Mayıs ayı makale önerileri

Merhaba,

Her ay olduğu gibi, bu ay içinde özellikle hazır içerik üreterek satışlarını arttırmak isteyen yazarlarımız için Mayıs ayı içinde önerilerimiz var.

Hazır içerikler, her zaman için uzun vadeli kazanç imkanı yarattığı için, tüm yazarlarımıza öncelikli olarak tavsiye ettiğimiz bir yöntemdir.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sektörel İçerikler :  Daha çok firmaların işine yarayabilecek, teknik bilgi , hizmet detayları gibi anlatımların olduğu bir çeşittir.
Özellikle hizmet sektöründe, yapı sektöründe, taşımacılık sektöründe ve ilgi görebileceğini düşündüğünüz her sektörde içeriklerinizi oluşturabilirsiniz.

Finans Konulu İçerikler : Ekonomik gündem, bankacılık, kredi çeşit ve detaylarını barındıran bir kategori olarak değerlendirebilirsiniz.
Özellikle, Türkiye ve Avrupa, Amerika , Çin ekonomilerini ilgilendiren konuları irdeleyerek içeriklerinizi oluşturabilirsiniz.

Emlak ve Konut İçerikleri : Ülkemiz için en büyük sektörlerin başında gelen emlak ve konut alanında, gelişmeleri ve yenilik haberlerini paylaşabileceğiniz bir kategoridir. Özellikle , özel sektör ve TOKİ projeleri konularını irdeleyebilirsiniz.

Sinema İçerikleri : Sinema kültürünün parçası olan akımlar, yeni yapım projeleri, film  ve dizi tanıtımları konularını irdeleyebilirsiniz.
Özellikle, vizyonda olan veya yakın zamanda başlayacak olan yapımları, tarihte yer edinmiş büyük yapımları konu edinebilirsiniz.

İş Fikirleri İçerikleri : Kısıtlı sermayeler ile, reel piyasa da veya sanal dünyada yapılabilecek tüm iş fikirlerine değinebilirsiniz.
Özellikle, bayanların kazanç elde edebileceği ek gelire dayalı konuları irdeleyebilirsiniz.

SEO İçerikleri : Arama motorları optimizasyonu temel alınarak, web sitelerinin daha çok ziyaretçiye ve daha az masraf ile uzun vadede hedef kitlelerine ulaşabilecekleri stratejileri konu edinebilirsiniz. Özellikle; temel seo bilgilerinin dışında, yeni gelişmeleri de irdeleyebilirsiniz.