Yeni Fiyatlandırma,Hediye Kredi ve Genel Bilgilendirme

Herkese selam,

Biliyoruz uzun zamandır bizden herhangi bir mail veya blog sayfasında duyuru almadınız. Bir süredir, özellikle kredi kartı tahsilat hizmeti aldığımız firmanın genel sorunları ile uğraşmaktaydık. Payamar alt yapısını, bugün itibariyle sonlandırdık.

Artık, sitemiz üzerinden tüm kredi kartı ile kredi yükleme işlemleri PayTR alt yapısı kullanılarak yapılacaktır.

( PayTR alt yapısı ile, artık taksitli ödemelerde yapabilirsiniz. Fakat, servis sağlayıcı firmanın prosedürleri gereği, taksitli ödemelerde, vade farkı / yükleme tutarından kesinti gibi durumları göz önüne almanızda fayda var.)

Ayrıca, 1 hafta kadar öncesinde yapılan ve tüm üyelerin katılımı olan Yeni Fiyat Belirleme anketimiz de sonuçlandı.

19 Şubat 2019 ( 00:00 ) tarihinden itibaren geçerli olacak yeni fiyat tarifemiz 100 kelimesi 1,5 TL olacaktır.

Anket Sonucu Görselihttps://i.hizliresim.com/BaGkB9.png

Ayrıca, Mart ayı sonuna kadar 100 TL ve üzeri kredi yüklemelerinde ( Kredi Kartı, Havale& Eft ve Papara ) %10 hediye kredi tutarı uygulanacaktır.

Uygulamaların tamamı , belirtilen tarihte tüm üyelerimize yapılacak e-bülten bildirimi ile geçerlilik kazanacaktır.


Yeni aldığımız karar neticesinde, Canlı Destek alanı artık gün içerisinde sürekli olarak açık kalmayacaktır.
Yinede, özellikle teknik destek açısından ihtiyaç duyduğunuz durumları Offline durumda iken bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş sağlanacaktır.

( Lütfen Canlı Destek Offline İletişim formuna, isim ve mail adreslerinizi yazmayı unutmayın. )

Sitemizde son 2 aydır uygulanan kampanyalar devam edecek; kısa süreli 100 kelime ücreti 1,5 TL baz alınan fiyatın altında satışlar yapılacaktır. ( Kampanyalar süresince, yazar komisyonları 2 aydır uygulanandan daha düşük oranlara çekilecek. )

Rekabet ortamı, sitemizin sunucu & reklam & tanıtım yazısı ve SEO giderleri, sitemizdeki yazar kazançlarının arttırılması, satış sürkilasyonunun hızlandırılması için bu kararlar alınmıştır.

Bu kararlara itiraz eden, kabul etmeyen yazarlarımız olacağı düşüncesiyle, şunu açıkça belirtmek istedik : " Şüphesiz ki, sizlerin kararları ve düşünceleri çok önemli. Uygun görmediğiniz durumlar yaşandığı taktirde, sitemizdeki içeriklerinizi kaldırarak, üyeliğinizin silinmesini talep edebilirsiniz."

Sitemizde uyguladığımız 50 TL alt ödeme limitinde değişiklik olmayacaktır. Ama, ara sıra yaptığımız gibi; limite ulaşmadan yazarlarımızın ödemelerini sürpriz şekilde yapmaya gayret edeceğiz.

Bu durumu tüm üye ve ziyaretçilerimizle paylaşarak, herkesten anlayış beklediğimizi belirtmek isteriz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Makaleyaz.Net