3

Takipçi

7 / 17

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-02-09
  • Şehir : Pendik, İstanbul
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında


İlgi Alanları


Yazar Yorumları (3)

osmnakalin
25-02-2020 16:06:32 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: En İyi Yabancı Diziler | 199+ Yabancı Diziler ve Konuları | IMDB 9.0 Üstü (4704 kelime)

En iyi yabancı diziler makalenizi aldım görselleri osman.akalin@outlook.com mail adresine gönderebilir misiniz birde neden bazı dizilerin konusu boş bırakılmış? Yönetim Mesajı : Satıcı ( Yazar ) ile sms ile iletisim saglanmis, size donusu istenmistir.

Yazar Cevabı: Kelime sayısının çok fazla olmaması açısından bazı dizilerin sadece IMDB puanı verilmiştir. İsterseniz kelime sayısına çok etkisi olmayan o kısımları silebilirsiniz. Resimler optimize edilmiş ve SEO kurallarına uygun şekilde mail adresinize yollanmıştır. Ana Anahtar Kelimenin en iyi yabancı diziler olduğunu da belirtmek isterim. Teşekkürler.

Fikir_SİZ_de
10-02-2020 21:59:14 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Instagram Hesabı Büyütme Yöntemleri (407 kelime)

Makaleleriniz web içeriği düzenine tamamen uyumsuz . Önceki makale de bu konuda yorum yapmıştım ancak pek dikkate almamışsınız. Makalenizin kullanılabilmesi için uzun bir düzenleme yapılması gerekmektedir.

Yazar Cevabı: Merhaba, yorumunuzu daha yeni gördüm ve bu yüzden düzenleme yapamadım.Bu düzensizliğin sebebi, kullandığım web site editöründen worde geçirirken değişiklik olmasıdır.Özür diliyorum ve bir daha böyle bir durumla karşılaşmayacağınıza garanti veriyorum.

Fikir_SİZ_de
10-02-2020 02:20:08 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: İnternet Nasıl Hızlandırılır? (390 kelime)

Makale yazarlığı konusunda yolun başında olduğunuz çok belli oluyor. Web içeriklerinde 3. kişi ağzından yazılan makaleler tercih edilmektedir. O nedenle makaleniz dil olarak hatalı. Makalenizde vurgu amacı ile kullandığınız renkler gereksiz. Bu makaleyi ancak komple düzenleyerek kullanabilirim. Makale yazarlığı ile ilgili sitenin blog kısmındaki konulardan bilgi almanızı tavsiye ederim. Yine de emek vermişsiniz, Teşekkür ederim