14

Takipçi

1 / 164

Hazır Makale

1 / 87

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

 • Üyelik Tarihi : 2020-10-10
 • Şehir : Esra, ŞEN
 • 100 Kelime Fiyatı : 2,00
 • Son Giriş Tarihi : 2021-01-16 02:54:32
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Öncelikle merhaba! 

Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik üzerine yaparak tamamladım. Yaklaşık olarak üç sene önce tanıştığım SEO uyumlu makale yazım ile ilgili sürekli ilerleme göstermek en büyük çaba ve isteğim arasında yer alıyor. İçerik üretme konusundaki arzum temelde araştırmayı çok sevmek ve yapım gereği insanlara bir şekilde yardımım dokunması amacının altında yatıyor. 

 

Çok kısa bir süre önce siteye kayıt olmamla birlikte site içerisinde ilerleme kaydetmeye çalıştım hala bu konuda devam ediyorum. Benim için gelişim, yolda olduğum zaman demektir. Bitmeyen ve sonlanmayan bir yol. Bundan dolayı her geçen gün, özel yazar grubunda da yer almamla birlikte kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Aynı zamanda sizlerden gelecek yorumları kulağıma bir küpe yapıyorum :)) 


Sipariş tekliflerinde aktif olarak yer almamın yanı sıra hazır makale içeriği sunmayı da vaktim buldukça yapmaya çabalıyorum. Bu alana başladığım ilk andan itibaren sektörel ağırlıkta olmak üzere çeşitli konularda içerik üretimim oldu. Bunlar arasında:

 • Nakliyat, 
 • Sağlık, 
 • Ekonomi,
 • Temizlik,
 • Reklam panoları,
 • Zemin kaplama, 
 • E-ticaret, 
 • Ürün tanıtımları,
 • Psikoloji ve eğitim gibi birçok çeşitlilik bulunmaktadır. 

 

Müşterlerimin talepleri doğrultusunda firma ağzından ya da genel içerikler üretmekteyim. Mezun olduğum bölüm neticesinde psikoloji ve eğitim konusunda daha ayrıntılı, profesyonel yazılarım bulunmaktadır. Doğru anahtar kullanımı, semantik başlıklar ve stok görsel kullanımına dikkat etmekteyim. Aynı zamanda yardımcı anahtar kelime kullanımı ile tamamı özgün içerikleri sizlere sunuyorum.

Tüm bunların yanı sıra BurcuAlem, Moda Özeti , Onedio Kadın Gözüyleve Lider Bazaar gibi sitelerde de aktif olarak editörlük hizmetini gerçekleştirmeye devam ediyorum. 


İlgi Alanları

Ruh sağlığı Eğitim Kitap Sağlık


Yazar Yorumları (33)

Müzikpınarı
12-01-2021 11:23:08 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: M.kelebek özel sipariş

Düzenli, titiz, kaliteli içerikler için kendisi ile çalışmanızı mutlaka öneririm. İçeriği işleyişi görsel kullanımı ve organizasyonu çok iyi. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, içeriklerimin faydasını görmeniz ise ayrı mutluluk verici. Gelecek günlerde de size yardımcı olmak ve tekrar beğeninizi kazanmak isterim. Bol hitli günleriniz olsun :)

Müzikpınarı
11-01-2021 11:26:23 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: M.kelebeek özel sipariş

Rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ender yazarlar arasında olarak gördüm kendinisini. Hani dersiniz ya fiyatı ne olursa olsun alırım kaliteden asla ödün vermeyen bir yazar arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. İçerikler seo uyumu açısından ve anahtar kelime çalışması ile mükemmel bir şekilde kaliteli hazırlanmış. Eline ve emeğine sağlık teşekkürler ...

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz ile profilimi güzelleştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Çok mutlu ettiniz :) Talep ettiklerinizi en iyi şekilde yerine getirme çabam her zaman için devam edecek. Umarım farklı işlerde çalışabilme fırsatını tekrar elde edebiliriz! :)

ALFA
03-01-2021 18:43:24 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller özel içerik (1312 kelime)

Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Sizleri yeniden profilimde görmek ne güzel :) Puanlamanız için ben teşekkür ederim.

