20

Takipçi

3 / 71

Hazır Makale

0 / 42

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

 • Üyelik Tarihi : 2019-02-28
 • Şehir : Yenimahalle, Ankara
 • 100 Kelime Fiyatı : 6,00
 • Son Giriş Tarihi : 2021-01-15 13:19:57
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Aysel Gözey Kimdir

ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü mezunu olup, 2009 yılından bugüne kadar zaman zaman ara vermek kaydı ile Türkçe ve İngilizce dillerinde web yazarlığı ve web editörlüğü tecrübelerine sahibim. 2009 yılında üniversite eğitimimle birlikte başladığım bu yolda, şu an güncel SEO kurallarına, Semantik yapıya ve LSİ uyumlu içerik üretimine hakim olup, bu özellikleri kullandığım içerikler üretmekteyim. Bu noktada her bir içeriğin açıklama bölümünde yer alan bilgileri dikkate alarak satın alma işlemi yapmanızı öneririm. 

Sitelerim

Yazar olarak bulunduğum Makaleyaz ailesinde aynı zamanda düzenli müşterilerden bir tanesiyim. www.kolaydiyetlistesi.com , www.burcualem.com ve www.modaozeti.com sitelerinin sahibiyim. Web yazarlığı ve editörlüğü konusunda karşılaştığımız her yeniliği içeriklerimde ve sitelerimde uygulamaya çalışmaktayım. 

Web Editörü 

Şu an www.okuhaber.com güncel haber sitesinde haber editörü olarak tam zamanlı çalıştığım için ekstra bir web editörlük işi alma imkanım bulunmamaktadır. Yani, günde 1 tane de olsa editörlük tekliflerine kapalı olduğumu belirtmek isterim. Fakat daha önceki deneyimlerimi merak ediyor olursanız, Blogger, Wordpress ve haber sitesi yönetim panellerinde çalıştım. 

İçerik Yazarlığı Deneyimim

2009 yılından bu yana içerisinde olduğu Türkçe içerik yazarlığı alanında oldukça fazla platform, müşteri ve ekip arkadaşı deneyimi edinmiş bulunmaktayım. Bu noktada hem çalışan hem de çalıştırıcı olarak iş yönetimi konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu noktada iş yüküme uygun şekilde hareket etmekteyim. Bu da bana her gün içerik yükleme şansını vermiyor. Kalitesiz ya da daha az kaliteli bir içeriğin profilimde yer almasının hiç olmamasından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. 

%100 özgün olarak hazırladığım Türkçe içeriklerimde aşağıdaki özelliklerin bulunduğunu garanti vermekteyim. 

 • SEO uyumlu
 • Özgün
 • Türkçe imla kurallarına uygun
 • Detaylı Anlatım ( bu özelliği kıyaslarken kelime sayısını da dikkate almanızı öneririm)

İngilizce Makale Yazarlığı 

Mezun olduğum üniversite ve bölümümün bana kattığı en büyük avantajlardan biri İngilizce'dir. İngilizce anahtar kelimelerle hazırladığım içeriklerde Amerika aramalarını dikkate almaktayım. Eğer içerikleriniz Türkiye'de bir hosting firmasından ve Türkiye vatandaşlarını hedef alıyorsa, bunun için özel mesaj yolu ile iletişime geçerek özel içerik üretmemi talep edebilirsiniz. Aksi halde hazırladığım İngilizce içerikler anahtar kelime planlaması noktasında yurt dışını hedef almaktadır. 

İngilizce içeriklerimdeki standartlarım şu şekildedir:

 • Özgün 
 • 1 odak kelime 
 • SEO kurallarına uygun 
 • Anlaşılır bir dil 
 • Görsel detekli.

Fiyatlandırma Politikası

Makaleyaz platformunda yer alan her bir yazar gibi ben de içeriklerimi oldukça emek vererek hazırlamaktayım. İçeriklerimin satın alan kişiye fayda sağlaması için son derece titiz bir çalışma sürdürmekteyim. Bu noktada sahip olduğum kısıtlı süreye ve iş alım hacmime uygun olarak fiyatlandırma sunmak zorundayım. Bu noktada siparişlerdeki fiyat politikam aşağıdaki gibidir:

 • Türkçe tek anahtarlı içerik: 3.00 TL 
 • Türkçe semantik içerik: 6 TL 
 • İngilizce tek anahtarlı içerik: 6 TL
 • İngilizce semantik içerik: 10 TL


İlgi Alanları

Teknoloji Bilim Eğitim Psikoloji Sağlık


Yazar Yorumları (35)

Yeni Döngü
05-01-2021 12:45:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: The Best Racing Games for Android and iOS (859 kelime)

Emeğinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Umarım bol hitli ve kazançlı olur

okuhaber
14-12-2020 00:01:37 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Aysel Gözey Özel Sipariştir

Uzun zamandır çalıştığım nitelikli bir içerik editörü ve yazar. Aldığı eğitim ve kendini geliştirme çabasıyla her zaman güvenilecek bir arkadaş. Emeğine sağlık. Teşekkür ederim...

