle yükümlüsünüz. Onaylandığında, herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bunu site yönetimine bildiriniz. Reddetmek istediğiniz sipariş için, red sebebi ve haklı bir gerekçe belirtmeniz gerekmektedir. Sonrasında, bu konu hakkında gerekli görülmesi halinde, teslim edilen sipariş dosyası istenebilir.  Güvenlik ve Hizmet sayfasında, bu konuda alıcı ve satıcı sorumlulukları açıkça belirtilmiştir.
* Sipariş teslimatı sonrasında, yazarları yorumlayabilir ve puanlayabilirsiniz. Bu esnada, küfür veya hoşnutsuzluk yaratacak tabirlerden kaçınmanız gerekmektedir.
* Sipariş ilanı detayına göre verilecek fiyat teklifi tamamen yazar inisiyatifindedir. Belirtilen detaylara göre, standart fiyat teklifine bağlı kalmaları beklenmemektedir.
* Tek bir sipariş ilanında, istenilen sipariş teslimatı kaç başlık veya kaç sayfa olmasına bakılmaksızın, tek bir dosya ile alıcıya teslim edilir.

Yukarıdaki şartlar ve kurallara uygun hareket etmeye özen gösteriniz. Herhangi bir anlaşmazlık / aksaklık halinde, bu şartlar baz alınacaktır.

Teklif Verirken; - Yazar

* Platform içerisinde, sadece yazarların teklif verme hakkı vardır.
* Sipariş ilanı detayına göre verilecek fiyat teklifi tamamen yazar inisiyatifindedir. Belirtilen detaylara göre, standart fiyat teklifine bağlı kalmaları beklenmemektedir.
* Teklif verme esnasında, sipariş detayları baz alınır. İstenilen özelliklere uygun iş teslimatı ile sorumluluk tamamen yazarların üzerindedir.
* Sistem üzerinden aldığınız siparişe dayalı işler, karşı tarafın ödeme onayına istinaden yürümektedir. O yüzden, sipariş veren haklı gerekçeler / tespitler halinde, ödeme onayı vermeme hakkına sahiptir.
* Siparişlerden elde edilen kazançlar, herhangi bir itiraz veya geri bildirim olmaksızın, 20 TL alt ödeme limitini geçmesi durumunda, aynı gün içerisinde veya sonraki gün içerisinde, sistemde kayıtlı banka hesabınıza yapılır. ( Resmi tatiller ve banka mesai saatleri göz önünde bulundurulmalıdır.)
* Tekliflerde, 3 teklif sonrası ortalama altında teklif verememe şartı geçerlidir. 
* Teklifler değiştirilemez, yükseltilemez ve düşürülemez.
* Siparişveren ( Alıcı ) ile, şuan için herhangi bir iletişim söz konusu olmadığından, teslimat öncesinde kafanıza takılan soruları site yönetimi aracılığı ile karşı tarafa iletebilirsiniz.
* Belirtilen sipariş detayları sayfasında yer alan tüm şartlar altında siparişin zamanında teslimatı yazar sorumluluğundadır.
* Siparişlerin teslimi sonucunda, sipariş veren ( Alıcı ) tarafından yorum ve puanlama yapılmaktadır. Yorumlara 1 adet yanıt hakkınız vardır. Bu esnada, küfür veya hoşnutsuzluk yaratacak tabirlerden kaçınmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki şartlar ve kurallara uygun hareket etmeye özen gösteriniz. Herhangi bir anlaşmazlık / aksaklık halinde, bu şartlar baz alınacaktır.