9

Takipçi

7 / 91

Hazır Makale

1 / 27

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2018-12-05
  • Şehir : Çerkezköy, Tekirdağ

Yazar Hakkında

Hayatımı minik mucizelerime okuma yazma ve hayatı öğreterek geçirdim. Kim derdi ki günün birinde ben de yazarak hayatımı kazanacağım. Hayat sana limon verdiyse limonata yapmalısın. Bu cümle benim hayat felsefem oldu neredeyse. Tüm bilgi birikimimi ve kelime hazinemi sizlerin istediği konulardaki makalelerimi yazmak için kullanmak bu kadar birikimin boşa gitmediğini kendime ispat etmek için de gereklidir belki de... Ayrıca ilk defa duyduğum terimler ve kavramların da ne olduğunu öğrenmek beni dinç tutuyor. Çünkü; eğer o gün yeni bir şey öğrenmediyseniz ölüme bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Anlayacağınız öğrendiğim her yeni bilgi beni ölümden bir adım daha uzaklaştırıyor. Gençleştiriyor. Bu nedenle öğretmenlik yaptığım yıllarda da boş durmadım. Sürekli eğitimlere gittim. Bilgisayar işletmeni eğitimi aldım 320 saatlik, PowerPoint sunusu hazırlama eğitimi aldım, ilkyardım eğitimi aldım, özel eğitim öğretimi eğitimi aldım, öğrenci koçluğu eğitimi, hızlı okuma,NLP, mental aritmetik, kumaş boyama, makreme, ahşap boyama,akıl zekâ oyunları eğitici eğitimi,mantar yetiştiriciliği, ve SEO eğitimi aldım. Bu bağlamda emekli olduktan sonra da boş duramadım,bir emlak şirketinde çalıştım bir süre.Annem hastalandı ve ben işten çıktım.Ama evde üretmeden durmak bana göre değildi ve Makale yaz.net ile tanıştım. Şimdi makale yazıyorum. Aynı zamanda bir web portalında editör olarak görev yapıyorum. Zaman geçtikçe SEO konusunda uzmanlaştım. Artık hatasız içerikler üretebiliyorum. Günde 3000 kelime yazabiliyorum. Web sitesi içeriklerini sıfırdan dolduruyorum. Yazı yazmayı çok seviyorum. En son 14-15 Şubat 2019 da Bio enerji eğitimi aldım. En yakın zamanda Bilinçaltı dili eğitimi alıp bu alanda da kendimi geliştirmek istiyorum.


İlgi Alanları

Kitap okumak film izlemek gezmek öğrenmek ve öğretmek ev dekorasyon çocuk bakımı yemek tarifleri gezi teknoloji yine kitap okumak yazı yazmak yemek yapmak ekonomi psikoloji bioenerji bilinç altı NLP kişisel gelişim Dünya uzay dünya dışı varlıklar ve makale siparişi verdiğiniz her konu bir anda ilgi alanım oluverir.


Yazar Yorumları (39)

okuhaber
26-03-2020 23:16:53 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Salma Hayek Hayatı ve Filmleri (967 kelime)

Yine çok iyi bir anlatım yapmışsınız. Öyküleyici anlatım tarzınız çok daha başarılı içeirkler oluşturmanızı sağlıyor.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Zamanında hayatımı minik mucizelerime öyküler anlatarak kazandığımdan olsa gerek . iyi çalışmalar dilerim.

okuhaber
26-03-2020 23:16:13 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Margot Robbie Filmleri ve Hayatı (876 kelime)

Çok başarılı bir liste içerikti. Akıcı ve eğlenceli bir anlatımınız var.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim . Konu da güzeldi. Öyle aktı gitti yazarken. iyi çalışmalar dilerim.

Yeni Döngü
26-03-2020 15:00:08 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Araştırma editörlük 2

Özenerek hazırlanmış akıcı bir makale hazıramışsınız. emeğinize sağlık. Makalenizin çoğu yerinde Haesenberg , Aisenberg veya Haisenberg gibi sözcükler geçiyor doğrusu Heisenberg sanırım :). Genel olarak çok beğendim tam isitediğim gibi makale teşekkür edrim.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Evet inkar edemeyeceğim çok özendim ve zevk alarak yazdım. isimlerin yazılışları için de Kusura bakmayın isterseniz gönderin revize edeyim.

A.Gözey
24-03-2020 16:30:28 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Emekli Öğretmen ( Derya Hanım ) İçin Açılmıştır

Çok başarılı bir çalışmaydı. İçerikler düzenli ve SEO ya uygundu. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Devamı gelecek efendim.

nakliye
23-03-2020 19:39:52 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Beylikdüzü Nakliye (617 kelime)

Elinize sağlık. Resim kullanmanıza gerek yok ben hal ediyorum.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim yorumunuz için .Benim için de iyi olur resim bulmak bu alanda zor oluyor. bir süre sonra tekrara düşüyoruz mecburen .

nakliye
23-03-2020 19:39:40 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Beylikdüzü Depolama (684 kelime)

Elinize sağlık. Resim kullanmanıza gerek yok ben hal ediyorum.

Yazar Cevabı: Rica ederim. Yorumunuz için de teşekkürler.

nazarca
22-03-2020 21:35:52 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: bağışıklık Sistemi Nedir? Bağışıklık Sistemi nasıl Güçlendirilir Bağışıklık Siitemimini Güçlendiren Yiyecekler (619 kelime)

Hocam Eline emeğine sağlık her zamanki gibi Harikasınız.Yine emek verilen özenilen çok güzel kurallara uygun bir makale hazırlamışsınız. Resimler her zaman ki gibi kaliteli ve doğru seçim.Çok teşekkürler

Yazar Cevabı: Muhteşem yorumunuza ben teşekkür ederim. Sitenize verdiğiniz emeğin farkındayım. İnanın makalelerimi de bunu bilerek ve özenerek yazıyorum. İşinize katkısı olduysa ne mutlu bana.

okuhaber
21-03-2020 22:46:42 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: EBA Şİfresi Nasıl Alınır? MEB EBA TV ve TRT Yayın Akışını Duyurdu (626 kelime)

Eğitim alanında da çok başarılısınız. Ellerinize sağlık. Hem kurallarına uygun, hem akıcılığı çok iyi.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Beğenmenize ve işinize yaramasına da çok sevindim. Bu alanda ve sizin ihtiyacınız olan her alanda yazmaya devam edeceğim.

Yeni Döngü
21-03-2020 20:33:25 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: TRT EBA TV Kanalı Frekans Ayarları Nasıl yapılacak Ders programı Nasıl Olacak (474 kelime)

Öğretmenim emeğinize sağlık. pek yorum yapma fırsatım olmuyor . Ne kadar iyi bir eğitimci olduğpunzu aldığım makalenizden daha iyi anladım. Detaylı açıklamanız ayrıcaoşuma gitti. tekrar emeğinize sağlık. sağlıkmı mutlu günleriniz olsun :)

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Kıymet bilen insanlarla çalışmak da çok büyük avantaj. Size de iyi çalışmalar ve kolaylıklar diliyorum.

okuhaber
21-03-2020 12:12:55 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Grinin Elli Tonu Üçlemesi Kitap İncelemesi ve Özetleri (817 kelime)

Çok başarılı bir kitap incelemesiydi. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim . Beğenmenize sevindim.