2

Takipçi

30 / 56

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-03-29
  • Şehir : Merkez, Istanbul

Yazar Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesinde Sınıf Öğretmenliği okuyorum. Spor yapmayı ve kitap okumayı severim. Teknolojiye ayak uyduran bir insanım. Bu konu hakkında bilgi sahibiyim. Eğitim ve öğretim hakkında ders alıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Okuduğum liseden dolayı dini konularda bilinçliyim. Bilgilendirmeyi, bilgilenmeyi, yazmayı ve okumayı severim.


İlgi Alanları

Eğitim öğretmenlik spor futbol bilgisayar teknoloji vücut geliştirme kitap edebiyat dizi film din ahlak tarih siyaset


Yazar Yorumları (9)

kolaybilgim
13-07-2020 20:34:30 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel içerik (589 kelime)

Bu beş yıldız emeğinize duyduğum saygıdan verilmiştir. Yazınız benim istediğimden fazla kelime içermesine rağmen özel kategori olduğu için aldım. Ama yaklaşık 200 kelime benim istediğim konunun dışında. Bu bağlamda sizden ricam lütfen odak konuları verilmiş olan yazıları yazmanız ve istediğim dışında kendinizden konu eklememenizdir. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Yazar Cevabı: Özür dilerim. Bir problem teşkil ediyorsa düzeltme şansım var. Kusura bakmayın...

kolaybilgim
13-07-2020 20:26:01 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: kolaybilgim özel (353 kelime)

Teşekkür ederim. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Rica ederim. İyi okumalar.

A.Gözey
09-07-2020 13:09:53 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: kolaydiyetlistesi özel içerik (437 kelime)

Hüseyin Kağıt Nasıl Zayıfladı ? Konusunda hazırlanmış anahtar ve yardımcı anahtarları olan bir içerikti. Özenle hazırladığınız bir yazı olduğu çok belli. Anahtar oranı, paragraf uzunlukları ve anlatımın akıcılığı oldukça iyi. Emeğinize sağlık. Yalnızca bir konuda eksiğiniz bulunuyor. Semantik başlıklar www.kolaydiyetlistesi.com sitesi için olmazsa olmaz kural. Sitede yayınlanan son içerikleri inceleyerek semantik yapıyı anlayabilirsiniz. Bir sonraki yazınızda semantik başlıklar olursa 10 numara bir içerik teslim etmiş olacaksınız. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Kusura bakmayın... Aslında etkileşim alan başlıkları araştırıp yer vermeye çalıştım. Bidahaki yazıda başlıklara daha fazla dikkat edeceğim. Teşekkürler.

okuhaber
03-07-2020 09:01:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: okuhaber özel içerik. (819 kelime)

Hem çok detaylı hem de çok özenli hazırlanmış bir içerik. Ellerinize sağlık. Anahtar yoğunluğunuz çok güzel ayarlanmıştı. Kolayca girdik. Emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim.

okuhaber
02-07-2020 01:05:44 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: okuhaber özel içerik (600 kelime)

Merhabalar, güzel ve etkileyici bir liste içerik teslim etmişsiniz. Emeğinize sağlık. Odak anahtar kelimenin yanında 1 tane de yardımcı kullanmanız iyi bir seçim olmuş. Liste içerik olduğu için semantik başlıkları eklememe tercihinde bulunmuşsunuz. Bu konuda da doğru karar vermişsiniz. Tebrik ederim. Eğer semantik kelimeleri kullanmak isterseniz, bu kelimeleri başlık olarak girmek zorunda değilsiniz. Yani liste içeriğin içine de serpiştirebilirsiniz. Liste içeriğin gereklerini yerine getirmeniz bu içerik için yeterli olmuş. Fakat sonraki içeriklerinizde semantik kelimeleri de eklemek isterseniz paragraflara serpiştirebilirsiniz. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok teşekkürler. Yardımcı kelimeleri başlık olarak kullanmak konuyu daha detaylı anlatmama olanak sağlıyordu. Bu yüzden tercih ettim. Dediklerinizi dikkate alacağım. Tekrar teşekkürler.

kolaybilgim
03-06-2020 02:38:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: ANAKART VE İŞLEMCİ SİSTEMİ HAKKINDA HER ŞEY (557 kelime)

Yazılarınızdaki üslubu beğeniyorum. Yalnız semantik konusunda ve anahtar kelime konusunda da çalışmanızı öneririm. Biraz daha gayretle bu işte başarılı olacaksınız. İyi çalışmalar dilerim.

Yazar Cevabı: Dikkat edeceğim. Teşekkür ederim.

kolaybilgim
23-05-2020 03:59:32 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: EN İYİ FOTOĞRAF DÜZENLEME PROGRAMLARI VE SÜRPRİZ BİR UYGULAMA (729 kelime)

İlk defa sizden makale aldım. Ama Cümleleriniz güzel ve makale akıcıydı. Ancak ben ve sen dilinden daha çok siz ve biz dili kullanımına dikkat etmelisiniz. Bir de eğitiminize devam etmenizi öneriyorum. Sizinle ilgilenen arkadaşı öğrenene kadar boş bırakmayın. Her dakika bir şey öğrenmek için sorular sorun. Eğer bu işi ciddiye alırsanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatım diliniz düzgün. seo kuralları açısından biraz daha çalışılmalı. İyi çalışmalar.

Yazar Cevabı: Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Uyarılarınızı dikkate alarak yazmaya devam edeceğim.

Fikir_SİZ_de
21-05-2020 17:50:47 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: GÜNCEL EN İYİ MOBİL OYUNLAR (780 kelime)

Güzel bir liste içerik hazırlamışsınız ancak seo ve yazım dili açısından eksikleriniz var. Makalenizin anlatım dili 1. ağızdan yapılmış. kendi kişisel bloğunuzda yayın yapmadığınız sürece web siteleri tarafından 1. ağızdan makaleler uygun görülmemektedir. Ayrıca yazınız hiç bir şekilde SEO uyumlu değil. Anahtar kelime kullanımı ve işaretlemesi yapmamışsınız. Kendinizi geliştirirseniz çok iyi bir makale yazarı olabilirsiniz. Sitenin bloğunda yer alan bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim: https://www.makaleyaz.net/blog-detay/142/seo-uyumlu-makale-nasil-yazilir/

Yazar Cevabı: Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. Mobil olarak yazdığım için bazı eksiklerim bulunuyor. SEO uyumlu makale özelliklerini de yeni öğrendim ve makalelerimi bu doğrultuda yazmaya çalışıyorum. Tekrar teşekkürler.

Kafakalem
20-04-2020 00:18:46 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: YKS TYT SINAVINDA TÜRKÇEYE NASIL ÇALIŞMALIYIZ? NETLERİMİZ NASIL ARTAR? (548 kelime)

Elinize, emeğinize sağlık. Güzel bir yazı idi. Biraz daha haber diliyle yazarsanız daha iyi olur. Bir de SEOya uygunluğu artırabilirsiniz. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: SEO uygunluğu ile alakalı özellikleri yeni öğrendim ve mobil olarak yazılar yazdığım için ufak sıkıntılar yaşıyorum. Yeni yazılarımda bunlara dikkat ederim. Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim hocam.