0

Takipçi

2 / 2

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-10-07
  • Şehir : Karsiyaka, Izmir
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Aslında genel anlamda meraklı biri olmam sebebiyle araştırmayı , okumayı ve bilgilenmeyi seviyorum. Mali Müşavirim bu nedenle ekonomik ve mali her türlü konu beni içine çekmeyi başarıyor. Anneyim , hayvan sever biriyim , düzenli spor yapmaya çalışıyorum. Satın aldığınız içerikler sonrası sayfama yorum bırakarak bildirimde bulunmanıza oldukça önem veriyorum. Bu sayede kendimi ve yazılarımı geliştirebileceğimi düşünüyorum.


İlgi Alanları

Çocuk gelişimi hakkında araştırmayı okumayı seviyorum . Dekorasyona ayrıca merakım var. dekorasyonda renk kullanımı pratik fikirler geliştirme klasik mobilyaların yenilenmesi gibi bir çok konu ilgimi çekmekte. Bitki yetiştirmeyi ve bitkileri dekorasyonun bir parçası olarak kullanmak yine bana hitap eden konular içinde.


Yazar Yorumları (1)

Fikir_SİZ_de
09-10-2020 12:40:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Hareketli Çocuklar İçin Alternatif Odaklanma Önerisi (371 kelime)

Makaleniz içerik olarak 10 numara kalitede. Mesleki bilgilerinizi gayet anlaşılır bir şekilde ifade etmişsiniz. Makale de seo açısından ufak tefek eksikler vardı. Alt başlık kullanımını daha sık yapmalı ve paragraflarınızı daha kısa tutmalısınız. Makalelerinizin web içerik kalitesine ulaşabilmesi için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim: https://www.makaleyaz.net/blog-detay/142/seo-uyumlu-makale-nasil-yazilir/

Yazar Cevabı: Yorumunuz çok kıymetli benim için , teşekkürlerimle...