12

Takipçi

35 / 181

Hazır Makale

1 / 9

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-04-20
  • Şehir : Yenimahalle, Ankara

Yazar Hakkında

Merhabalar, ben Buket.. Türkiyede Sosyal bilimler mezunuyum. Almanyaya gittiğim ilk yıl sosyoloji, felsefe ve latin dili edebiyatı üzerine mastır eğitimi almak için orada üniversiteye başladım. Bu bölümleri 2şer yıl okuduktan sonra bana kazanç getirmeyeceğini düşünerek değiştirdim ve bilgisayar mühendisliği, ses bilimi (Fonetik ve Fonoloji) ve psikoloji üzerine mastır eğitimi aldım. Fakat tam mastır tezimi yazıp üniversiteyi bitirmek üzereyken öğrenci vizem uzatılmadığı için okuduğum bölümleri maalesef bitiremedim, buna rağmen bu alanlarda oldukça fazla bilgi sahibi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. RSS, XML, RDF, LUA, HTML, JAVA, JAVA APPLET, C, Photoshop, Prolog, vs. gibi ve daha birçok programlama dillerinin ve informasyon teknolojisi konulu seminerlere katılarak eğitimler aldım, sunumlar yaptım ve belgelerim mevcut. Psikolojinin birçok alanında da hem yazılı metinler hazırladım hem de sunumlar yaptım. Hep hayallerim doğrultusunda ilerleyerek bugüne kadar ne istediysem öğrendim diyebilirim. Hala da öğrenmeye memnuniyetle devam ediyorum. Almanca biliyorum, İngilizce anlıyorum, Latinceyi unuttum. Ses analiz programlarını kullanabiliyor, montaj yapabiliyorum. Fonetik alfabesine hakimim. Zaman zaman ailemin ya da sevdiğim dostlarımın web sitelerini sıfır sayfa not defteri kullanarak tasarlıyorum, bu konuya vakıf birisiyim. Bilgisayarımı kendim formatlarım. Yazmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyorum. Şiir tutkunuyum, 300e yakın şiir seslendirdim. Ayrıca kendimde şiir ve kısa film tarzında hikayeler yazıyorum ve seslendiriyorum. Pastacılık ve kurabiye ayrıca dikiş kurslarına gittim. Pasta yapımı ve süslemesi konusunda ileri derecede hem tecrübeliyim hem de iddia ediyorum, çok iyi yapıyorum. Yemek yapmak benim için bir sanattır ve zevkle yaparım. Bir dönem kına- düğün- doğum günü organizatörlüğü yaptım. Evimde boya - badana, duvarları kağıt ile kaplama ve yerlere laminat döşeme gibi birçok tamir işini kendim yaparım. Teknolojiyi her gün düzenli olarak yakından takip ederim. Yaşantım boyunca edindiğim tecrübelerim, her konuda okumayı sevmem (politika hariç), ilgi alanlarımın geniş olması ve tam anlamıyla meraklı bir kişi oluşum zamanla beni makale yazmaya yönlendirdi. Her konuda içerik üretebilirim. Klavye kullanımında çok hızlı olmama rağmen; makale hazırlarken ince eleyip sık dokumayı, az içerik üretip öz yazmayı ve üretirken çok detaylı bir şekilde araştırmayı prensiplerim olarak kabul ediyorum. Yazdığım makalelerin her ne kadar özgün olduğunu bilsem de yine de insanlık halidir, cümle cümleye benzer düşüncesiyle makaleleri muhakkak özgünlük kontrolü testinden geçiriyorum. Hazırladığım bütün makalelerin dosyalarına resim ekliyorum. Siz isteyin, ben yazayım. Kaleme aldığım makaleleri satın alan herkese teşekkür ederim. Ayrıca yaptığınız yorumlar ile hem beni yönlendiriyorsunuz hem de yazma ilgimin artmasına sebep oluyorsunuz, teşekkür ederim.


İlgi Alanları

Bilgisayar İnternet Web tasarımı Programlama dilleri Kına düğün doğum günü organizasyonları Gezi ve tatil yerleri Psikoloji Sosyoloji Teknoloji Pasta yapmak Yemek yapmak müzik El işleri Hobiler Ve sınırsız her konuda makale yazabilirim


Yazar Yorumları (47)

Kelebek
14-01-2020 14:36:42 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Amerikan İle Rus Salatasının Farkı Nedir? Makarnalı Rus Ve Amerikan Salatası Tarifleri (235 kelime)

Güzel bir tarifti teşekkürler.

