2

Takipçi

7 / 20

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2021-01-03
  • Şehir : Atakum, Samsun
  • 100 Kelime Fiyatı : 2,00
  • Son Giriş Tarihi : 2021-04-18 10:27:37
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

25 yaşındayım. İngilizce hukuk fakültesi mezunuyum. Daha önce bir sitede Seo uyumlu makaleler yazdım. Fakat orda anahtar kelimeler hazır geliyordu:) Bir çok blog için yazı yazdım. Hizmet sitelerine de makaleler hazırladım. Ama makale yazma işinde profesyonel olduğuma dair bir iddiam yok. Hamlığımı ve enerjimi atmak icin burdayım. Yazı yazmak lise yıllarından beri hobimdi. Daha çok edebî dilde yazılar yazdım. O yüzden daha çok bu alanda tecrübem var. Üniversite yıllarında ingilizce makaleler de yazdım.


İlgi Alanları

Yazı yazmak kitap okumak dil öğrenmek yeni yerler gezmek fotoğraf çekmek...


Yazar Yorumları (1)

Evdekordizayn
24-03-2021 15:10:07 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: stüdyo daireyi dekore etmenin sihri (565 kelime)

Muhteşem özgün bir anlatım var. Yazarın özgünlüğü kastı ile 5 yıldız hak ediyorsunuz. Ancak seo uyumu konusunda sıfır teknik bir yazı olduğu için 3 yıldız verdim. Seo konusunda mutlaka kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Eminim bu şekilde çok iyi bir yere gelebilirsiniz.

Yazar Cevabı: teşekkür ederim. Teknik konusunda evet eksiklerim var. Bu işe de hamlığımı atmak ve tecrübe kazanmak için başladım. Daha yolun çok başındayım ve burda yeniyim. İn şaa Allah zaman ilerledikçe teknik konusunda da gözle görülür iyileşmeler olacaktır. Sevgiler...