0

Takipçi

6 / 9

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-04-09
  • Şehir : Merkez, Çanakkale

Yazar Hakkında

Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde İlahiyat fakültesinde okuyan bir öğrenciyim. Kitap okumayı seven, araştırma yapan bir insanım. Teknoloji ve bilim üzerinde araştırmalarım yoğunlaşır. Bir ilahiyatçı olduğum için de din, psikoloji ve sosyoloji alanında da bilgi sahibiyim. Onun dışında hobi olarak resim yapmaktayım. Uzun süre bilgisayar ile etkileşimde olduğum için bu konularda uzmanım diyebilirim. Yazdığım makalelerde insanların daha kolay anlaması için konunun temel noktalarına değinmekteyim. Bu konu hakkında az bilgi bilmemden kaynaklı olmaması ile birlikte daha kısa ve özet makale yazmaya çalışmamdan kaynaklanmaktadır. Sağlık ile ilgili yazdığım makaleler ise genelde kendi başıma gelip de çözümünü bulduğum veya doktordan tavsiye aldığım makalelerdir.


İlgi Alanları

Teknoloji Bilim Tarih Resim Din Siyaset Film Dizi Oyun Müzik Psikoloji Sosyoloji


Yazar Yorumları (1)

TheAveiro
25-05-2020 12:32:47 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Resim, Kitap ve Tasarım İçin Hayal Gücü Nasıl Geliştirilir (491 kelime)

Genel bloglar için uygun bir dil kullanılmamış tavsiyem daha genelleyici olunuz. Bu tarzda bir içeriği ancak kişisel kendi blogunuzda paylaşabilirsiniz. Beğenmedim projeme uygun değil.

Yazar Cevabı: Merhabalar kendinizin de belirtmiş olduğunuz üzere bu makale kişisel blog veya kişisel gelişim için okuma yapanlara yazılmıştır. Bu gibi durumlar için sitede özel sipariş bölümü bulunmaktadır. Eğer makalenizin özel istekler doğrultusunda yazılmasını istiyorsanız lütfen oradan makale siparişi hazırlayın. Yazdığım makaleyi şuan kontrol ettim ve gayet sağlıklı bir şekilde yukarıda belirttiğim tarzda yani kişisel gelişim için yazılmış. Genele uyan makalelerim de var fakat profilimde yıllardır resim çizdiğimden bahsettiğim için bu tecrübeyi insanlara aktarmam gerektiğini düşündüm. Yani bu makale daha çok okuma yapan kişiler için geçerli. Açıklama yapmamın sebebi 1 puan çok alakasız şekilde verilmiş. Kusura bakmayın iyi günler diliyorum.