1

Takipçi

19 / 18

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-04-08
  • Şehir : Etimesgut, Ankara

Yazar Hakkında

22 yaşındayım ve Ankarada yaşıyorum. Ankara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık önlisans mezunu olduktan sonra Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde lisans eğitimi için Ekonometri bölümüne kayıt oldum ve eğitimim hala devam etmekte. Yazma işine lise hayatımda tiyatro oyunları yazarak başladım ve üniversite hayatımda da bu böyle sürdü. Şu anda üniversite haricinde Youtubeda BiVideoGrafi kanalının hem ortağı hem de metin yazarıyım.


İlgi Alanları

Tarih belgeselleri izlemek.


Yazar Yorumları (7)

vuraul
22-05-2020 15:52:04 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Anket Doldurarak Para Kazanılabilecek 10 Web Sitesi (788 kelime)

Giriş kısmı yoktu. Siteler iyi araştırılmış ama sonuçta Seo uyumu ve anahtar kelime sıfırdı.

Yazar Cevabı: Hocam bu liste içerik bu tarz yazılar bilimsel makale düzeyinde yazılmaz zaten. İnternette aratın benzer içerikleri karşınıza çıkan blog yazılarında demek istediğimi anlayacaksınız. Zaten konu itibariyle para, para kazanmak, internetten para kazanmak gibi terimlerin başlıca trafik kaynağı alan aratmalar olduğunu göreceksiniz. Benim yazımda da buna ekstra özen gösterdim ve aratılan kelimeleri ön planda tuttum. Ancak siz bundan bilimsel konulu bir makale performansı beklerseniz, yayınladığınız blogunuz trafik almaz. Bu nedenle bu tarzda liste içerikleri tanıtım olarak yazılır ve yol gösterici nitelik taşırlar. Bu işi 5 yıldır yapan biri olarak kolaylıkla söyleyebilirim ki düşünceniz yanlış, tam aksine trafik alan terimleri doğru ve etkili kullanmak ana amaçtır, bu tarz ticari içerikli yazılarda. Puan konusunda haksızlık etmişsiniz, canınız sağolsun. Seo ve anahtar kelimenin etkisini makalede görebilirsiniz, ancak bunun gibi bir ticari nitelik taşıyan içerikte seo ve anahtar kelimenin öneminin çok alt düzeyde olduğunu, asıl amacın trafik kaynağı alan kelime birikimlerinin olduğunu umarım anlatabilmişimdir. Aynı şekilde tanıtım yazısı da bu tarz içeriklerde aranmaz. Blogunuza gelen kullanıcı bilgiye direkt erişmek ister, bir tanıtım yazısı ile zaman kaybeden kullanıcı, size ve blogunuza karşı antipatik yaklaşır ve inandırıcılığınız kalmaz. Bu nedenle ben yazılarımı yazarken evvela bir kullanıcı gözüyle bakıyorum ve kendime ne beni mutlu ederdi diye soruyorum. Aradığıma hemen ulaşmak, benim olduğu gibi trafik getiren milyonlarca kullanıcının ilk önceliğidir. Sonrasında yazar tarafından bu yaptığım değerlendirmeleri dikkate alarak bir içerik ortaya koyuyorum. Sizden ricam lütfen bu dediklerimi yanlış anlamayın ancak bir konuda tam anlamıyla bir araştırma yapın ve konu bazında bu yazıların ayrıldığını görün. Verdiğiniz puanın kötü etkisini ben çekerim problem değil, ancak bu anlattığım konuyu tam anlamıyla öğrenin ve puanlamanızı buna göre yapın. Çünkü puan benim için önemli değil ama bu konuyu öğrenmek sizin için önemli olabilir. Teşekkür ederim tekrardan desteğiniz için. Umarım biraz da olda anlatabilmişimdir. Sevgilerle. :)

ugurbybg
18-05-2020 20:04:14 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Youtubeda Oyun Kanalı Sahibi Olmak (717 kelime)

aldığım yazılar txt de başlısız paragrafsız yazılmış. düzenlemek zorundayım sıfırdan içerik yazmak bile daha az zamanımı alırdı.

Yazar Cevabı: Merhabalar bir süre imkânsızlıklardan dolayı word erişimim mümkün değildi ancak son ekledigim yazılarda bu sorunu aştığımı ve yazılarımı artık belirli kurallar dahilinde seo içeriklere göre düzenlediğimi farkedeceksiniz. Artık amatörlük aşamasını artık aştım ve ürettiğim yeni içeriklerimi tertipli, düzenli ve özgün olarak word formatında yazıyorum. Aldığınız yazı eski tarihli ve maalesef ki bu değişimin dışında kalmış bir yazı olma özelliği taşıyor. Ancak belirttiğim gibi bu gibi amatörluklere son verdim ve daha profesyonel ilerliyorum. Teşekkür ederim.

ugurbybg
11-05-2020 15:39:43 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Youtubeda Eğlence Kanalı Sahibi Olmak (550 kelime)

2-3 tane yazı aldım. ama hiçbirisi uygun değil. normal düz yazı. başlık yok kelime odağı yok. çünkü kelimeleriyle dolu.

Yazar Cevabı: Umarım alt soruda cevabınızı almışsınızdır. Teşekkür ederim. :)

ugurbybg
11-05-2020 15:39:17 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Youtubeda Bilgi Kanalı Sahibi Olmak (504 kelime)

2-3 tane yazı aldım. ama hiçbirisi uygun değil. normal düz yazı. başlık yok kelime odağı yok. çünkü kelimeleriyle dolu.

Yazar Cevabı: Yorum site yönetimi tarafından silinmiştir. Not : Benzer yorumlarda bulunmayınız. Site içinde küfür, hakaret ve tehdit olmadıkça her yazar eleştirilere açık olmak zorundadır!

ugurbybg
08-05-2020 21:14:42 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Youtubeda Seyahat ve Gezi Kanalı Sahibi Olmak (721 kelime)

notepad üzerinde yazılmış. 720 kelime makaleyi şimdi paragraf, başlık ve anahtar kelime düzenini tekrar inceleyip yayınlayacağım. Hiç beğenmedim.

Yazar Cevabı: Hocam makale açıklamasında yazı olarak belirtiyorum. Bu tarzdaki yazılar benim düz yazılarım. Konu hakkında direkt bilgi verme odaklı yazıyorum.

yusufsarikaya
30-04-2020 23:44:19 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Anoreksiya Nervoza Hastalığına Dair Her Şey (1040 kelime)

word formatında ve başlıklar ve anahtar kelimeler belirgin olsa daha güzel olur.

Yazar Cevabı: Öneriniz için teşekkür ederim ancak maalesef word konusunda bilgim ve erişimim bir süreliğine mümkün değil. Puan için teşekkürler. :)

Fikir_SİZ_de
17-04-2020 00:37:25 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Youtubeda Eğitim Kanalı Sahibi Olmak (550 kelime)

Aldığım makalenin başlığı ile içeriği farklı youtube eğlence kanalı nasıl açılır anlatılıp durmuş. Ücret iadesi istiyorum Yönetim Mesajı : Ücret iadesi yapılmıştır, fakat yazara yansıtılmamıştır. Yazardan telafi yazı talep edebilirsiniz.

Yazar Cevabı: Yorum site yönetimi tarafından silinmiştir. Not : Benzer yorumlarda bulunmayınız. Site içinde küfür, hakaret ve tehdit olmadıkça her yazar eleştirilere açık olmak zorundadır!