0

Takipçi

6 / 15

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-03-29
  • Şehir : Merkez, Istanbul

Yazar Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesinde Sınıf Öğretmenliği okuyorum. Spor yapmayı ve kitap okumayı severim. Amatör olarak şiir yazıyorum. Umarım tamamlayıp insanlara sunarım.


İlgi Alanları

Amatör bir şekilde futbol oynuyorum. Vücut geliştirme ile uğraşıyorum.Çoğu spor dalıyla eğlence amaçlı ilgilenirim. Kitap okumak film ve dizili izlemek hobilerim arasındadır.


Yazar Yorumları (4)

kolaybilgim
03-06-2020 02:38:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: ANAKART VE İŞLEMCİ SİSTEMİ HAKKINDA HER ŞEY (557 kelime)

Yazılarınızdaki üslubu beğeniyorum. Yalnız semantik konusunda ve anahtar kelime konusunda da çalışmanızı öneririm. Biraz daha gayretle bu işte başarılı olacaksınız. İyi çalışmalar dilerim.

kolaybilgim
23-05-2020 03:59:32 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: EN İYİ FOTOĞRAF DÜZENLEME PROGRAMLARI VE SÜRPRİZ BİR UYGULAMA (729 kelime)

İlk defa sizden makale aldım. Ama Cümleleriniz güzel ve makale akıcıydı. Ancak ben ve sen dilinden daha çok siz ve biz dili kullanımına dikkat etmelisiniz. Bir de eğitiminize devam etmenizi öneriyorum. Sizinle ilgilenen arkadaşı öğrenene kadar boş bırakmayın. Her dakika bir şey öğrenmek için sorular sorun. Eğer bu işi ciddiye alırsanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatım diliniz düzgün. seo kuralları açısından biraz daha çalışılmalı. İyi çalışmalar.

Yazar Cevabı: Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Uyarılarınızı dikkate alarak yazmaya devam edeceğim.

Fikir_SİZ_de
21-05-2020 17:50:47 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: GÜNCEL EN İYİ MOBİL OYUNLAR (780 kelime)

Güzel bir liste içerik hazırlamışsınız ancak seo ve yazım dili açısından eksikleriniz var. Makalenizin anlatım dili 1. ağızdan yapılmış. kendi kişisel bloğunuzda yayın yapmadığınız sürece web siteleri tarafından 1. ağızdan makaleler uygun görülmemektedir. Ayrıca yazınız hiç bir şekilde SEO uyumlu değil. Anahtar kelime kullanımı ve işaretlemesi yapmamışsınız. Kendinizi geliştirirseniz çok iyi bir makale yazarı olabilirsiniz. Sitenin bloğunda yer alan bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim: https://www.makaleyaz.net/blog-detay/142/seo-uyumlu-makale-nasil-yazilir/

Yazar Cevabı: Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. Mobil olarak yazdığım için bazı eksiklerim bulunuyor. SEO uyumlu makale özelliklerini de yeni öğrendim ve makalelerimi bu doğrultuda yazmaya çalışıyorum. Tekrar teşekkürler.

Kafakalem
20-04-2020 00:18:46 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: YKS TYT SINAVINDA TÜRKÇEYE NASIL ÇALIŞMALIYIZ? NETLERİMİZ NASIL ARTAR? (548 kelime)

Elinize, emeğinize sağlık. Güzel bir yazı idi. Biraz daha haber diliyle yazarsanız daha iyi olur. Bir de SEOya uygunluğu artırabilirsiniz. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: SEO uygunluğu ile alakalı özellikleri yeni öğrendim ve mobil olarak yazılar yazdığım için ufak sıkıntılar yaşıyorum. Yeni yazılarımda bunlara dikkat ederim. Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim hocam.