Şubat ayı makale yazım tavsiyeleri

Selam herkese güzel insanlar :)

Üst üste destek içerikleri açmaya devam ediyoruz. Bundan sonra aylık olarak yazarlarımıza fikir vermek ve yardımcı olmak amacıyla başlıkları ve kategorileri paylaşacağız.

Bu ay itibariyle, özellikle ilgi göstermenizi önereceğimiz kategori  " SEO"

Seo kategorisinde :

Seo bilindiği üzere, daha çok arama motorları temeli baz alınan, anahtar kelimeler üzerinden Google başta olmak üzere, diğer arama motorlarında aramalarda üst sıralarda yer almaktır.

Bu biraz teknik bir deneyim ister.

Arama motoru için seo önemi, seo için uzun vadeli planlama, anahtar kelimelerin tahlili, site içerisinde seo kriterleri gözetilerek yapılan düzenlemeler, sektörel seo stratejileri, kurumsal seo çalışmalarında dikkat edilmesi gerekenler, seo firması seçimi kriterleri, seo işinde deneyim ve tecrübenin önemi, google algoritmaları, google algoritma ve güncellemeleri, backlink alımı, backlink ve siteler arasındaki ilişkiler, tanıtım yazısı nasıl hazırlanmalı, google ve diğer platform reklamlarından ziyade seo neden tercih edilmeli, uzun vadede seo çalışmasının etkileri, seo işleminde kaçınılması gerekenler vs...


Bu konular sadece önerilerimiz. Tabi, sizlerin bu konuda başlık üretkenliğiniz önemli. Araştırmalarınız bu açıdan, teknik bilgilere hakim olacak biçimde geliştirmeli ve içerikleri oluşturmalısınız.

Hadi kaleminize kuvvet :)