Son güncellemeler neler getirdi?

Merhaba herkese,

Son güncellemeler ile, bazı değişiklikler oldu. Bunları fark ettiniz veya etmediniz. Biz yine de derleyelim istedik :

* Bundan sonra istatistik sayfasında, genel olarak merak edilen " En çok hangi kategoride satış oluyor, En çok hangi kategoride makale var, Hafta boyu en çok alım yapan üyeler, başından beri en çok satış yapan yazarlar, genel olarak haftalık değerler vs.. " gibi birçok merak edilenleri, istatistik çevresine aldık.

* Yazarların verdiği teklifler içerisinde kabul edilen iş bildirimleri, artık daha detaylı olarak e-mail ile iletiliyor. Teslim edecekleri süre, teklifleri kabul edilen siparişler, teklif ücretleri gibi detaylar ile artık kargaşa olmayacağı düşüncesindeyiz.

* Hazır makalelerin inceleme ekranlarında, artık kaç defa incelendiğini görebileceksiniz.

* Hazır makale sayfasında ve kategorilerde, artık ilk eklenenler değil, en son eklenen güncel makaleler listelerin en başında olacak.

* Üyelik sonrası, her kayıt olan kişiye sistem detayları, öneriler gibi bilgilerin olduğu kayıt sonrası karşılama maili gönderilecek. İsteyenler, aynı zamanda e-mail bildirim listesinden veya SMS bildirim sisteminden de çıkabilecekler.

* Yazar panellerinde, hazır makaleleri 1'in altına düştüğünde uyarı mesajı alacaklar. Bu sayede , her ay yaptığımız üye sıfırlama işlemi öncesi bilgi edinmiş olacaklar.

* Sipariş teslim sayfalarında ( Tekliflerim ), artık derli olarak tüm detaylar yer alıyor. Oradaki açıklamalar ışığında, başarıyla yükleme yapabileceksiniz.

* Sistem daha stabil ve hızlı çalışacak. Gereksiz tüm veritabanı tablolarından, sistem dosyalarından arındırıldı.

Peki yakın zamanda neler değişecek ? 

* Sipariş teklifleri verilirken, artık ortalama altında teklif verilmeyecek. Bu sayede, rekabet ortamı hakkıyla korunacak. Örneğin, bir siparişe ortlama 15 TL teklif geldiyse, 14 TL teklif verilemeyecek.

* Fırsat Saatleri uygulaması başlayacak, herkese açık biçimde o an uygulanan fiyat politikası ve yazar komisyon oranları sergilenecek. Bildirimsiz olarak, kısa süreli ( Genelde 1 gün veya birkaç saat ) indirimler ve komisyon oranları düşürülmüş olacak. Satış sürkilasyonunun artışı yanı sıra, siteyi takip edenleri arttırma ve daha çok site içi aktif kullanıcı amaçlanarak karar alınmıştır.

* Sipariş süresince ( Standart 3 gün ), hiçbir teklifi kabul etmemiş, hiçbir aksiyon olmamış siparişler sistemden otomatik kaldırılacak. Bu sayede, gereksiz kalabalık olmayacak.

* Standart üye panellerinde geçmiş alımları ve siparişleri Gizle / Göster seçeneği olacak. Geçmiş işlemlere takılmayacak, kafa karışıklığı yaşamayacaksınız.

* Var olmasına rağmen, sistemsel arızadan dolayı çalışmayan yazarların günlük kazançları tablo içerisinde aktif hale gelecek. Artık her yazar o günki kazancını görebilecek.

* Sipariş ödeme onayları artık tamamen site yönetiminin sorumluluğunda olacak. Bazı onayların, sipariş verenler tarafından verildiğinde sağlıklı olarak işlememesi dolayısıyla bazı karışıklıklar olacaktı. Tüm sipariş durumu, yönetici panelinden takip edileceği için, ödeme onayları bildirim olarak site yönetimine yansıyacak ve aynı gün yönetim tarafından onaylanacak.

* Yazar profillerindeki yorumlara sayfalama özelliği gelecek. Aynı zamanda, fazla hazır içeriği satışta olanların kendi profillerindeki sayfalama sorunu çözülecek. Sizde kendi gözlemlerinize göre, bizlere istediğiniz yenilikleri " Şu şöyle olsa daha iyi olurdu." dediklerinizi bildirebilirsiniz.

Herşey sizler için =)