Özel Ekip Üyesi

25

Takipçi

3 / 167

Hazır Makale

1 / 248

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

 • Üyelik Tarihi : 2020-10-10
 • Şehir : Esra, ŞEN
 • 100 Kelime Fiyatı : 3,00
 • Son Giriş Tarihi : 2021-10-22 22:34:01
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Öncelikle merhaba! 

Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik üzerine yaparak tamamladım. Yaklaşık olarak üç sene önce tanıştığım SEO uyumlu makale yazım ile ilgili sürekli ilerleme göstermek en büyük çaba ve isteğim arasında yer alıyor. İçerik üretme konusundaki arzum temelde araştırmayı çok sevmek ve yapım gereği insanlara bir şekilde yardımım dokunması amacının altında yatıyor. 

 

Çok kısa bir süre önce siteye kayıt olmamla birlikte site içerisinde ilerleme kaydetmeye çalıştım hala bu konuda devam ediyorum. Benim için gelişim, yolda olduğum zaman demektir. Bitmeyen ve sonlanmayan bir yol. Bundan dolayı her geçen gün, özel yazar grubunda da yer almamla birlikte kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Aynı zamanda sizlerden gelecek yorumları kulağıma bir küpe yapıyorum :)) 


Sipariş tekliflerinde aktif olarak yer almamın yanı sıra hazır makale içeriği sunmayı da vaktim buldukça yapmaya çabalıyorum. Bu alana başladığım ilk andan itibaren sektörel ağırlıkta olmak üzere çeşitli konularda içerik üretimim oldu. Bunlar arasında:

 • Nakliyat, 
 • Sağlık, 
 • Ekonomi,
 • Temizlik,
 • Reklam panoları,
 • Zemin kaplama, 
 • E-ticaret, 
 • Ürün tanıtımları,
 • Psikoloji ve eğitim gibi birçok çeşitlilik bulunmaktadır. 

 

Müşterlerimin talepleri doğrultusunda firma ağzından ya da genel içerikler üretmekteyim. Mezun olduğum bölüm neticesinde psikoloji ve eğitim konusunda daha ayrıntılı, profesyonel yazılarım bulunmaktadır. Doğru anahtar kullanımı, semantik başlıklar ve stok görsel kullanımına dikkat etmekteyim. Aynı zamanda yardımcı anahtar kelime kullanımı ile tamamı özgün içerikleri sizlere sunuyorum.

Tüm bunların yanı sıra BurcuAlem, Moda Özeti , Lider Bazar gibi sitelerde de aktif olarak editörlük hizmetini gerçekleştirmeye devam ediyorum. 


İlgi Alanları

Ruh sağlığı Eğitim Kitap Sağlık


Yazar Yorumları (64)

evdekorasyonları
17-10-2021 21:41:03 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım Özel Sipariş

Eline sağlık herşeyi ile harika bir içerik teslim aldım.

Yazar Cevabı: Beğenmenize sevindim Mansur Bey

A.Gözey
12-10-2021 17:40:51 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanim Icin Burcualem Editorluk Siparisidir

Esra Hanım, 1 yıldan daha uzun bir süredir birden fazla projemde hem yazar hem editör olarak bulunan kaliteli bir çalışandır. Planlı, düzenli, teknik detaylara önem veren ve her seferinde bir üst seviyeye ulaşmak için araştıran ve sorgulayan bir tarzı bulunuyor. Çok iyi bir takım arkadaşı. Çok azimli bir öğrenci. Esra Hanım, siz yanımda iken yeni projeler ile ilgili endişe duymadan kararlar alabiliyorum. Emeğinize sağlık. Umarım çok daha fazla projede yol arkadaşlığı ederiz.

Yazar Cevabı: Bu güzel yorumunuz ile sayfamı süslediğiniz için ben teşekkür ederim. Daima meraklı tarafıma sabırla cevap veren yanınız, neredeyse her yeni günde farklı bir bilgiyle gelmeniz beni hem yazar hem editörlük konusunda çok çok ileriye götürdü. Neredeyse 1 seneye yakın çalışsak da edindiğim bilgi ve tecrübe sayenizde senelerdir çalışıyormuşum hissi yaratıyor bende. Umarım bu henüz bir başlangıçtır ve devamında çook uzun süreler çalışabiliriz Aysel Hanım :)

Semsi
07-10-2021 23:54:03 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: www.armahavuz.com için içerik oluşturulması

Merhaba Esra Hanım, yaklaşık 1 yıllık çalışma sürecimizde 8 farklı sektörde düzenli içeriklerinizle bizle yardımcı oldunuz. Verdiğiniz tüm, özgün içerikli yazılarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde hem sitelerimiz güncel kaldı hemde bir çok yeni kullanıcıya ulaşma fırsatı bulduk. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yazar Cevabı: Şemsi Bey öncelikle yaklaşık bir sene boyunca 8 farklı sektörde daha fazla sayıda site konusunda bana güvendiğiniz için ben teşekkür ederim. Umarım daha sonra tekrar aynı çalışma ortamında buluşuruz. Yazılarımın zaman içerisinde sitelerinize daha fazla getirisi olması umuduyla :)

evdekorasyonları
30-08-2021 17:35:20 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım Editörlük

her seferinde harika işler yapıyorsun. emeğine sağlık kardeşim. Makale başlıklarımız gelsin tekrar editörlük hizmeti alacağım. içeriklerin hit almaya başladı bile ...

Yazar Cevabı: Çalışmalarımızın karşılığını alması mükemmel. Bir sonraki editörlük hizmeti için bekliyor olacağım. Umarım tüm yazılarım sitenize değer katmaya devam eder.

krskr
21-08-2021 00:47:53 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: uzmanhayat.com

Üçte üç başarılı bir çalışma. Diğer iki çalışmalarda olduğu gibi yine harika bir yazı olmuş. Sizinle çalışmak gerçekten çok güzel, keşke daha önceki içeriklerimde de sizi tanımış olsaydım.

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Sizinle çalışmaktan büyük keyif alıyorum. Farklı çalışmalar da görüşmek dileğiyle.

evdekorasyonları
11-07-2021 09:10:13 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım editörlük

Editörlük hizmeti için çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Beni tercih ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Umarım yazılarımın sitenize getirisi olur. Tekrar çalışmak dileğiyle!

evdekorasyonları
22-05-2021 21:07:11 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: ESRa hanım özel sipariş

Herşey için teşekkür ederim Harika olmuş içerikler

Yazar Cevabı: Beğenmenize çok sevindim Mansur Bey

krskr
18-05-2021 13:22:45 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: uzmanhayat.com

En yüksek 5 yoıldız olduğu için 5 yıldız verebiliyorum ama bana kalsa daha fazla yıldızı hak ediyorsunuz. Gerçekten sizinle çalışmak çok güzel. İşini tam yapan ve güvenilir birisiniz. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Tekrar beni tercih ettiğiniz için ben teşekkür ederim Mehmet Bey. Dilerim çalışmalarımız sürekli olarak devam eder. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.

evdekorasyonları
12-05-2021 14:53:10 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım Editörlük

harika bir içerik daha teslim aldım emeğine sağlık

Yazar Cevabı: Beğenmenize çok sevindim, teşekkür ederim

evdekorasyonları
09-05-2021 00:14:58 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Esra Hanım Editörlük

emeğine sağlık harika iş

Yazar Cevabı: Teşekkürler Mansur Bey. Dilerim çalışmalarımız sürekli devam eder