9

Takipçi

26 / 129

Hazır Makale

0 / 5

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-05-28
  • Şehir : Ataşehir, İstanbul
  • 100 Kelime Fiyatı : 2,00
  • Son Giriş Tarihi : 2021-04-18 07:00:59
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Severek yazıyorum. Zaman ayıramayacağım hiçbir yazıyı yazmıyorum. Gelişigüzel yazılmış makalelerdense üzerine düşülüp yazılmış bir yazı ile güzel bir iş ortaya koymak çalışma prensiplerim arasında. 

Eğitim olarak Lisansüstü Mühendisim. Aldığım eğitim sayesinde aktif olarak akademik makaleler konusunda da yazılar yazmaktayım. 

Burada ise yazılarımın her birini SEO ve semantik içerikle birlikte görsellerle hazırlamaya özen gösteriyorum. Bazen gözden kaçırdığımız durumlar olabilir, bunun için de yanlış ya da beğenilmeyen kısımları düzeltme konusunda severek yardımcı oluyorum. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Özel siparişleriniz için lütfen sistem üzerinden mesaj atarak iletişime geçiniz. 

Kripto Paralar Teknik Analiz- Kripto Grafik Analizi Oluşturma (Özellikle grafik siparişleri ve kripto para analizleri için mesaj kısmından iletişime geçiniz lütfen)

Yorumlarınız hatalarımızı farketmemizde rol oynayan en önemli faktörlerdir. Yapıcı olan her türlü eleştiri ve yoruma açığım. 

Üslübunuz kimliğinizdir.

Sağlıklı Günler Dilerim.


İlgi Alanları

Yazmak Okumak Araştırmak Film İzlemek Teknoloji Kripto Borsa-Kripto Paralar- Teknik Analiz- Kripto Grafik Analizi Oluşturma Oyun


Yazar Yorumları (16)

ALFA
18-04-2021 18:57:57 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: üçeller özel içerik (502 kelime)

Teşekkür ederim. Yazınız seo uyumlu ve özgün olmuş.

ALFA
18-04-2021 15:33:30 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: üçeller özel içerik (525 kelime)

Yazılan yazılar içinde en kaliteli ve mükemmel olanı. Teşekkür ederim. Devamını bekliyoruz inşallah

evdekorasyonları
14-04-2021 14:18:20 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Bahar hanım özel sipariş

Dekorasyon içeriği anca bu kadar içtenlikle anlaşılır bir şekilde hazırlanır. Ayrıca kelime sayısına takılmadan severek yazdığınız için canı gönülden teşekkür ederim. Emeğinize sağlık...

Yazar Cevabı: Rica ederim ne demek.sizinle calismak her zaman cok keyifli. Yazilarinizi severek yazıyorum. Bol hit almanızi umarim. Yeniden görüşmek dileğiyle:)

ALFA
13-04-2021 18:48:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliyat Sözleşmesi Nedir? (316 kelime)

Teşekkür ederim. İlgili ve iletişime açık biri. Seo uyumlu yazılar yazmaktadır.

Yazar Cevabı: Beğenmenize sevindim. Yorumunuz icin de cok tesekkur ederim. Yeniden görüşmek dileğiyle.

Evdekordizayn
20-03-2021 21:45:24 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Organik Tarım Ürünleri Satarak Kazanç Sağlanabilir mi? (509 kelime)

Eklediğiniz resimlere ayıp olmasın diye 3 yıldız veriyorum. Sebebini hemen açıklayayım; öncelikle SEO kuralları noktasında anahtar kelime kullanımınız yetersiz. Hadi bunu geçtim Organik Tarım Ürünleri Satarak Kazanç Sağlanabilir mi? başlıklı bir yazı içinde akla gelebilecek soruların cevabı ele alınmamış organik tarım anlatılmış. Ben yazının detaylarında semantik vs güzel bir açıklama görüp yanda 100 kelime fiyatı 2 TL görünce demek yazarın kalemi güçlü dedim ama boş çıktı. Semantik vs zaten hak getire.... Böyle güzel bir başlık için güzel donanımlı bir yazı hayal etmiştim. Yine de elinize sağlık yani ne diyelim!

Yazar Cevabı: merhaba. 500 kelimelik makalede 3 alt semantik ve bir ana başlık olan ve ayrıyeten toplam 12 adet yardımcı anahtar kelime ( aranma hacmi en yüksek olanlar) içeren bir yazının bu kadar boş görülmesi de beni şaşırttı. 500 kelimelik bir yazı içerisinde daha kaç başlık altında konuyu işleyebilirdim bilemedim. Organik tarım nerelerde yapılır, Türkiyede hangi ürünlerin organik tarımı var, organik tarımdan kazanç sağlamak için ne yapmalısınız, hangi bölgelerde hangi ürünler organik tarıma uygun, hepsine değindim. başka ne bekliyordunuz anlayamadım. Gıda Tarım uzmanlık dersi almış biri olarak şunu da belirteyim, bana organik tarımla ilgili gelen soruları ele almaya çalıştım. Ayrıca ücret ve yazma stilim hakkında söylediklerinize gelince o sizin fikriniz. bir dahakine başka yazar tercih edin lütfen. İyi günler.

ALFA
28-02-2021 16:46:41 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller özel (1049 kelime)

Yazınız için teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Rica ederim.Yorumunuz icin teşekkürler

blogkripto
28-02-2021 14:02:32 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kripto Para GÜNCEL VE TREND BİR KONU (lütfen açıklamayı okuyun)

Teşekkür ederim emeğinize sağlık, istediğim gibi olmuş herkese tavsiye ederim yazarla çalışmasını

Yazar Cevabı: Guzel yorumunuz icin ben teşekkür ederim.Baska işlerde görüşmek dileğiyle.

blogkripto
24-02-2021 15:10:09 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Ripple Nedir? Nasıl Kullanılır? (399 kelime)

Teşekkürler, küçük düzeltmelerle maksimum verim alındı. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için ben teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim :)

A.Gözey
08-02-2021 14:55:08 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: WhatsApp Sticker Nasıl Silinir? (338 kelime)

Merhabalar, anlatımız mükemmel seviyesinde iyiydi. H2 H3 hatta H4 kullanmanız da çok çok akıllıca ve teknik olarak başarılı idi fakat anahtar kelimeyi 3.60 civarında kullanmıştınız. Bunu 2ye kadar düşürmeniz gerekiyordu. Biz düzenlemelerini yaparak girdik. Bir sonraki çalışmanızda buna özen göstermenizi rica edeceğim. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Merhabalar. Öncelikle yorumunuz için teşekkür etmek istiyorum. Keşke mesaj olarak bildirseydiniz seve seve düzenlemesini yapardım. Düzenleme konusunda gerçekten üzgünüm.. Yorumlarınızla eksik yönlerimi görüp, bilmediğim şeyleri öğreniyorum. Bu konuda daha hassas davranacağımdan emin olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın


23-01-2021 15:41:27 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Bahar Hanım İçin Özel Sipariş

Yazma sanatınız üst düzeyde gerçekten. Bu söz sizi anlatıyor. Yazmak, kalbin nefes alıp verişini kağıda dökmektir. William Wordsworth

Yazar Cevabı: Merhabalar. Güzel yorumlarınız ve anlayışınız için çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Umarım tekrar çalışma fırsatımız olur. Teşekkürler