Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Gönderilen makalenin profile yansıma süreci ?

Siteye üye olduğum tarihten itibaren 2 adet makale gönderdim. İlk gönderdiğim makale deneme olduğu için profilimde gözükmedi.

İkinci gönderdiğim makale ise onay bekliyor işareti ile etiketliydi. Bir süre sonra profilimi açtığımda makalenin olmadığını gördüm onaylanma sürecinden sonra makalenin profile yansıması belli bir zaman alıyormu ?

Makale göderildikten sonra onay sürecinden sonra, onaylandı, onaylanmadı şeklinde hiçbir bilgilendirme yapılmıyor resmen gönderdiğim makaleler yok oluyor ?

Bir şekilde geribildirim yapılması gerekmiyormu. Bu şekilde yazdığım makalelerin akıbeti ne oldu öğrenemiyorum.

Yorumlar

• Merhaba @filipiti ,

İçeriklerin genel red sebeplerini blog sayfasında uzun zamandır genele açık yayınlıyoruz. Bunlardan bazıları teknik sebepler ( yanlış yüklemeden ötürü 0 TL , 0 kelime değeri alması gibi ) olsa da , genel red sebepleri aslında tüm benzer platformlarda geçerli sebepler. Buradan detaylara göz atabilirsin

Platformda günde yaklaşık olarak 70-110 arası içerik kontrole gönderiliyor. Bunların her biri tek tek kontrol ediliyor. Başta özgünlük olmak üzere, yapı kurallarına uyup uymadığı kontrol ediliyor. ( Tavsiye edilen yapı kuralları )

Bu şartlarda, her içerik için yorum yaparak sebebi budur diye açıklama yapma gibi bir olanağımız yok. Genel red sebepleri bellidir, onlardan birine sahipse ret edilmiştir! Bazen canlı destekten denk geldiğimizde veya arkadaşlarımız yazdığında sebepleri onlara özel olarak belirtebiliyoruz zamanımız olursa.

• Kesinlikle kopya içeriğe taviz yok.

O nedenle, büyük oranda red sebebimiz kopya içerik oluyor!

Biraz daha bu konuda titiz davranıyoruz maalesef =)

Ortalama onay süreleri de 1-3 saat aralığındadır. Platformun genelinde, 1-3 saat aralığı işlem süresi olarak geçerlidir. Fakat, yeri geldiğinde biz 5 dakika içinde de işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Kısaca bu tamamen o anki yoğunluk durumuna bağlı.

İyi çalışmalar dilerim, bol kazançlar.

• Nisan 2020 düzenlendi

Anladım cevabınız için teşekkürler.

Bugün 1 kere reddedilen makalemi yayınladığınız seo kurallarına verdiğiniz örneğe göre düzenleyip tekrar göndermeme rağmen kabul edilmedi.

Yoğunluğunuzu anlıyorum fakat makale kontrol eden arkadaşların kafasındakini okumamız mümkün değil.

Özellikle sitenize yeni üye olan arkadaşlar için örnek makalenin daha anlaşılır olması gerekirdi.

Bu gün gönderdiğim makalem 300 kelimenin üstünde, içinde en az başlıklarda geçen seo uyumlu 3 adet kelime belirlediğim bir oyun incelemesi idi.

Belirlediğiniz kopya sitelerinden tarattırdım %100 kopya olmayan makale olarak belirlendi.

İmla yanlışlarını eledim.

Makaleyi docx dosyası olarak telif hakkı kapsamında olmayan resimleri ile birlikte gönderdim.

Bir daha bu makaleyi gönderceğimi hiç sanmıyorum sizede iyi çalışmalar.....!!!!

• Çok teşekkür ederiz, sizlere de iyi çalışmalar dileriz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .