Biliyoruz bu sebeplerden ötürü aramıza katıldınız yazar arkadaşlarımız, ama?

Sevgili Yazar Arkadaşlarımız,


Biliyoruz, birçoğunuz görselimizdeki sebeplerden ötürü aramıza katıldınız. Zaten, bizde o sebeplerden muzarip olan arkadaşlarımıza fırsatlar yaratabilmek için bu platformu hayata geçirdik.

Ama , sadece bu sebeple üye olarak para kazanma şansınız oldukça az!

Peki neler yapmalısınız ?

1 - Sitemize üye olduktan sonra, yazar olarak para kazanmak amacındaysanız; yazar başvurusu yapmalısınız. Başvuru formunda gereken bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.

2 - Yazar statüsüne kabul edildikten sonra, profilinizi eksiksiz doldurmalısınız. Neden yazdığınızdan, neler yazdığınıza kadar ; diğer Alıcı üyelerimize kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek tarzda profil tanıtım yazıları hazırlamalısınız.

3 - Hazır Makale sayfamızda yer alan kategorilere uygun olan, tüm yazılarınızı sitemize eklemelisiniz.  Yazar panelinizden Makale Gönder formuna ulaşarak, istenen bilgileri doldurup yazınızı ekleyin. Kısa sürede kontrollerden geçirilerek, yayına alınır veya kabul edilmez. Kabul edilmediğinde, sebebini canlı destek veya İletişim Formu'ndan sorabilirsiniz. 


Üye olduktan sonra çok fazla aynı tip soruları alıyoruz arkadaşlar;

- Hayır, biz yazı almıyoruz. Yazılarınızı alıcılar ile buluşturuyoruz.
- Ödeme limitimiz şuan için 20 TL'dir. Bu limite ulaştığınızda, hiç bir talep yapmanıza gerek yok, 1-3 saat arasında sitemizdeki kayıtlı banka hesabınıza ödemeniz geçilecektir.
- 100 kelime fiyatımız şuan için 2 TL taban fiyat olarak uygulanmaktadır. Bu ileride değişkenlik gösterebilir veya her yazarımızın kendi fiyat politikasını belirleyebileceği bir fonksiyonellikle güncellenebilir. ( Şuan bu fikir aşamasındadır. )

Ayrıca, buradaki Yazar Kılavuzu'muzdan da teknik konularda bilgi edinebilirsiniz arkadaşlar.