0

Takipçi

1 / 4

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-10-15
  • Şehir : Çorlu, Tekirdağ

Yazar Hakkında

Modelistlik mesleğimi, 10 yıl sonra annelik sebebiyle sonlandırdım. Oğlum için eğitim araştırmaları yaparken blackchain videoları ilgimi çekti ve dijital çağda ebeveynlerin de hazır olması gerektiğini öğrendiğim andan itibaren kişisel gelişimim için araştırmalar yapmaya başladım.İstanbul İşletme Enstitisünü keşfettim. Online eğitim imkanı sayesinde ilk önce Blog Yazarlığı ile Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri eğitimlerini aldım.Ardından İçerik Editörlüğü, Yaratıcı Yazarlık ve WordPress Eğitimi aldım. Sırasıyla Google ADS, Facebook ve İnstagram Reklamcılığı, Sosyal Medya Uzmanlığı, Dijital Pazarlama ve diğer eğitimleri almaya devam edeceğim. Eğitim haberlerini izlemeyi seviyorum. Bir öğrenci gibi kalem, defter kullanmak ve yazmak asıl olan BENi anlatıyor. Eğitimler sonrası içerik yazarlığına başladım ve İçerik yazarlığı benim için meslek olarak devam edecek.


İlgi Alanları

Moda Tasarım Anne-Çocuk Kişisel Gelişim Çocuk Eğitimi Psikoloji Sağlık Yemek Tarifleri Kültür&Sanat Resim Müzik Tiyatro Bilim ve Teknoloji Kripto Para Spor


Yazar Yorumları (1)

okuhaber
23-10-2019 01:21:30 - Verilen puan: 4

Sipariş Başlığı: Türkiyede Suriyeli Sığınmacıların Sosyal Hayatta Etkileri

Suriyeli sığınmacılarla ilgili aylık ödenen ücret muğlak bir konu. Miktarın o kadar olmadığı söyleniyor. Onun dışında yazı değerlendirme güzeldi. Cümleler 5-7 kelimeyi geçmezse seoda daha yüksek puan alır. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Öneriniz benim için çok değerli. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.