3

Takipçi

0 / 11

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2018-11-16
  • Şehir : SAFRANBOLU, KARABÜK
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

ALMANCA METİN ÇEVİRİSİ YAPIYORUM (SİTENİN KELİME BAZLI ÜCRETLENDİRMESİ KARŞILIĞINDA). . . . Muhasebe & Finans Uzmanıyım. Sosyal Ağlar, Web & Medya Hizmet Tanıtım Metinleri, Siyasi Adayı Tanıtım Metinleri, İSO Belgeleri Tanıtım Metinleri, Kişisel Gelişim Metinleri, Siber Ağ Ve Paylaşım Platform Yazıları Vb. Alanlarda Metin Yazarıyım. Bilgi Ve Birikimlerimi İstediğiniz Konu Üzerinde Araştırma Ve Gelişimlere Dayanarak Makalelerinizi Yazabilirim. Yazmış Olduğum Metinler Tamamen Özgün Olmakla Birlikte Dilerseniz Kaynak Gösterme Yöntemi İle De Makaleler Yazabilirim. Dilenirse Almanca Ve İngilizce Çevirili Metinler De Yazabilirim.


İlgi Alanları

Arkeoloji-Evrim Kişisel Gelişim İnsan psikolojisi İş Güvenliği Sosyal Medya Arşivcilik Siyaset Araştırabilecegim Ögrenebilecegim Ve Öğretebilecegim Her Konu İlgi Alanım Dahilindedir.


Yazar Yorumları (1)

Fikir_SİZ_de
12-11-2019 13:56:18 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: ÇOCUKLARA HOBİ EDİNDİRMEK (460 kelime)

Önerim: Anahtar kelime ve alt başlık eksiğiniz var. konu ile ilgili anahtar kelime çalışması yaparak anahtar kelime grupları belirlemelisiniz. Bu anahtar kelime gruplarını alt başlık olarak yazınıza uygulayabilirsiniz. Paragraf uzunluklarınız genel olarak iyi, akıcı dil ve imla kurallarına uyumlu güzel bir içerik hazırlamışsınız. Size önerdiğim konularda eksiğinizi tamamlarsanız 10 numara web içerik yazarı olabilirsiniz. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz konuları bir dahaki makalelerimde göz önünde bulunduracağım. İmla kuralları ve akıcı dil bana göre de bir makalenin olmazsa olmazlarından. İçerik oluşturmaya devam edeceğim. Makaleyaz.net bu işi yapabilmenin en güzel platformu.