1

Takipçi

9 / 4

Hazır Makale

0 / 12

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2021-03-17
  • Şehir : Bornova, İzmir
  • 100 Kelime Fiyatı : 2,00
  • Son Giriş Tarihi : 2021-06-20 19:22:38
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Merhaba ben Tuğçe. Kendimi bildim bileli öğrenme azminde olan, çok okumaktan kalın gözlük camlarına mahkum olan, çocukluğundan beri kendi halinde yazmaya devam eden biriyim. İlahiyat Fakültesi ve Radyo-Televizyon Programcılığı Önlisans mezunuyum. Halihazırda İletişim Fakültesi Gazetecilik eğitimime devam etmekteyim. Ayrıca Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı Dinler Tarihi Bilim Dalı yüksek lisans öğrencisiyim. Akademik arka planıma oldukça güvenirim. Bu uzmanlık alanlarım hakkında her türlü yazıyı en güvenilir şekilde ve intihalsiz yazabilme kabiliyetine sahibim. Bunların yanı sıra okumak, müzik dinlemek, denemeler yazmak, edebiyat ve şiiri takip etmek, sanata ilgi duymak, sinema ile haşır neşir olmak gibi özel ilgi alanlarım da mevcuttur. Filmler, kitaplar, sanat eserleri ve edebiyat gibi bir çok konuda ilgili bir okur ve yazarım. Haber ve habercilik pratikleri konusunda yetenekliyim. Haber yazımı, mesleğim gereği tecrübeli olduğum bir alandır. 

https://egeajans.ege.edu.tr/?p=12491 linkte yazdığım bir haberi görebilirsiniz. 

+Yaşayan Dinler, Antik Dinler, Mitoloji, Mistisizm

+Astroloji

+Kültür, Sanat, Edebiyat

+Sinema, Dizi, Film

+Kişisel Gelişim

+Toplum ve Aile

+Kadın

+Pedagoji

+Bilgisayar ve Teknoloji

+Medya ve İletişim

+Sosyal Medya

vb. gibi pek çok konuda akıcı, özgün, sade, anlamlı ve SEO uyumlu çalışabilirim.

Hali hazırda atanmamış bir öğretmenim. Part time olarak devam ettirmeye çalıştığım mesleğim bana gelir sağlayamıyor. Bir gazetecilik öğrencisi ve çok okuyan-yazan biri olarak yazma kabiliyetim ile gelir elde etmeyi düşünüyorum. Akademik arka planıma oldukça fazla güvenmekle beraber, özel ilgi alanlarım konusunda da kendime çok güvenirim. Sizlerle çalışmak benim için bir mutluluk... Mutlu ve sağlıklı günler dilerim..


İlgi Alanları

Dinler Tarihi Yaşayan Dünya Dinleri Antik Dinler Mitoloji Mistisizm Felsefe Edebiyat Şiir Kültür Sanat İletişim Medya Gazetecilik Yeni Medya İnternet Gazeteciliği Site Kurulumu ve Yönetimi Dergicilik Astroloji Stil Moda Güzellik ve Bakım Feminizm


Yazar Yorumları (2)

A.Gözey
10-06-2021 16:00:45 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Tuğçe Hanım İçin Teknoloji Siparişidir

İstediğim her detayı, hiç düzeltme gerektirmeden içeriğinize başarılı bir şekilde yerleştirebilmişsiniz. H2 ve H3 kullanımı, semantiklerin dağılımı ve anlatımın akıcılığı çok güzel. Tebrik ederim. Umarım çok daha fazla çalışabiliriz.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, tekrar görüşmek dileğiyle :)

denizderler
10-05-2021 01:47:17 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Okunması Gereken Kitaplar

Tuğçe Hanım ile ilk, ve dilerim ki son olmayacak olan çalışmamızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Beklentimin oldukça üzerinde muhteşem bir çalışma ile karşılaştım. Yormayan anlatımıyla kelimeleri doğru seçerek akıcı bir okuma gerçekleştirmiş. Cümleler o kadar yerli yerinde ki, okurken bu düzenlilik hali göze çarpıyor. Tek bir yazım yanlışı dahi yok. Kaleminiz muhteşem, emeğinizin için çok teşekkür ederim. :)

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim. Sizlerin fikirleri benim için çok kıymetli. Sevgiler :)