1

Takipçi

3 / 28

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-06-16
  • Şehir : Merkez, Karaman
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Uzun yıllardır bu işi yapan biri olmama rağmen her geçen gün yeni şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Özellikle nakliye yazıları, biyografi yazıları, yemek tarifleri, akademik yazılar, ürün tanıtımı yazıları, özel içerik yazıları, gezi yazıları gibi aklınıza gelebilecek her şey hakkında makale yazabilirim. Pişman olmayacağınız ve sizlere oldukça fazla katkı sağlayacak yazılar sunabilirim.


İlgi Alanları

Futbol Gazete okumak Kitap okumak


Yazar Yorumları (4)

Bushcraft
18-09-2020 23:13:53 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Monaco Gezilecek Yerler (875 kelime)

Çok fazla anlatım bozukluğu ve düşük kelime mevcut. Sitemde kullanmadım.

nakliye
30-08-2020 13:15:46 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Özel İçerik (695 kelime)

Yazılarınız gerçekten çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Sadece birazcık alt başlık fazla onları Diğer sefere azaltabilir misiniz?Sizden her zaman yazı bekliyorum Çok çok teşekkür ederim Elinize sağlık

Yazar Cevabı: Güzel yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim. Ne zaman dilerseniz yazabilirim. Alt başlık konusunda da daha dikkatli olacağım. :)

nakliye
27-08-2020 17:17:44 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Özel Ataşehir Eşya Depolama (898 kelime)

Çok iyi bir yazı olmuş. Yalnız biraz fazla alt baslık vardı .Bir dahakine az alt baslık kullanabilir misiniz? Yazınız akıcı ve anlam bütünlüğü konusunda tam notu hak etti:)

Yazar Cevabı: teşekkür ederim. dikkat edeceğim.:)

okuhaber
02-07-2020 00:16:42 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Barselona Gezilecek Yerler (563 kelime)

Öncelikle konuyu detaylı bir şekilde ele almış olduğunuz için teşekkür ederiz. Yazıda anahtar kelime eksikliği bulunuyor. Kullanılması gereken değeri yüksek anahtar kelimeleri kullanmamışsınız. Sanırım yazıya anahtar kelime planlaması yapmadan başlamışsınız. Onun yerine tekli ve yazıyla alakası olmayan kelimeleri anahtar olarak almışsınız ki belirlediğiniz kelimelerin hiçbir değeri yok. Yazı içerik çeşitliliği açısından iyi ancak anahtar kelime olmadan ne yazık ki kendini değersizleştiriyor. Bir dahaki yazınızda anahtar kelime kullanmanızı öneririz. Böylece daha kaliteli ve değerli içerikler oluşturabilirsiniz. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Haklısınız anahtar kelime eksiği fazlasıyla eksik bir yazıydı ilk başladığım zamanlardaki yazılarımdan biriydi ve düzenlemeden attım. Düzenleyip atmam gerekti. Bir daha ki makalelerde aynı problem olmayacaktır. Tekrardan teşekkür ederim :)