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Kürşat Bey. Sizinle çalışmak büyük bir şans. Her gün yepyeni bir bilgi ile geliyorsunuz. Bu bizim için çok büyük bir avantaj. 2 yıldır sizden kazandığım deneyim ve bilgiyi 10 tane kursa gitsem alamazdım. Ben çok teşekkür ederim.

TeknoStar
21-07-2020 14:41:43 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tüm Zamanların En Çok Satan Kitabı Listesi (496 kelime)

Seo uyumlu makale denince aklıma ilk sizin içerikleriniz geliyor. Sizden aldığım içerikler google da ya birinci sıralarda oluyor ya da birinci sıraları zorluyor. Bu güne kadar aldığım tüm içeriklerinizde kaliteden asla ödün vermediniz. Hangi yazınızı alsam her zaman memnun kalıyorum. Bu siteden içerik satın alan herkese Aysel hanımın yazılarını öneriyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce içeriklerde yazılarını tek geçerim. Bir numarasınız... Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim...

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim Buket Hanım. Çalışmalarımda titiz davranıyorum. Profilimde eksik bir yazının olmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü gerçekten emek veriyorum. Bunu görmeniz beni çok onurlandırdı.

Emreloji
21-07-2020 12:35:18 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: 10 Adımda Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? (653 kelime)

makale güzel iyi hoş fakat; seo uyumlu makale seo başlığında anahtar kelime olmalı ilk paragraf anahtar kelime içermeli kolay gelsin

Yazar Cevabı: Merhabalar, gerçekten yazımı okuduğunuza emin misiniz? Yazımın üst bilgi kısmında - Odak kelime: Evde Cilt Bakımı - yazıyor. Başlığım - 10 Adımda Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? - şeklinde. İlk paragrafta hem de ilk cümlemde anahtar var. Yanlış yazıyı okuduğunuzu ve ona göre yorum yaptığınızı düşünüyorum. İlk paragramı da aşağı not düşeyim ki yanlış yaptığınız yorumu görünüz: Yaz aylarının da gelmesi ile kuruyan ciltler için evde cilt bakımı uygulamaları önem kazanmaya başlamıştır. Soğuk havaların etkisi ile nemini kaybeden cildin daha sağlıklı olabilmesi, ölü cilt derilerinin ortadan kaldırılması ve siyah noktalardan kurtulmak için evde yapılabilecek cilt bakım teknikleri ile doğal yollarla cildinizi daha genç ve güzel hale getirebilirsiniz.

Noname3455
30-06-2020 09:56:37 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi! (331 kelime)

Elinize sağlık gerçek manada samimi yazılmış bir özgün yazı teşekkürler

Yazar Cevabı: Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım sizin için çok faydalı bir içerik olmuştur.

bedibuy
27-06-2020 09:47:32 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Modern Çeyiz Listesi

güzel bir yazı yeterince detaylı çok teşekkürler

Yazar Cevabı: Beğenmiş olmanız beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim.

kolaybilgim
10-06-2020 11:31:25 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Kolaybilgim-kitapindirme (572 kelime)

Ellerinize sağlık. Metnin akıcı ve özgün olması ile birlikte seo uyumu da mükemmeldi. Sitenin paneline girdim ve gerekli yerleri doldurdum. Yoast Seo ışığı hemen yeşil oluverdi. Böyle makalelerinizi olduğunda bana haber vermeden siteye eklemeyin yoksa başkaları kapar. Takipteyim.

Yazar Cevabı: Bu ince ve övgü dolu mesajınız için çok teşekkür ederim. Liste içeriklerimde mutlaka sizi de bilgilendireceğim. Umarım bol hitli bir içerik olmuştur.

Makale Deposu
07-06-2020 11:01:12 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Makale Deposu İçin Özel İçeriktir - Tarif (362 kelime)

Merhabalar, şu ana kadar gördüğüm en akıcı en albenisi olan makalelerden birini hazırlamışsınız ellerinize sağlık inanılmaz beğendim. Bol fotoğraf, doğru anahtar kelime tercihi ve bunun yanında da inanılmaz bir anlatım. Dört dörtlük makale için tekrardan teşekkür ediyorum.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Onur Bey. Sizin beğenmeniz ayrı bir değer kattı içeriğime.

patigil
30-05-2020 20:00:14 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 800 Kelimelik Kategori Yazısı Gerekiyor

Çok başarılı bir içerik. Alt başlıklar tam istediğimiz gibi olmuş. Semantik bir şekilde oluşturulmuş içerik yazımı normal şartlarda oldukça zor. Belirlenen anahtar kelimelerin yerini belirleyebilmek, fazla abartmamak çok önemli ve tüm bunlara özenle dikkat edildiğini görmek çok sevindirici. Elinize sağlık, teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak çok keyifli. Başarılarınızın devamlı olmasını dilerim. Bana bu şansı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

PDFkitaplar
30-05-2020 01:48:43 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 2020 son çıkan kitaplar

Seo uyumlu, her şeyi ile dört dörtlük bir liste içerik hazırlamışsınız. Tam beklediğim gibi bir içerikti. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Nalan Hanım. İnşallah çok faydalı ve bol hitli bir sonuç elde edersiniz. Nazik yorumunuz için ayrıca çok teşekkür ederim.