15

Takipçi

2 / 68

Hazır Makale

0 / 31

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-02-28
  • Şehir : Yenimahalle, Ankara

Yazar Hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Lisans Mezunuyum. 2009 yılından beri yazarlık; 2011 yılından beri İngilizce - Türkçe çevirmenlik yapmaktayım. www.kolaydiyetlistesi.com ve www.burcualem.com sitelerinin sahibiyim. Hizmetlerim, çalışma yöntemlerim ve özel sipariş ve editörlük için fiyat bilgisi almak için ayselgozey@makaleyaz.net adresinden iletişime geçebilir ya da sistemdeki Mesaj bölümünü kullanabilirsiniz.


İlgi Alanları

Kitaplar Teknoloji Bilim Eğitim


Yazar Yorumları (33)

TeknoStar
21-07-2020 14:41:43 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Tüm Zamanların En Çok Satan Kitabı Listesi (496 kelime)

Seo uyumlu makale denince aklıma ilk sizin içerikleriniz geliyor. Sizden aldığım içerikler google da ya birinci sıralarda oluyor ya da birinci sıraları zorluyor. Bu güne kadar aldığım tüm içeriklerinizde kaliteden asla ödün vermediniz. Hangi yazınızı alsam her zaman memnun kalıyorum. Bu siteden içerik satın alan herkese Aysel hanımın yazılarını öneriyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce içeriklerde yazılarını tek geçerim. Bir numarasınız... Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim...

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim Buket Hanım. Çalışmalarımda titiz davranıyorum. Profilimde eksik bir yazının olmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü gerçekten emek veriyorum. Bunu görmeniz beni çok onurlandırdı.

Emreloji
21-07-2020 12:35:18 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: 10 Adımda Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? (653 kelime)

makale güzel iyi hoş fakat; seo uyumlu makale seo başlığında anahtar kelime olmalı ilk paragraf anahtar kelime içermeli kolay gelsin

Yazar Cevabı: Merhabalar, gerçekten yazımı okuduğunuza emin misiniz? Yazımın üst bilgi kısmında - Odak kelime: Evde Cilt Bakımı - yazıyor. Başlığım - 10 Adımda Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? - şeklinde. İlk paragrafta hem de ilk cümlemde anahtar var. Yanlış yazıyı okuduğunuzu ve ona göre yorum yaptığınızı düşünüyorum. İlk paragramı da aşağı not düşeyim ki yanlış yaptığınız yorumu görünüz: Yaz aylarının da gelmesi ile kuruyan ciltler için evde cilt bakımı uygulamaları önem kazanmaya başlamıştır. Soğuk havaların etkisi ile nemini kaybeden cildin daha sağlıklı olabilmesi, ölü cilt derilerinin ortadan kaldırılması ve siyah noktalardan kurtulmak için evde yapılabilecek cilt bakım teknikleri ile doğal yollarla cildinizi daha genç ve güzel hale getirebilirsiniz.

Noname3455
30-06-2020 09:56:37 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi! (331 kelime)

Elinize sağlık gerçek manada samimi yazılmış bir özgün yazı teşekkürler

Yazar Cevabı: Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım sizin için çok faydalı bir içerik olmuştur.

bedibuy
27-06-2020 09:47:32 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Modern Çeyiz Listesi

güzel bir yazı yeterince detaylı çok teşekkürler

Yazar Cevabı: Beğenmiş olmanız beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim.

kolaybilgim
10-06-2020 11:31:25 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Kolaybilgim-kitapindirme (572 kelime)

Ellerinize sağlık. Metnin akıcı ve özgün olması ile birlikte seo uyumu da mükemmeldi. Sitenin paneline girdim ve gerekli yerleri doldurdum. Yoast Seo ışığı hemen yeşil oluverdi. Böyle makalelerinizi olduğunda bana haber vermeden siteye eklemeyin yoksa başkaları kapar. Takipteyim.

Yazar Cevabı: Bu ince ve övgü dolu mesajınız için çok teşekkür ederim. Liste içeriklerimde mutlaka sizi de bilgilendireceğim. Umarım bol hitli bir içerik olmuştur.

Makale Deposu
07-06-2020 11:01:12 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Makale Deposu İçin Özel İçeriktir - Tarif (362 kelime)

Merhabalar, şu ana kadar gördüğüm en akıcı en albenisi olan makalelerden birini hazırlamışsınız ellerinize sağlık inanılmaz beğendim. Bol fotoğraf, doğru anahtar kelime tercihi ve bunun yanında da inanılmaz bir anlatım. Dört dörtlük makale için tekrardan teşekkür ediyorum.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Onur Bey. Sizin beğenmeniz ayrı bir değer kattı içeriğime.

somutbilisim
30-05-2020 20:00:14 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 800 Kelimelik Kategori Yazısı Gerekiyor

Çok başarılı bir içerik. Alt başlıklar tam istediğimiz gibi olmuş. Semantik bir şekilde oluşturulmuş içerik yazımı normal şartlarda oldukça zor. Belirlenen anahtar kelimelerin yerini belirleyebilmek, fazla abartmamak çok önemli ve tüm bunlara özenle dikkat edildiğini görmek çok sevindirici. Elinize sağlık, teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak çok keyifli. Başarılarınızın devamlı olmasını dilerim. Bana bu şansı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

PDFkitaplar
30-05-2020 01:48:43 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 2020 son çıkan kitaplar

Seo uyumlu, her şeyi ile dört dörtlük bir liste içerik hazırlamışsınız. Tam beklediğim gibi bir içerikti. Ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Nalan Hanım. İnşallah çok faydalı ve bol hitli bir sonuç elde edersiniz. Nazik yorumunuz için ayrıca çok teşekkür ederim.

somutbilisim
21-05-2020 15:29:50 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 300 Kelimeden 10 İçerik Siparişi #2

300 kelimeden 10 adet eğitim içeriği günü gününe hızlı bir şekilde teslim ettiğiniz için ve programımızı bir an olsun aksatmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, tüm içeriklerdeki alt başlık dağılımı, öğrenciye hitaben yazış tarzı çok başarılı. Elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim Burak Bey. Bu çalışma benim için de çok zevkliydi. Eğitim alanında yazmak, aldığım eğitimi içeriklerimde kullanabilmek benim için ayrı bir haz kaynağı. Bu imkanı bana verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun...

frtok
07-04-2020 23:45:13 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Kripto Para Piyasası Sallanıyor! 2020nin İlk Çeyreğinde Kripto Para Borsası Neler Gördü? (441 kelime)

Gerçekten harika bir yazı seo uyumlu makale nasıl yazılır olarak tüm siteye gösterilmesi gereken bir yazı. H uyumları görseller yazım diliniz, anlatım bozukluğu azlığı harika. Tüm kripto para yazılarına talibim

Yazar Cevabı: Bu nazik yorumunuz için öncelikle çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim. Ben de uyumlu bir çalışma süreci geçirmek dilerim.