Yazar Cevabı: Merhabalar, yazdığım içeriklere gösterdiğiniz ilgi için ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.

Kelebek
10-01-2020 21:57:24 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Cevizli Çerkez Tavuğu Nasıl Yapılır? (243 kelime)

Son derece güzel bir tarifti teşekkürler.

Yazar Cevabı: Merhabalar. Beğenmenize sevindim. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Kelebek
08-01-2020 21:42:35 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Yumurta Ve Ekmekle Hazırlanan 3 Farklı Tarif (243 kelime)

Teşekkürler çok güzel bir tarifti.

Yazar Cevabı: Yorumunuz için çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim.

okuhaber
03-01-2020 00:39:06 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Kürşat Bey İçin Hazırlanmıştır.. (285 kelime)

Libya Tezkeresi hakkında yazılmış hem doyurucu hem de kaliteli bir yazı. Yine çok iyi bir iş çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Beğenmiş olmanıza sevindim, yorumunuz için teşekkür ederim

Kelebek
02-01-2020 21:21:36 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Kekik – Kekik Bitkisinin Ve Kekik Yağının Faydaları Nelerdir? (305 kelime)

Ellerinize sağlık çok güzel bir makaleydi.

Yazar Cevabı: Rica ederim. Beğenmiş olmanıza sevindim. yorumunuz için çok teşekkür ederim.

A.Gözey
02-01-2020 12:55:31 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: AYSEL GÖZEY HANIM İÇİN HAZIRLANMIŞTIR... Mamografi Öncesi Ve Sonrası Bilinmesi Gereken Tüm Detaylar (513 kelime)

Çok iyi hazırlanmış bir yazı. SEO kurallarına tam anlamıyla uygun. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Aysel hanım, beğenmiş olmanıza sevindim. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

A.Gözey
26-12-2019 22:21:04 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: AYSEL GÖZEY HANIM İÇİN HAZIRLANMIŞTIR... Saç Boyaları Meme Kanserine Sebep Olur Mu? (274 kelime)

Buket Hanım, yine harika bir yazı olmuş. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Beğenmenize sevindim Aysel hanım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

A.Gözey
26-12-2019 02:01:35 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: AYSEL GÖZEY HANIM İÇİN HAZIRLANMIŞTIR...! Bebeklerde Ve Çocuklarda Depresyon (478 kelime)

Yine harika bir sağlık yazısı. Eksiksiz bir anlatım. Kaleminize sağlık

Yazar Cevabı: Merhabalar. Beğenmenize sevindim Aysel hanım. Teşekkür ederim.

Kelebek
22-12-2019 17:49:11 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tarçınlı Butik Kurabiye Nasıl Yapılır? Tarçınlı Kurabiye Tarifi (283 kelime)

Selamlar sizi kırdıysam özür dilerim sadece düşünmeden yıldızlara bastım yoksa yazılarınız tamamen özgün ve çok güzel ellerinize sağlık.Resimlerdeki sorunları biliyorum ben içerik editörüyüm telifsiz olduktan sonra sorun yok.Bu arada bana jest yapmışsınız mailime ulaştı çok teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar dilerim.

Yazar Cevabı: Merhabalar, Hayır lütfennnn özür dilenecek bir durum yok.. Sadece üzüldüm biraz ama özürlük durum asla yok emin olabilirsiniz ayrıca nezaketiniz için çok teşekkür ederim.. Yemek ya da tatlılarla ilgili maalesef istediğimiz resimleri telifsiz olarak bulamıyoruz. Pixabay ya da pexels gibi sitelerde bulunan resimler tariflerle uyuşmadığı için mecburen bazen googledan resimler kullanabiliyoruz. Fakat yemek tarifleri dışında farklı konularda yazdığımız her makaleye özgün resimler ekliyoruz. Jest konusuna gelince inanın içimden gelerek yapmak istedim. Mümkün olduğunca en güzel tarifleri siteye eklemeye çalışıyorum, bu makaleyi de beğenmiş olmanıza sevindim. Ben çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

A.Gözey
21-12-2019 19:43:09 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: AYSEL GÖZEY HANIM İÇİN HAZIRLANMIŞTIR...! Sağlık Bakanlığının Bayramda Sağlıklı Beslenme Önerileri (405 kelime)

Buket Hanım, yine çok güzel bir yazı çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Beğenmiş olmanıza sevindim Aysel Hanım. Yorumunuz için teşekkür ederim