19

Takipçi

1 / 165

Hazır Makale

2 / 161

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

 • Üyelik Tarihi : 2020-10-10
 • Şehir : Esra, ŞEN
 • 100 Kelime Fiyatı : 3,00
 • Son Giriş Tarihi : 2021-04-18 15:51:32
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Öncelikle merhaba! 

Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik üzerine yaparak tamamladım. Yaklaşık olarak üç sene önce tanıştığım SEO uyumlu makale yazım ile ilgili sürekli ilerleme göstermek en büyük çaba ve isteğim arasında yer alıyor. İçerik üretme konusundaki arzum temelde araştırmayı çok sevmek ve yapım gereği insanlara bir şekilde yardımım dokunması amacının altında yatıyor. 

 

Çok kısa bir süre önce siteye kayıt olmamla birlikte site içerisinde ilerleme kaydetmeye çalıştım hala bu konuda devam ediyorum. Benim için gelişim, yolda olduğum zaman demektir. Bitmeyen ve sonlanmayan bir yol. Bundan dolayı her geçen gün, özel yazar grubunda da yer almamla birlikte kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Aynı zamanda sizlerden gelecek yorumları kulağıma bir küpe yapıyorum :)) 


Sipariş tekliflerinde aktif olarak yer almamın yanı sıra hazır makale içeriği sunmayı da vaktim buldukça yapmaya çabalıyorum. Bu alana başladığım ilk andan itibaren sektörel ağırlıkta olmak üzere çeşitli konularda içerik üretimim oldu. Bunlar arasında:

 • Nakliyat, 
 • Sağlık, 
 • Ekonomi,
 • Temizlik,
 • Reklam panoları,
 • Zemin kaplama, 
 • E-ticaret, 
 • Ürün tanıtımları,
 • Psikoloji ve eğitim gibi birçok çeşitlilik bulunmaktadır. 

 

Müşterlerimin talepleri doğrultusunda firma ağzından ya da genel içerikler üretmekteyim. Mezun olduğum bölüm neticesinde psikoloji ve eğitim konusunda daha ayrıntılı, profesyonel yazılarım bulunmaktadır. Doğru anahtar kullanımı, semantik başlıklar ve stok görsel kullanımına dikkat etmekteyim. Aynı zamanda yardımcı anahtar kelime kullanımı ile tamamı özgün içerikleri sizlere sunuyorum.

Tüm bunların yanı sıra BurcuAlem, Moda Özeti , Lider Bazar gibi sitelerde de aktif olarak editörlük hizmetini gerçekleştirmeye devam ediyorum. 


İlgi Alanları

Ruh sağlığı Eğitim Kitap Sağlık


Yazar Yorumları (47)

A.Gözey
17-04-2021 17:36:27 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım İçin Burcualem Özel İçerik İlanıdır : Halkla İlişkiler

Bölüm tanıtımında çok başarılı işler çıkarıyorsunuz. LSİ kelimelerinin doğal bir şekilde dağıtılması ise ayrı bir değer katmış. Emeğinize sağlık.

evdekorasyonları
15-04-2021 19:05:50 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım özel sipariş

Kusursuz bir yazı sitili, 4*4 anlatım yazı organizasyonu ! Elinize emeğinize sağlık. 10 numara 5 yıldız iş!

evdekorasyonları
10-04-2021 13:08:50 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım özel sipariş

Hem liste içerik hem de semantik yapıyı bir arada yürütebilmişsiniz. Emeğinize sağlık. SEO kurallarına uygun hızlı ve anlamlı bir içerik teslim aldım. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Kısa bir aradan sonra siteniz için tekrar beni düşündüğünüz ve güzel yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

A.Gözey
09-04-2021 00:47:34 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım İçin Burcualem Özel İçerik İlanıdır - Ses Yalıtımı

Tertemiz bir dille hızlı teslimat bir arada. SEO uyumlu Semantik ve LSİ düzenlemeleri tam. Gerçekten mükemmel. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Güzel yorumunuz için ben teşekkür ediyorum.

A.Gözey
04-04-2021 16:57:46 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanıma Özel Sipariştir : Gastronomi Bölümü Tanıtımı

Merhaba, bölüm tanıtımı yazınız çok güzel olmuş. Gerçekten o bölümde okuyan biri ancak böylesi bir yazı yazabilirdi. Ellerinize sağlık. Semantik - LSİ uyumlu - SEO kurallarına harfiyen uygundu. Tebrikler.

Yazar Cevabı: Beğenmenize çok sevindim, her zamanki gibi beğenebileceğiniz bir yazı için çabaladım. Sonraki içeriklerde de beğeninizi kazanabilmek dileğiyle :)

makaleyaznetdenetim
14-03-2021 17:02:26 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Efe İnce Özel İçerik (1004 kelime)

Bu kadar detaylı ele alınmasını biz bile düşünememiştik. Ellerinize sağlık, harika içerik!

A.Gözey
05-02-2021 18:23:55 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım İçin Burcualem Özel İçerik İlanıdır - Nakliyat

Hızlı teslimat, anlamlı cümleler ve kaliteli içerik diyorsanız Esra Hanım ile çalışmanızı öneririz. Sipariş hızına bakıldığında sanırım kendisi hiç uyumuyor. Emeklerinize sağlık

Yazar Cevabı: Zamanında teslim için her zaman oldukça dikkatli davranıyorum. İçeriklerimden memnun kalmanızla da ayrı bir azim buluyorum, yorumunuz için teşekkürler :)

Brs
05-02-2021 09:02:40 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: epoksi boya

Makalelerin özgün ve seo uyumlu olması benim için çok önemli ve sizde büyük bir titizlikle araştırarak yazdığınız için teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Beğenmenize çok sevindim, araştırarak istediğiniz düzeyde bir içerik oluşturmak temel hedefim. Farklı işlerde görüşmek dileğiyle! :)

Brs
24-01-2021 21:34:24 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Epoksi zemin kaplama

Yazı Gerçekten Başarılı ve tam istediğim gibi ellerinize ve emeğinize sağlık çok teşekkür ederim zamanında teslim ettiğiniz için

Yazar Cevabı: Yorumunuz için teşekkürler, beğenmenize çok sevindim. Farklı işlerde görüşmek dileğiyle! :)


24-01-2021 11:31:03 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Mandolin nedir nasıl çalınır

Teşekkür ederim

Yazar Cevabı: umarım sitenize değer katar, yorumunuz için ben teşekkür ederimm