2

Takipçi

110 / 347

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-09-13
  • Şehir : Beylikdüzü, İstanbul

Yazar Hakkında

Makale konusunda geniş düşünce açısı ile çalışma göstererek elimden gelen her konuyu dikkatli yapmaya çalışıyorum. Bilgisayar mühendisliği okuduğum için makale konusundan oldukça uzak bir yapıya sahip değilim. Bu işin okulunu bitirerek iş hayatım dışında bir hobi olarak gerçekleştiriyorum. Benim için makale yazmak hobi gibidir. Çünkü insanlara bilgi vermek konusu mutluluk verdiği gibi hayatta eğlenceli anlara dönüşür. Makale basit gibi görünebilir fakat bilginin içeriği ve gelişmesi kolay değildir. Bu nedenle makalelerimde her zaman tek yoldan düşünce değil birçok yoldan düşünce ile birleştirerek ortaya çıkarıyorum. Ayrıca anadil seviyesinde olan Rusça dili ile birlikte sizlere yardımcı olacağım.


İlgi Alanları

Aile Anne Ve Çocuk Aşk Ve Sevgi Bitkiler Dünyası Dekorasyon Diğer Din Ve Ahlâk Diyet Ve Beslenme Ekonomi Elektrik Ve Elektronik Finans Gezi - Seyahat Güzellik Ve Cilt Bakımı Hayvanlar Alemi Kişisel Gelişim Kripto Para Nasıl Yapılır? Sağlık Teknoloji Yemek Tarifleri


Yazar Yorumları (37)

Kelebek
01-06-2020 11:18:24 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tuzlu Suyun Mikroba ve Selülite Karşı Etkisi (239 kelime)

Teşekkürler güzel bir makaleydi.

Yazar Cevabı: Rica ederim. Beğenmeniz beni çok mutlu etti. Bende çok teşekkür ederim güvenip benden makale aldığınız için.

Kelebek
25-05-2020 22:01:49 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Mercan Taşı Nedir ve Özellikleri Nelerdir? (221 kelime)

Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Rica ederim. Bende teşekkür ederim.

Kelebek
24-05-2020 20:45:58 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Beyaz Saçları Siyahlaştırma Yöntemleri (259 kelime)

Güzeldi teşekkürler.

Yazar Cevabı: Çok mutlu oldum. Rica ederim. Bende teşekkür ederim.

Kelebek
23-05-2020 17:13:44 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tığ İle Atkı Modeli Yapımı (182 kelime)

Güzeldi teşekkürler.

Yazar Cevabı: Beğenmenize sevindim. Bende teşekkür ederim.

ugurbybg
22-05-2020 16:03:42 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tembel Lazanya Tarifi (157 kelime)

teşekkürler

Yazar Cevabı: Bende teşekkür ederim. Memnun kaldığınız için sevindim.

ugurbybg
18-05-2020 19:55:25 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Mezelik Kabak Tarifi (127 kelime)

teşekkürler. keşke yemeğin tam olarak resmi olsaydı daha iyiydi.

Yazar Cevabı: Teşekkürler yorum için.

ugurbybg
18-05-2020 00:55:21 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Düdüklüde Zeytinyağlı Pırasa Tarifi (140 kelime)

teşekkürler

Yazar Cevabı: Rica ederim daha nice yemek tariflerinde buluşmak dileğiyle :) Bende teşekkür ederim.

ugurbybg
17-05-2020 17:27:59 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Sebzeli Bulgur Tarifi (168 kelime)

teşekkürler

Yazar Cevabı: Bende teşekkür ederim.

Fikir_SİZ_de
16-05-2020 17:02:57 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Sibelcan Kiraz Diyeti (322 kelime)

Aşırı derecede anahtar kelime boldlaması yapılmış. Üstelik özel ekip tarafından bu konular ile ilgili eğitim verilmişti. Aldığınız eğitimin tam tersi yönde bir makale hazırlamışsınız ve yazının yarısını bold yapmışsınız. Anahtar kelime hatalarının artık sizler tarafından yapılmıyor olması gerektiği ve gördüğüm zaman 2 yıldız vereceğim konusunda uyarımı da yapmıştım. İnşallah makalelerinizi eskisi gibi seo uyumlu ve kaliteli bir hale dönüştürürsünüz.

Yazar Cevabı: Anahtar kelime boldlaması yaptığımda makaleye uygun olan kelimeleri yapıyorum ve düşüncemde bu anahtar kelimelerin makalede işe yarayacağıdır. Anahtar kelime boldlaması büyük bir problem olarak karşınıza çıktıysa yapmanız gereken sadece kelimenin üstüne gelerek bolddan çıkarmanızdır. Lakin makaleyi ne kadar yazarsak yazarım alan kişi zaten üzerinde oynama yapacaktır. Herkesin kendi zevkine göre değişim görecektir. Eğitim almak derken sadece h1 h2 kurallarını gördüm ve hepsi budur. Ayrıca site de yazar ile mesajlaşma bölümü var oradan bana ulaşmanız ve problemi benimle paylaşmanız daha makbul olacaktır. Problem sadece anahtar kelime olup 2 puan vermek haklı ve doğru bir adım değildir. Tam tersi yönde diye bir durum söz konusu değil ve bu düşünceye sahip olmanızda benim açımdan iyi bir şekilde karşılanmayacağını da bilmenizi isterim. Bilmeniz gerekir ki özel grupta birlik ve beraberlik olmalıdır. Ancak ben bu şuan sizin yazmış olduğunuz yorumda 0 niteliğinde görüyorum. Nede olsa özel grup içerisinde mesajlaşmak serbest ve bu yönde düşüncelerinizi bana aktarıp en azından düzeltme dahi talep edebilirdiniz ki bu sizin adınıza da gayet yakışır bir adım olarak görülürdü. Bilinmelidir ki herkesin makale talebi ve arzusu farklıdır ve kimse kimse için farklı duruş sergileyemez. Bu makale böyle yazıldı diğer makale farklı yazılır. Bazı makalelerimde anahtar kelimem boldur bazılarında değildir. Bol tarafı size gelmiş biraz kısabilirsiniz. Direk şekilde benimle iletişime geçip problemi ortadan kaldırma adına yaklaşımda bulunmanız konusunu iyice düşünmenizi tavsiye ederim. İyi günler.

Kelebek
09-05-2020 21:44:27 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Pastane Lezzeti Tadında Ekler Tarifi (356 kelime)

Güzel bir makaleydi.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim.