Şimdi ne yapmalıyım? - Yazarlara Tavsiyeler

Yazarlık amacıyla üye olduktan sonra , başvurusu kabul edilen arkadaşların en genel sorularını burada toplu olarak yanıtlamaya çalışacağız.

1- Başvuru formunu doldurup, başvurunuzu yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz değerlendirmelere göre , e-mail ile oto yanıt alırsınız. Size gelecek maillerde eğer olumlu ise, zaten ne yapmanız gerektiğine dair sitemizdeki destek konularına bağlantıları göreceksiniz. Her halükarda, öncelikle Teknik Bilgiler sayfamızda yer alan ve sistemin tüm işleyişini ayrı ayrı bağlantılarda anlatıldığı alt sayfasını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

2- Yazar olarak ilk yapmanız gerekenlerden biride, sitedeki alıcıları ikna edecek ve potansiyelinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz vitrininiz olan profillerinizi düzenlemektir. İstatistik sayfasındaki " En " listelerinde yer alan yazar isimlerinin üzerine tıklayarak, örnek profil sayfalarına ulaşabilirsiniz. Profilinizi ayarlamak için, kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonraki Profil Ayarları bölümüne ulaşabilirsiniz. Alanlara, gerekli ve önemli olan tüm detaylarınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, iletişim bilgisi - site url'si haricinde herşeyi paylaşabilirsiniz.

3- Size sitemizdeki yazar kazanç seçeneklerinden öncelikle hazır içerik satışını öneririz. Hazır Makale sayfasında yer alan onlarca kategoride yüzlerce içerik görebilirsiniz. Bu içerikleri yazarlar, kendi belirlediği konularda oluşturmaktadır. Hazır makale satışlarında, hiçbir süre - konu sınırı yoktur. Kategorilere en uygun içerikleri, En Uygun Makale Yapısı kurallarına uygun olarak oluşturabilir ve satışa sunabilirsiniz.


Kafanıza takılan birçok konuda, burada yer alan içeriğimize de mutlaka göz atabilirsiniz. Yazar Sorunları Ve Çözümleri