A.Gözey
27-12-2020 00:05:33 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım İçin Haftalık Editörlük Siparişidir ( Moda Özeti)

İş takibi, öğrenme hızınız ve titiz davranışlarınız ile editörlükteki ilk haftanızı gayet başarılı geçirdiniz. Başarılarınızın devamı birlikte uzun süre çalışmamızı sağlayacaktır. Emeğinize sağlık. İşi benimseyerek çalıştığınız için teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Aysel hanım daha önce yazılarım hakkında yaptığınız yorumlar bir kenara editörlük konusundaki bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Öğrenmeye dair bitmeyen hevesimi hiç kırmadan, usanmadan yanıtsız bırakmadığınız sorumlarım için ise ayrıca :) Uzun süreli daha iyi çalışmalar ortaya çıkarabilmek umuduyla :)

A.Gözey
19-12-2020 22:47:13 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım İçin Özel İçerik Siparişidir

Yine çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Emeğinize sağlık. Hem kaliteli hem zamanında teslimat ile oldukça başarılı bir yazarsınız. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için teşekkür ederim Aysel Hanım, sizi memnun edebilmek adına çabalıyorum ve karşılığını alabiliyorsak ne mutlu :)

Semsi
10-12-2020 11:13:47 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Sand.com.tr için İçerik oluşturulması

Elinize Sağlık Çok Başarılı Bir Çalışma Oldu

Yazar Cevabı: yorumunuz için teşekkür ediyorum beğenmenize çok sevindim. Farklı işlerde görüşmek dileğiyle :)

aliesenn
25-11-2020 02:03:26 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Stresten Kurtulma Yolları (757 kelime)

Kaliteli ve Seo odaklı bir makale olmuş. Tekrar teşekkür ediyorum birçok hazır makale sitesinde aldığım makalelerde ciddi kelime hataları ile karşılaşmıştım, Semantik hem de okuyucuyu yazıda tutan bir içerik olmuş.

Yazar Cevabı: Yorumlarınızla çok mutlu ettiniz, kendimi bu alanda geliştirebilmek için hiç durmadan çalışıyorum. Sizleri farklı içeriklerle de memnun etmek dileğiyle...

aliesenn
25-11-2020 02:02:08 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: En iyi Sakinleşme Yöntemleri (656 kelime)

Sadece siteyi ve yazarın kalitesini görmek için almıştım, bu fiyata semantik ağırlıklı ve güzel bir içerik açıkçası beklemiyordum. Arkadaşın kalemi gerçekten çok iyi sitedeki tüm makalelerini aldım, yeni yazı yüklediğinde bildirim alma şansım var mı?

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum :) Profilimi takibe alarak yükleme yaptığımda yazılarıma daha çabuk ulaşabilirsiniz :) Umarım tekrar sizi memnun edebilecek işlerde buluşuruz.

A.Gözey
23-11-2020 22:51:04 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: En güzel kız oyunları listesi

Hem liste içerik hem de semantik yapıyı bir arada yürütebilmişsiniz. Emeğinize sağlık. SEO kurallarına uygun hızlı ve anlamlı bir içerik teslim aldım. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için teşekkür ediyorum beğenmenize çok sevindim :)

A.Gözey
23-11-2020 20:18:23 - Verilen puan: 3

Sipariş Başlığı: pubg lite hesap açma nasıl yapılır

Merhabalar, konuyu anlatış şekliniz gayet güzel olmasına rağmen anahtar belirlemede eksiklik yapmışsınız. Tüm anahtarlarınızı denedim en az 6 - 8 arasında geçmesi gerekirken hiçbiri o kadar geçmiyor. Ayrıca semantik içerik talep etmiştim ama semantiklerin bir kısmı yoktu.

Yazar Cevabı: yorum için teşekkür ederim evet sanırım yardımcı anahtar belirlemede eksiklik oluşmuş. Söylediklerinizi göz önünde bulundurarak bir sonraki siparişimi oluşturacağım. Dilerseniz yazınızı da en kısa sürede revize edebilirim.