2

Takipçi

2 / 14

Hazır Makale

0 / 5

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-10-12
  • Şehir : Buca, İzmir

Yazar Hakkında

Yazı yazmayı ve yazıları okumayı çok seviyorum. Kitaplar hep ilgimi çekmiştir. Güzel makaleler yazdığıma inanıyorum. Bildiğim konular üzerine uzmanca, düşünerek, imla kurallarına uygun, seo uyumlu ve beğenilen tarzda yazılar yazarım. Şu ana kadar verilen siparişlerde alıcıların yüzünü kara çıkarmadım. Sizin de çıkarmayacağıma emin olabilirsiniz. İşimi en ince detaylarına kadar araştırarak veya o konuyla ilgili tanıdıklarım varsa onlarla birebir görüşerek yazılarımda yer verebiliyorum. Eğer yazacağım konu hakkında pek bilgim yoksa dediğim gibi ilk önce bu iş hakkında bilgisi olan bir yakınım veya tanıdığım var mı onu araştırırım, yoksa internetten gerekli araştırmaları tek tek yapar bunları özetler ve kendi tarz yazımla bunları harmanlayıp alıcının önüne koyarım. 95 özgün (5 ise klişe sözler veya deyim-atasözü tarzı sözler olabiliyor) içerikler yazmaya gayret ederim. Yazılarım genelde bol anahtar kelimesi içerdiğinden seo uyumlu olur. Web sitelerine veya makale ihtiyacı olanlara yardımcı olmak benim görevim. Makale veya yazı yazarken gerekirse o konu hakkında saatlerce düşündüğüm oluyor. Eğer kendi içime yatmaz ise o makaleyi paylaşmıyorum. Çünkü insan ilk önce kendi yazdığı yazıyı beğenecek ki alıcıların karşısına çıkarsın. Benlik bu kadar diyorum :) Kısmet olursa bir gün makale siparişlerinde veya hazır makalelerde görüşmek dileğiyle, yüzünüzü kara çıkarmayacağım. İyi günler, iyi yazılar, bol kazançlar herkese...


İlgi Alanları

Spor teknoloji ufoloji ve uzay sağlık haberler kişisel gelişim hayat doğa sinema müzik


Yazar Yorumları (11)

Fikir_SİZ_de
06-12-2019 12:30:29 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: İŞLERİ BIRAKIP DOĞADA KAMP YAPMAK (250 kelime)

Doğal ve sade anlatımla gerekli bilgileri içeren kısa ve öz bir makale olmuş. Ancak çok daha ayrıntılı yazılabilecek bir konuydu. Anahtar kelime çalışması da yapmanızı tavsiye ederim

Fikir_SİZ_de
05-11-2019 21:26:23 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Samsung Galaxy Book ve Samsung Galaxy S10

Güzel ve detaylı hazırlamışsınız. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Yeni siparişlerinizi bekliyorum. Teknoloji alanında da etkin yazmaya başladım. İyi günler diliyorum.

Fikir_SİZ_de
31-10-2019 18:45:06 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: En iyi netflix filmleri

Çok güzel bir liste içerik hazırlamışsınız. elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Uzun süre sonra bana sipariş verdiğiniz için teşekkürler. Sevdiğim konular olunca daha başarılı işler çıkarıyorum. Gelecek siparişlerde görüşürüz :)

simen
28-10-2019 20:31:54 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Canlı Destek programında Akıllı Asistan özelliği nedir, kurgusu nasıl yapılmalıdır?

İstediğimiz akış tarzında yazı linki = https://portak.al/canli-destek-uygulamasi-ile-satislarinizi-arttirin

Yazar Cevabı: Sonraki işlerde de yardımcı olabilirim. Puanınız için teşekkür ederim. İyi günler.

okuhaber
23-10-2019 21:56:56 - Verilen puan: 4

Sipariş Başlığı: Son 3 gün içerisinde Amerika ve Rusya Görüşmeleri Sonrası Suriye Konusunda Ne kazandık ne kaybettik

Teşekkür ederim. Elinize sağlık. Sadece aynı alt başlık iki kez kullanılmış. Onun dışında içeriği beğendim. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Yeni siparişlerinizde de yardımcı olmak isterim. Alt başlık konusunda haklısınız başka bir başlık bulamadım :) İyi günler dilerim.

okuhaber
23-10-2019 01:44:23 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Tiktok Uygulaması Hakkında Bilgiler (588 kelime)

Son zamanlarda populer olmaya başlayan bir uygulama. Ben kullanmıyorum ama kullananları yoğun olarak duymaya başladım. Uygulamayı bilmeyen biri olarak bana yeteri kadar fikir veren bir içerik olmuş. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Rica ederim yazılarımın devamı gelecektir takipte kalın :)

okuhaber
23-10-2019 01:41:16 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Bazı Ünlülerin Kullandığı Acayip Zayıflatan Kür (KISA VE NET) (151 kelime)

Yazı ilanında uygulayan ünlüler vardı ama yazı içeriğinde göremedim ünlü isimleri. Başlık seçimi güzel içerik idare eder diyorum. Teşekkürler elinize sağlık. Bu tip içeriklerde biraz daha detaya girmek gerekiyor. Sadece bu kürü uygulamak tek başına yeterli değilir. Birlikte uygulanabilecek egzersizlerde eklenirse çok daha iyi olacaktır. Teşekkürler

Yazar Cevabı: Yazının içeriğindeki görselde ünlünün fotoğrafını koydum ama evet ismini yazmamışım. İlerleyen günlerde benzer yazılarda yorumunuzu dikkate alarak yazacağım. Çok teşekkürler :)

brkerk1
22-10-2019 21:08:06 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: SİNİR VE STRESE KESİN ÇÖZÜMLER (386 kelime)

Gayet güzel bir makale

Yazar Cevabı: Çok teşekkürler. Bu tarz makalelerin devamını gelmesini isterseniz yazmaya devam edeceğim :)

Fikir_SİZ_de
19-10-2019 00:28:10 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Dar Kanaldan Milimetrik Geçen Yolcu Gemisi (451 kelime)

Yazım kalitenizde düşüş görüyorum. Önceki makaleleriniz çok güzeldi ancak siparişte ve bu makalede beni hayal kırıklığına uğrattınız. Zevkle okuduğum makaleler gitti yerine zevksiz, akıcı olmayan, gereksiz cümleler ile dolu makaleler geldi. Lütfen makalelerinizi satışa koymadan önce dikkatlice okuyun ve kontrol edin.

Yazar Cevabı: Bir sonraki siparişlerde ve yazılarımda dikkat edeceğim. Bu bir haber niteliğinde bir yazı olduğu için sıkılmış olabilirsiniz. Yorumunuzu dikkate alacağım.

Fikir_SİZ_de
15-10-2019 17:27:34 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: GELECEK KAYGISI (272 kelime)

Yazmayı sevdiğiniz her satırda belli oluyor. Kaliteli yazılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim. Gerçekten motive kaynağısınız.